Norská princezna Marta Louisa překvapila své fanoušky tím, že promluvila o románku s americkým léčitelem. Na Instagramu princezna uvedla, že jméno jejího vyvoleného je Šaman Durek a že potkala spřízněnou duši. (Foto: Instagram)

Norská princezna je dcerou norského krále Haralda V. a norské královny Sonji. Marta Louisa je čtvrtá v řadě na norský trůn, po svém bratrovi a jeho dvou dětech.

Princezna zveřejnila společnou fotografii se svým vyvoleným na sociálních sítích a napsala, že změnila svůj život. Pár už delší dobu spolupracuje, cestuje s přednáškami o seberealizaci.

V letech 2002–2016  Marta Louisa byla provdána za spisovatele Ariho Behna.

Poté, co v tomto manželství porodila tři dcery, princezna podala žádost o rozvod. Rozvod páru byl první v historii moderní královské rodiny Norska.

V roce 2002 spolu se svým manželem Marta Louisa napsala knihu, kde vyprávěla o životě manželů před svatbou. A v listopadu 2004 vydala pohádku pro děti o mladém princi, jehož prototypem byl její dědeček. Kniha byla doprovázena CD, na které sama princezna namluvila dílo.

Rozhodnutí Marty Louisy otevřít školicí centrum pro alternativní medicínu v Norsku vyvolalo velkou rezonanci.

Marta Louisa přiznala, že má paranormální schopnosti a může učit lidi komunikovat s anděly, což způsobilo zmatek nejprve ve společnosti, ale pak na to všichni reagovali příznivě.

Zdroj: smh.com.au