Místní obyvatelé tvrdí, že pořídili snímky něčeho, co podle nich bylo mrtvé mimozemské dítě ležící ve strouze v Huarině v Bolívii, než záhadně zmizelo. (Foto: Mirror)

Obyvatelé vesnice tvrdí, že byli svědky přistání UFO a běhání několika miniaturních mimozemšťanů, než jeden z nich zemřel na ulici.

Místní obyvatelé tvrdí, že pořídili snímky něčeho, co podle nich bylo mrtvé mimozemské tělíčko ležící ve škarpě, než záhadně zmizelo.

Zůstává nejasné, zda to, co považovali za mrtvolu mimozemšťana, neodstranil nějaký zákeřný oportunista.

Záhadné setkání bylo nahlášeno ve venkovské vesnici Huarina v oblasti La Paz v Bolívii.

Dvě noci předtím, než byl údajně mrtvý mimozemšťan nalezen v příkopu, obyvatelé natočili na noční obloze podivné zelené světlo, o kterém se domnívali, že je to mimozemská kosmická loď.

Tvrdí, že poté byli svědky četných postav pobíhajících po temných ulicích.

Vesničané popisují záhadné bytosti jako velmi malé a přirovnávají je ke skřítkům.

Místní obyvatelka Rita Marquezová řekla novinářům: „Byly to miniaturní bytosti, jako ti malí lidé, kteří se zjevují dětem.“

Dodal, že „obyvatelé o tom všem vědí“, a řekl, že se touto záležitostí bude zabývat.

Do případu se zapojily i místní úřady, které požádaly vesničany, aby o údajné návštěvě mimozemšťanů v tuto chvíli příliš nemluvili.

Podle zpráv navštívil městečko na zjišťovací misi regionální návštěvník cestovního ruchu a přislíbil, že úřady provedou vyšetřování.

Zdroj: mirror.co.uk