Norská princezna Marta Louisa Norská překvapila své fanoušky tím, že promluvila o románku s americkým léčitelem. Na Instagramu princezna uvedla, že jméno jejího vyvoleného je Šaman Durek a že potkala spřízněnou duši.

Norská princezna je dcerou norského krále Haralda V. a norské královny Sonji. Marta Louisa Norská je čtvrtá v řadě na norský trůn, po svém bratrovi a jeho dvou dětech.

Princezna zveřejnila společnou fotografii se svým vyvoleným na sociálních sítích a napsala, že změnila svůj život. Pár už delší dobu spolupracuje, cestuje s přednáškami o seberealizaci.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

When you meet your twin flame, you know. I have been lucky enough to have met mine. @shamandurek has changed my life, like he does with so many. He has made me realize that unconditional love actually exists here on this planet. He embraces all of me without question or fear. He makes me laugh more than anyone, has the most profound wisdom to share and all the bits in between from the diversity of his being. I feel so happy and blessed that he is my boyfriend. Thank you my love, for including me so generously into your family. I love you from this eternity to the next. And to those of you who feel the need to criticize: Hold your horses. It is not up to you to choose for me or to judge me. I don’t choose my man to satisfy any of you or the norms or boxes you have chosen in your mind for me to be in. I don’t thrive there, nor do I exist in your illusion about me. I choose from love. And that’s it. Shaman Durek is merely a man I love spending my time with and who fulfills me. So thank you for respecting my actions and my choice of partner. All I know at this moment is that we love each other and I am super happy. Have a wonderful, loving Sunday and Mother’s Day(for the USA). ? @dhendersonphoto #love #unconditionallove #newlove #boyfriend #inlove

Příspěvek sdílený Princess Märtha Louise (@princessmarthalouise),

V letech 2002–2016  Marta Louisa Norská byla provdána za spisovatele Ariho Behna.

Poté, co v tomto manželství porodila tři dcery, princezna podala žádost o rozvod. Rozvod páru byl první v historii moderní královské rodiny Norska.

V roce 2002 spolu se svým manželem Marta Louisa Norská napsala knihu, kde vyprávěla o životě manželů před svatbou. A v listopadu 2004 vydala pohádku pro děti o mladém princi, jehož prototypem byl její dědeček. Kniha byla doprovázena CD, na které sama princezna namluvila dílo.

Rozhodnutí Marty Louisy otevřít školicí centrum pro alternativní medicínu v Norsku vyvolalo velkou rezonanci.

Marta Louisa Norská přiznala, že má paranormální schopnosti a může učit lidi komunikovat s anděly, což způsobilo zmatek nejprve ve společnosti, ale pak na to všichni reagovali příznivě.