Bývalý generální ředitel společnosti Overstock Patrick Byrne kritizoval šéfa volebního štábu prezidenta Trumpa Marka Meadowse a právníky Bílého domu v komentářích zveřejněných v neděli na Twitteru. (Foto: Youtube)

Patrick Byrne se setkal v pátek  v Bílém domě s Trumpem kvůli kontroverzním prezidentským volbám, schůzky se kromě Byrna účastnil právník Sydney Powell a bývalý Trumpův poradce pro národní bezpečnost, generálporučík Michael Flynn. Všichni se shodli, že Trump bude „zrazen zevnitř“.

Důraz je kladen na Marka Meadowse, Trumpova šéfa Bílého domu, Pat Cipollona, právního poradce Bílého domu a další dva právníky jménem Eric a Derek.

„Moje účast je, že jsem byl v místnosti, když se to stalo. Mezi silné hlasy patřil i můj. Mohu vám prozradit: Prezidentu Trumpovi jeho poradci „strašně“ slouží. Chtějí, aby prohrál, a lžou mu. Je obklopen lživými prostředníky. Kromě toho jakýkoli návrh, zda dojde k vojenskému puči nebo stannému právu, je také přímou lží. 100% špatně. Byl jsem tam 4 1/2 hodiny, slyšel jsem celou konverzaci,“ píše Patrick Byrne.

Byrne má k Cipollonovi silnou nechuť a na otázku, kdo schůzku prozradil, odpověděl: „Generální poradce Bílého domu Pat Cippolone. … „Nebojím se těch lasic. Špinavý sliz, lži od Pat Cippolona  unikly do New York Times. Pravdu říkám veřejně. …„ Nebyla do toho zapojena žádná tajná služba. Byl to Justiciar z Bílého domu a jeho tým. “

Byrne odpověděl na několik otázek týkajících se schůzky a Trumpova postoje, že stoprocentně  vyhraje. Nevyžaduje žádné stanné právo. Sydney a Flynn přišli s tipem 50-75% šancí na výhru. Jeho spolupracovníci se ho jen snaží přesvědčit, aby nedělal nic, a přijal prohru.

„Mně bolí srdce, když vidím, čím prochází. Bude zrazen zevnitř. …„ Opravdu věří, že vyhrál a skutečně vyhrál. Nevolil jsem ho,  ale nechci vidět, jak naši zemi obsadí psychopaté. “…„ Chce bojovat dál. Předkládají mu důvody, které mu říkají, že nemůže nic dělat. Musí je všechny vyhodit, jinak prohraje,“ je přesvědčen Patrick Byrne.

Zdroj: pz.czpolitikstube.com