Čtyři osoby byly obviněny za to, že dětem místo vakcín podávaly injekce ve fyziologickém roztoku. (Foto: Flickr)

O příběh se dnes ráno podělil deník Citizen Free Press. Podle zprávy pocházející z místní stanice v Utahu ABC4:

plastický chirurg z Utahu, jeho soused a další dva lidé čelí obvinění poté, co údajně dávali lidem falešné očkovací průkazy a ničili vládou poskytované očkování COVID-19.

Dr. Michael Kirk Moore Jr. ve věku 58 let a jeho sousedka Kristin Jackson Andersenová ve věku 59 let byli obviněni ze spiknutí s cílem podvést Spojené státy, ze spiknutí za účelem přeměny, prodeje, převodu a likvidace vládního majetku, z přeměny prodeje, převodu a likvidace vládního majetku a z napomáhání.

Plastic Institute of Utah Inc. spolu s 52letou vedoucí kanceláře Kari Dee Burgoyneovou a 31letou recepční Sandrou Floresovou čelí stejným obviněním.

Podle soudních dokumentů Moore a jeho spoluobvinění údajně provozovali ze společnosti Plastic Surgery Institute of Utah Inc. podvodný systém, jehož cílem bylo podvést Spojené státy a Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

V dokumentech se uvádí, že Moore a Andersen byli členy soukromé organizace usilující o „osvobození lékařské profese od střetu zájmů vlády a průmyslu“.

Podle obvinění tato čtveřice zničila očkovací látky COVID-19 v hodnotě nejméně 28 000 dolarů a distribuovala falešné vyplněné očkovací průkazy v hodnotě nejméně 1 900 dávek. V soudních dokumentech se tvrdí, že falešné očkovací průkazy byly prodávány buď za přímé platby v hotovosti ve výši 50 USD na osobu a případ, nebo byly vyžadovány „dary určené charitativní organizaci“.

Soudní dokumenty odhadují celkovou hodnotu falešných očkovacích průkazů na téměř 97 000 USD.

Moore a jeho spoluobvinění údajně také dávali dětem na žádost jejich rodičů injekce s fyziologickým roztokem, aby si děti myslely, že dostávají vakcínu COVID-19. Na základě těchto očkovacích průkazů byly děti očkovány.

Je těžké uvěřit, že by lékaři pochybili, když dětem dávali injekce s fyziologickým roztokem, pokud o to jejich rodiče požádali.

Mnoho Američanů se domnívá, že tito lékaři by měli být vzhledem k mnoha věcným problémům s vakcínami spíše vyznamenáni než stíháni. Existuje stále více důkazů o tom, že vakcíny nejsou bezpečné.

Právě tento týden bylo oznámeno, že FAA musela změnit parametry pro piloty, aby se přizpůsobila nárůstu výsledků EKG srdce, protože mnoho pilotů bylo povinně očkováno vakcínou COVID.

Viděli jsme to po celém světě. Od té doby, co byla vakcína COVID podávána masám, lidé umírají. Zdá se, že se radikálně zvýšil počet jedinců, kteří padají v profesionálním sportu, jedněch z nejsilnějších jedinců na světě. Důkazy ukazují, že nemocnost a úmrtnost se podstatně zvýšila od doby, kdy byla zavedena a nařízena vakcína COVID.

Zdroj: thegatewaypundit.com