V tomto článku uvidíte desítky zpráv a příběhů lidí (převážně žen), kteří po kontaktu s očkovanými proti covidu zažívají silné nepříznivé reakce jako nepravidelné abnormálně bolestivé menstruace, potraty, migrény, zvracení, apod. (Foto: ilustrační, Flickr)

  1. To se mi také stalo před měsícem poté, co jsem strávila nějaký čas kolem očkovaných členů rodiny. První menstruaci jsem dostala o týden dříve, nejtěžší menstruaci, jakou jsem kdy měla, pak jsem na Velikonoce byla kolem očkované rodiny a moje menstruace začala znovu, přesně jeden týden poté, co mi skončila předchozí. Nemohla jsem přijít na to, co se děje, ale pak jsem začala vidět podobné příspěvky a příběhy lidí. Je to šílené…

2. Mně se to stalo také. Nikdy jsem nebrala antikoncepci. Mám NEJVÍCE normální cyklus. Jako hodinky. Minulý měsíc jsem měla NEUVĚŘITELNÉ množství sraženin… moje celá menstruace byla ve skutečnosti jen sraženiny. Tolik mě to vyděsilo, že jsem si začala vyhledávat, proč se to děje. Jsem naprosto v šoku. Tohle je bezpochyby vysvětlení (pozn. – kontakt s někým očkovaným)

3. Bože, právě jsem po několik hodin byla v kontaktu s kamarádkou, která zmínila, že se nechala očkovat. Pak v úterý jsem dostala VELMI těžkou menstruaci, i když jsem byla pouze ve 14. dní svého cyklu. Nijak jsem to neřešila, dokud jsem nenarazila na vaše a @echounafraid příběhy. Jsem úplně zděšená… Bože! Právě vidím příběhy lidí a jejich nahodilé pohmožděniny!! Už posledních pár týdnů mám tyto zvláštní (opětovně se vyskytující?) pohmožděniny na vnější pravé části mého stehna. Co se to děje?! Jak je tohle možné… co to vše znamená?!

4. Menstruační cyklus: sleduji svoje menstruace, abych neotěhotněla a používám k tomu 2 aplikace. Tento měsíc jsem měla menstruaci o 9 dní později a byla jsem přesvědčena, že jsem těhotná. Všichni v práci (4 lidí, se kterými jsem v úzkém kontaktu, obdrželi covid vakcínu během dvou týdnů, kdy se tohle dělo, a jeden člen rodiny v tuto chvíli obdržel obě dávky a my spolu byli v úzkém kontaktu). Já si vakcínu nedám, ale jsem přesvědčena, že mě ovlivnila skrze druhé lidi.

5. Menstruační cyklus. Narazila jsem na vaši stránku… babička mých dětí dostala svoji vakcínu, a moje dcera (9 měsíců) byla pět dní nemocná a já za dva týdny měla velmi těžkou menstruaci, která přišla o týden dříve než měla.

6. Další žena – potrat & pohmožděniny
Ani mě nenapadlo, že pohmožděniny budou tohoto součástí, ale dává to smysl. Od doby, co jsem před třemi týdny potratila poté, co jsem navštívila očkovanou rodinu, mám pohmožděniny po celém těle.

7. Pohmožděniny z ničeho nic! Když čtu vaše příběhy o nepravidelných menstruacích, je to šílené. V úterý jsem já, můj manžel a 22 měsíců staré dítě strávili nějaký čas s člověkem, který je plně očkovaný. Toho večera mého manžela nesmírně bolela hlava, že nemohl usnout až do čtyřech hodin ráno. Mysleli jsme si, že za to může počasí. Další den mě začala neuvěřitelně bolet moje hlava a stále bolí tak, že si ji chci utrhnout. Čekám, jestli začnu krvácet, protože jsem právě se svým cyklem skončila. Ale pohmožděniny? ANO… moje tělo má více pohmožděnin než kdy jindy, a nijak se nebouchám o stoly nebo židle. Je jich příliš mnoho, abych si nepamatovala na to, jestli jsem si ublížila. Zvláštní!

8. KRVÁCENÍ V TĚHOTENSTVÍ
Ahoj Kim. Jsem ve čtvrtém těhotenství. Nikdy jsem neměl problém s plodností nebo těhotenstvím. Mezi 15. a 16. týdnem jsem zažila nevysvětlitelné těžké krvácení a sraženiny. To bylo před pár týdny. Dítě je v pořádku. Stao se to poté, co jsem strávila několik hodin ve skupině nedávno očkovaných žen. Já sama nebyla očkovaná. Po mnoha testech lékaři nezjistili důvod za mým krvácením. Měla jsem pocit, jako bych několik dní měla velmi těžkou menstruaci, a to v době těhotenství.

9. Z Florindy chodí spousta zpráv
Tohle jsem já! Rozhodně se mi mnohem snadněji tvoří pohmožděniny (nejsem očkovaná), a dnes jsem po sprše objevila dvě pohmožděniny na své pravé noze. Moje máma mě minulý týden navštívila z Floridy. Dostala svoji první dávku těsně předtím, než mě navštívila. Co se to sakra děje?

10. Více jak 25 žen v mé práci se nechalo očkovat (v mé kanceláři jsou převážně ženy) a měla jsem 7denní menstruaci s týdenní přestávkou a pak 23 dní dlouhou menstruaci. Od roku 2019 mám nitroděložní tělísko a mezi cykly jsem nezažila takovéto krvácení. Dnes jsem šla za lékařkou, a velmi jí to znepokojilo. Dokonce vypadala šokovaně, když jsem jí řekla, že za to nejspíše mohou ostatní očkovaní lidé kolem mě. Tohle vše je až příliš časté na to, aby to lékaři nebrali vážněji…

11. VŠICHNI kolem mě jsou očkovaní. Mám pocit, že mi tělem prochází adrenalin, můj srdeční tep je odlišný, mám častější bolesti hlav a zažívám plicní únavu.

12. Jen ze zvědavosti, jsou nějaké případy gastrointestinálních problémů spojených s kontaktem s očkovanými? Já jsem se nenechal a ani nenechám očkovat, ale trávila jsem čas s kamarádkou, která se očkovat nechala, a o pět dní později jsem měla nejhorší zvracení a průjem svého života… už se to děje 14 hodin. Jsem jediná, která má tyto problémy – můj manžel a děti ne, ale ti netrávili čas s mou očkovanou kamarádkou, takže na tom něco bude.

13. Právě jsem viděla vaše příspěvky. V posledním týdnu tři z nás v práci jsme měly nejšílenější množství krvácení během našich cyklů. Je mi 42 let a doslova mě to vyděsilo k smrti, jak moc jsem menstruovala a skoro jsem musela z práce odejít. Nahlásím to své lékařce. Děkuji za sdílení, alespoň mám nějakou představu, co se děje.

14. Zdravíme porodnickou rodinu! Doufám, že se vám daří dobře. Pokud vy nebo někdo, kdo vás bude doprovázet do porodního centra na schůzku, porod, apod., byl v nedávné době očkovaný proti covidu, prosím zavolejte na porodní centrum na čísle 626-538-4813 předtím, než nás navštívíte. Máme konkrétní podmínky pro ty, kteří byli očkovaní. „Prolévání/šíření” (shedding) po očkování může být obavou pro naše těhotné ženy a některé naše zaměstnance. Děkujeme za vaši pomoc. Mějte hezký den, Chemin.

15. Pracuji jako sestčička a mám výjimku pro historii anafylaktických reakcí, ale jsem v okolí sester a pacientů, kde většina z nich je očkovaných proti covidu, a zažívám těžké krvácení a náhodné pohmožděniny. Nevím, jestli je to náhoda, nebo ne. Tak či tak je to pochybné.

16. Můj tchán (který s námi žije) se nechal očkovat a asi o 3-4 dny pozěji jsem začala mít téměř každý den migrény (které jsem předtím nikdy neměla) a také nahodilé krvácení z nosu (které jsem nikdy předtím neměla). Už je to skoro dva týdny. Nechápala jsem, co se se mnou děje. Vaše video mi otevřelo oči. Jste požehnáním. Začnu zařizovat vystěhování! Znovu děkuji.

17. dani_briana: Právě jsem měla menstruaci dvakrát po sobě! Jednou, kdy jsem stále brala antikoncepci. A pak podruhé, kdy jsem ji měla dostat!

redeemedforlife85: moje 11letá dcera dostala svoji menstruaci dvakrát dva týdny od sebe poté, co byla v kontaktu se svojí plně očkovanou učitelkou. Ježíš si musí pospíšit!

18. Byla jsem kolem lidí, kteří byli očkovaní, v průběhu mého menstruačního cyklu… vyšla ze mě sraženina ve velikosti kiwi, což se mi nikdy předtím nestalo. Zavolala jsem mámě a vyfotila to, protože jsem se bála. Co tohle znamená? Jsem v ohrožení, že budu sterilní (neplodná)?

19. Jsem neočkovaný 27letý muž a měl jsem několikrát sex se svou 25letou přítelkyní, která se před 2 týdny nechala očkovat. Nyní se mi na nohách a pažích tvoří pohmožděniny. Nemám ponětí, jak se tam ty pohmožděniny dostaly. Je to bizarní.

20. Právě jsem prošla potratem. Myslím, že jsem byla 6 týdnů těhotná. Můj partner se pár týdnů před početím nechal očkovat Pfizerem. Nebylo to plánované, ale to to nedělá nijak lehčí. Nikdy předtím jsem něco takového nezažila.

21. Před dvěma týdny jsem pracovala na pohotovosti, kam přišla 34letá žena s potratem. Přinesla svůj 15 týdnů starý plod, který její tělo vyloučilo. Ze zvídavosti jsem se zeptala, jestli byla očkovaná, ale řekla, že ne. Její manžel vytáhnul svoji kartičku a říká: Já jsem očkovaný. Teď si myslím, že to je důvod, proč potratila.

22. Moje rodina se nechala očkovat, pouze já jsem odmítnula. Začala jsem krvácet a dostala migrénu. Kdykoliv jsem blízko nich, všímám si toho. Trpím různými nemocemi, u kterých lékaři nedokážou určit příčinu. Tohle dává smyslu. Děkuji za sdílení.

23. Na návštěvě byli dva kamarádk mého manžela a já nevěděla, že jsou očkovaní (pokud mám být upřímná, měla jsem obavy z toho, být blízko očkovaných). O dva dny později mi neuvěřitelně náhle začala menstruace, i když jsem ji neměla mít až do 30. Je nesmírně bolestivá, těžká a tento večer chci jen usnout a spát. Jsem vyděšena. Žena mého bratra v Kanadě (my jsme v Británii) právě potratila poté, co se nechala očkovat. Jsou zdevastováni. Co je horší, je to, že jsem jediná v mé rodině, co tomuto věří…

24. Můj starší táta dostal svoji druhou dávku vakcíny a o hodinu později mě požádal, ať ho někam zavezu. Netrvalo dlouho, než jsem se začal cítit špatně a zeptal jsem se ho, jestli se mu točí hlava a jestli má pocit, že má žaludek na vodě. Řekl: Ano, jak to víš? Odpověděl jsem: Protože přesně tohle teď zažívám také. Očkovaní vs neočkovaní.

25. NIKDY jsem takové menstruace předtím neměla. Šla jsem na vyšetření, kde mi řekli, že to musí být potrat, ale já věděla, že nejsem těhotná. Jen mě tak odbyli a řekli, že neví, co to je. Moje máma a příbuzní z manželovy strany byli očkovaní a byli jsme kolem nich. To jsou bohužel (obrázk napravo) ty malé (sraženiny).

26. Sleduji vaše varování, kdy lidé jsou nepříznivě ovlivněni ostatními očkovanými lidmi. Mně se to také stalo. Vstala jsem s vyrážkou, měla jsem opar na ústech, silnou bolest hlavy a celkově mě bolelo celé tělo. Vedlo to k anafylaktickému šoku a skončila jsem na jednotce intenzivní péče… můj (ex)manžel si nechal dát vakcínu od Moderny a neřekl mi o tom.

27. Nejsem tímto očkovaná, ale měla jsem většinu příznaků, které jsou zde uváděné – tyto příznaky přicházely postupně a byly časem vážnější (pracuji v nemocnice mezi očkovanými): silné chronické bolesti hlav, opuchnutí a bolest žláz, neschopnost polykat, krvácení z nosu, gastrointestinální bolest a silný průjem, vyrážky a pohmožděniny, bolesti končetin, silná a nepravidelná menstruace se sraženinami, cítím se velmi špatně a slabě…

Máte podobné zkušenosti? Napište nám níže do komentářů, nebo do redakce info@ac24.cz.

Zdroj: otevrisvoumysl.cz