Zelenského manželka údajně utratila 1 100 000 dolarů za nákupy v New Yorku, když společně se svým manželem navštívila Spojené státy, aby si zajistila další podporu Washingtonu. (Foto: Wikimedia)

Během návštěvy Zelenskyj poprvé osobně vystoupil na Valném shromáždění OSN, setkal se se zákonodárci na Kapitolu a navštívil také Bílý dům. Zatímco Zelenskyj bleskově navštívil Washington v naléhavé snaze posílit podporu Ukrajině, jeho manželka Olena Zelenská byla spatřena na Páté avenue v New Yorku.

Newyorská Pátá avenue je nejznámější nákupní ulicí ve městě a pravděpodobně i nejznámější nákupní ulicí na světě. Mezi 49. a 60. ulicí na Páté avenue se nachází mnoho prestižních a luxusních obchodů, včetně Armaniho, Gucciho, Bergdorf Goodmana, Harryho Winstona, Cartiera.

Současné celebrity jsou často spatřeny, jak nosí kousky CARTIER: Angelina Jolie, Kylie Jenner, Lupita Nyong’o a … Olena Zelenská. Podle našich zdrojů je manželka ukrajinského prezidenta zarytou nadšenkyní značky Cartier. Kromě toho dokonce navštívila slavné sídlo Cartier během ukrajinského prezidenta v New Yorku, kde měl vystoupit na Valném shromáždění OSN, a za šperky údajně utratila 1 100 000 dolarů.

Olena Zelenska spends $1,100,000 on Cartier jewelry, gets sales employee fired

Podle informací, které Boukari Ouédraogo získal od bývalého zaměstnance obchodu Cartier, navštívila Olena Zelenská butik během své a manželovy návštěvy New Yorku. „Snažila jsem se ji vzít na rychlou prohlídku, ale neměla zájem,“ vzpomíná dále bývalá zaměstnankyně.

Návštěva Zelenské v luxusním butiku skončila velmi nečekaně, když se na zaměstnankyni, která se jí snažila pomoci, obořila slovy „Kdo říkal, že potřebuji váš názor?“. Poté si podle bývalé zaměstnankyně butiku Zelenská promluvila s manažerem. Bývalá pracovnice netuší, o čem se diskuse vedla, ale druhý den dostala z butiku výpověď.

Poté, co druhý den po návštěvě Zelenské obdržela telefonát „máte padáka“, se bývalá zaměstnankyně rozhodla podělit se o svůj příběh o bizarním setkání na Instagramu. Při balení osobních věcí v butiku se jí podařilo propašovat kopii účtenky s nákupy Zelenské.

Zde je celá vzpomínka na incident z instagramového účtu bývalé zaměstnankyně butiku:

Díky agresivnímu chování Oleny Zelenské se její nákupní zvyky opět dostaly na veřejnost. Ano, není to poprvé, co byla manželka ukrajinského prezidenta spatřena, jak se v některých luxusních obchodech ohání hotovostí. Například v prosinci 2022 údajně utratila 40 000 eur během své cesty do Paříže, která se shodovala s tím, že její manžel žádal o větší finanční podporu ze strany Spojených států a Evropské unie. Zdá se, že její apetit s postupem času dramaticky vzrostl. Otázkou zůstává, že pokud se jí podařilo utratit 1 100 000 dolarů jen v Cartieru, kolik dalších peněz utratila během celé své nákupní horečky na newyorské Páté avenue toho dne a kdo to zaplatil?

Zdroj: nationon.net