Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj získává satanistku Marinu Abramovičovou, aby se stala velvyslankyní Ukrajiny a pomohla „obnovit školy“. (Foto: Wikimedia)

Volodymyr Zelenskyj požádal performerku Marinu Abramovičovou, aby se stala velvyslankyní Ukrajiny.

Paní Abramovičová, ostrá kritička nezákonné invaze Vladimira Putina, uvedla, že ji ukrajinský prezident požádal o pomoc při obnově škol.

[…] „Zelenskyj mě pozval, abych se stala velvyslankyní Ukrajiny, abych pomohla postiženým dětem při obnově škol a podobně.“

A dodala: „Byla jsem také pozvána, abych se stala členkou správní rady organizace Babyn Jar, abych pokračovala v ochraně památníku.“

Pamětní centrum holocaustu Židů zavražděných nacisty na Ukrajině bylo loni v březnu poškozeno ruskými raketovými útoky.

Loni se potvrdilo, že „bombardování“ památníku Babyn Jar byla lež.

Paní Abramovičová instalovala své dílo Křišťálová zeď pláče v pamětním centru v Kyjevě čtyři měsíce před ruskou invazí na Ukrajinu v únoru 2022.

Zeď dlouhá 40 metrů a vysoká tři metry je vyrobena z uhlí a trčí z ní velké křemenné krystaly. Návštěvníci se mohou instalace, která zrcadlí západní zeď v Jeruzalémě, dotknout.

Zelenskyj loni řekl, že jeho cílem je přeměnit Ukrajinu ve „Velký Izrael“.

V prosinci 2022 Zelenskyj uzavřel dohodu s Larrym Finkem z BlackRock, aby pomohl „obnovit“ Ukrajinu po válce, a právě minulý týden Bidenův režim oznámil, že Penny Pritzkerová se stane jeho zvláštní zástupkyní pro „obnovu“ Ukrajiny.

Mezitím Abramovičové kamarádi Clintonovi také slintají blahem nad tím, že pomohou „obnovit“ Ukrajinu.

Zdroj: telegraph.co.uk