Uri Geller tvrdí, že už léta tajně spolupracuje s Američany na kontaktu s mimozemšťany. (Foto: Twitter)

Čtyřiasedmdesátiletý Uri tvrdí, že měl tajné schůzky s německým raketovým inženýrem Wernherem Von Braunem v NASA a že mu byl ukázán kus havarovaného UFO.

„Celé roky jsem musel popírat své skutečné poslání a maskovat svou práci,“ řekl slavný jasnovidec a dodal: „Jen málo lidí zná pravdu. Předpokládám, že ji znají všichni světoví vůdci – Obama, Trump, Netanjahu – komunikujeme s mimozemšťany.“

Promluvil poté, co Pentagon minulý týden zveřejnil dlouho očekávanou zprávu o UFO pro americký Kongres, která odhalila 144 nevysvětlených setkání „neidentifikovaných leteckých úkazů“ (UAP) s armádou a nevyloučila možný mimozemský původ.

Uri uvedl, že Pentagon „už léta“ ví, že UFO existují.

„Mohou naznačovat, že jde o tajné technologie z Číny nebo Ruska, ale věřte mi, že vědí mnohem víc.“

Zjištění vycházejí ze zpráv tajné pracovní skupiny UAP z let 2004 až 2021. Pouze jedno bylo identifikováno jako vypuštěný balón.

Zjistili, že pozorování UAP se spíše soustřeďují kolem amerických výcvikových a testovacích prostorů.

Zpráva uvedla, že některá UFO lze připsat zahraniční technologii vyvinuté Čínou nebo Ruskem nebo nevládním subjektem, ale bude zapotřebí další analýzy.

V reakci na to americká armáda zřídí skutečnou „kancelář Akt X“ a vydá doporučení pro vojenské základny.

V dopise vojenským velitelům to uvedla ministryně obrany Kathleen Hicksová: „Všichni příslušníci ministerstva budou využívat tyto postupy, aby zajistili, že UAPTF nebo jeho následná činnost bude mít zprávy o pozorování UAP do dvou týdnů od výskytu.“

‚Nemohl jsem uvěřit svým očím‘

Uri tvrdí, že mu byly ukázány důkazy o mimozemšťanech během tajných experimentů v Goddardově středisku vesmírných letů.

Řekl: „Měl jsem pocit, že to není pravda: „Po jízdě s Wernherem von Braunem jsme sešli po třech schodech dolů do budovy a dostali jsme oranžové pláště jako pro antarktické expedice (s modrými vyšitými odznaky NASA).

„Otevřely se těžké tlusté dveře mrazáku. Nemohl jsem uvěřit vlastním očím, ale od pěti let jsem to vždycky věděl“.

Uriho k setkání s německým raketovým inženýrem přiměl jeho přítel, americký astronaut Edgar Mitchell.

„K mému šokujícímu překvapení mi ukázal kousek havarovaného UFO“.

Uri, známý svým ohýbáním lžiček, tvrdí, že jeho švagr pořídil ze setkání v uzavřené místnosti fotografii špionážní kamerou.

Dodal: „Nacistická strana byla posedlá okultismem. Prohledávali celý svět a hledali tajemné síly, které by jim umožnily vybudovat jejich tisíciletou Říši.“

Když se německý letecký inženýr Wernher von Braun po druhé světové válce připojil k americkému vojenskému a vesmírnému programu, rychle se stal jedním z předních vědců, kteří se zasloužili o vývoj balistické rakety.

„Když jsem se s ním setkal, Wernher von Braun vytáhl ze sejfu nějaký předmět a předložil mi ho. Řekl, že je to kus z havarovaného UFO.“

„Chtěl, abych mu řekl, co z toho materiálu cítím. Cítil jsem, že není pozemský – byl kovový, podlouhlý a měl odstín, který jsem nikdy předtím neviděl.

Řekl, že materiál působí, „jako by byl živý“, že „dýchá“.

„Povrch měl perleťovou kvalitu, která se zdála být téměř trojrozměrně barevná“.

Princ Philip si jednou s Urim srdceryvně povídal o UFO a ET.

Uri uvedl, že si povídali na charitativní akci v St James’s Palace koncem 90. let.

Cítil jsem, že to není pozemské – bylo to kovové, podlouhlé a mělo to odstín, který jsem nikdy předtím neviděl. Připadalo mi, že je to živé. Jako by to dýchalo.

Řekl: „Co mě ohromilo, byly znalosti prince Philipa o mimozemském životě, vědomí, vesmíru a dalších věcech. Řekl, že věří, že UFO existuje.“

Uri tvrdí, že ho mimozemšťané obdařili psychickými schopnostmi, když byl ještě batole.

Když mu byly pouhé tři roky, o Vánocích roku 1949 se nedaleko dělnické čtvrti v Izraeli, kde vyrůstal, setkal s UFO, uvádí se v novém životopise.

Poté, co uslyšel koťata, se prý malý Uri zatoulal na pozemek v zadní části svého domu.

Náhle se nad ním objevilo jasné světlo, které ho zasáhlo a zřejmě aktivovalo jeho schopnosti.

Později v životě byl podroben sérii bizarních tajných experimentů, jejichž cílem bylo vyzbrojit psychické schopnosti, odhalují dokumenty CIA.

Během těchto experimentů byl požádán, aby seděl v zapečetěné a monitorované místnosti.

Jeden z testů zahrnoval kreslení. Ze slovníku bylo náhodně vybráno slovo.

Vědci dospěli k závěru, že Uri „prokázal své paranormální vnímací schopnosti přesvědčivým a jednoznačným způsobem“.

Zdroj: the-sun.com