Vynálezce mRNA vakcín Dr. Robert Malone, který dlouhá léta spolupracoval s americkým ministerstvem obrany, varuje, že vláda vede válku o kontrolu nad myšlením lidí a že v této válce jsou využívány platformy sociálních médií, které jsou „aktivně využívány“ zpravodajskou komunitou k ovlivňování toho, co si lidé myslí a cítí. (Foto: Flickr)

„Toto nové bitevní pole, na kterém je bitevním polem vaše mysl a vaše myšlenky, vaše samotné emoce. Nejde o území,“ řekl Malone během nedávného rozhovoru pro pořad EpochTV „American Thought Leaders“. „Twitter se, jak je nyní zřejmé, stal prvotřídní platformou pro utváření vznikajícího globálního konsensu o tématech dne.“

Během své práce pro ministerstvo obrany se Malone seznámil se společnostmi, které zkoumají vícejazyčné programy, jež vyhodnocují emocionální obsah jazyka používaného na sociálních sítích, což tyto společnosti následně využívají k „mapování vztahových mraků“, včetně toho, o jakých tématech lidé diskutují, kdo jsou vlivní a kdo je na okraji tohoto mraku, řekl Malone.

Součástí tohoto vyzbrojování sociálních médií jsou jevy jako deplatformování, stínový zákaz a virální „tweet“.

„Pomocí těchto nástrojů manipulace s tím, jaké informace, jaké tweety zveřejňujete, jaké zprávy vysíláte do svého influencerského mraku, mohou modulovat chování těchto lidí,“ řekl. „Můžete skutečně velmi aktivně kontrolovat, co si jednotlivci myslí, jaké informace shromažďují a k čemu jsou ovlivňováni.“

Lidé, kteří ovládají zbraně informační války, mohou modulovat zprávy v rámci mraků influencerů, které lze snadno mapovat, řekl Malone.

„Váš aktuální stav mysli na základě jazyka, který používáte, a témat, o kterých mluvíte, lze psychologicky velmi přesně zmapovat,“ řekl. „Lze jej propojit do sítě vlivových vztahů.“

Špičkový dohled

Členy určitého „mraku vlivných osob“ lze sledovat pomocí vojenské špionážní technologie zvané Gorgon Stare, řekl Malone. Tato špionážní technologie je schopna zjistit pohyb včetně toho, jakým autem jezdíte, kdo do vašeho auta nastupuje a kam jdete, řekl.

Gorgon Stare je sledovací technologie, původně vytvořená za účelem zaměření na teroristické skupiny, která využívá špičkové kamery umístěné na bezpilotních letounech k pořizování videozáznamů velkých oblastí, například celých měst. K analýze záznamů ze sledování se pak používá umělá inteligence.

Arthur Holland Michel, autor knihy Eyes in the Sky: The Secret Rise of Gorgon Stare and How It Will Watch Us All (Oči na obloze: Tajný vzestup Gorgonova pohledu a jak nás bude všechny sledovat), v rozhovoru pro CATO Institute v roce 2019 označil tuto technologii za „vrchol vzdušného sledování“ a uvedl, že věci, které se při psaní knihy dozvěděl, jsou tak znepokojivé, že mu nedají spát.

Tajné dohody během pandemie

Elon Musk přinesl na Twitter více transparentnosti, ale informace, které odhalil, jen potvrdily, že FBI a zpravodajské služby měly na tuto platformu velký vliv, řekl Malone.

„Elon je nyní v pozici, kdy má přístup k neuvěřitelně škodlivým informacím o ochotě americké vlády spolčovat se s průmyslem a ohrožovat první dodatek,“ řekl Malone.

Muskova koupě Twitteru je významná, ale teprve čas ukáže, jaký bude mít její konečný výsledek pro naši demokracii a první dodatek, dodal Malone.

Od začátku pandemie si Malone a jeho manželka a kolegyně vědkyně Jill Glasspoolová Maloneová uvědomili, že vláda porušuje všechna ochranná zábradlí, řekl Malone, pokud jde o etiku a normy vývoje léků, bioetiku, biologickou obranu a farmaceutický vývoj.

„Všichni jsme byli v posledních třech letech vystaveni psychologickým operacím vojenské úrovně, které využívaly technologie vyvinuté pro konflikty v zámoří a byly nasazeny proti občanům prakticky celého západního světa.“

Stejné strategie, které používá Komunistická strana Číny (KS Číny) k ovládání čínských občanů, používaly i elity ve Spojených státech, uvedl Malone.

„Nyní jsme denně svědky dokumentace, kterou nám zveřejňuje Twitter, o této intenzivní tajné dohodě mezi americkou vládou, technologickými a korporátními médii,“ řekl Malone.

Občané jsou manipulováni

Miliony Američanů přijaly nový produkt (mRNA vakcínu), který přeskočil běžné protokoly o bezpečnosti a účinnosti a stále se používá pouze na základě povolení k nouzovému použití, protože „vláda měla pocit, že je přijatelné nasadit tyto vojenské technologie proti nám všem, aby nás donutila, donutila a nařídila nám přijmout nelicencovaný produkt, který se ukázal jako ne bezpečný ani účinný,“ řekl Malone.

Lidé byli k užívání této experimentální vakcíny donuceni, protože s nimi bylo manipulováno v rozsahu, který je těžko představitelný, řekl Malone. Takto jsou subjekty jako ČKS schopny provádět zvěrstva v oblasti lidských práv, jako je odebírání orgánů zaživa, kdy jsou vězni při vědomí vražděni kvůli svým orgánům, dodal.

Čína od roku 1999 až do současnosti rozvíjela svůj „transplantační“ průmysl, přičemž čekací doba na transplantaci velkého orgánu v Číně činí spíše měsíce než roky, jak tomu může být v západních zemích.

Děje se tak proto, že lidé si nedokážou představit „možnost, že by se tyto věci mohly dít tímto způsobem, ať už jde o odebírání orgánů, nebo o temnotu, která se zdá být nástupem farmaceutického korporativistického, globálního, centralizovaného státu,“ řekl Malone.

Většina lidí si nedokáže představit, že takové zlo existuje, protože jsou stále dobří, řekl Malone.

„Nejenže jsme byli vystaveni tomuto přívalu koordinované propagandy, ale byli jsme vystaveni i přívalu záměrné manipulace se samotným naším jazykem na podporu této iniciativy a této agendy,“ řekl Malone.

Nová kniha

Malone se ve své nové knize pokouší utřídit události posledních tří let, aby pochopil, co se stalo a proč, což je podle něj důležité, aby se začala rýsovat zdravá cesta vpřed.

„Každá z těchto kapitol vychází z jakéhosi hodnocení událostí, které se odehrávaly v reálném čase,“ řekl a události byly také citovány v Maloneho podkladech.

Čtenáři by měli sami rozeznat pravdu tím, že si najdou důvěryhodné zdroje informací, řekl a dodal, že jeho cílem je poskytnout veřejnosti věcné informace, aby se mohla informovaně rozhodovat, protože společnost se nachází v době, kdy jsou lidé zaplavováni „totalitní propagandou“.

V závěrečné třetině knihy Malone navrhuje několik konkrétních opatření, která by mohla pomoci obnovit demokracii a zmírnit korupci, jež sužuje federální vládu, a to změnou zákonů umožňující omezení funkčního období federální byrokracie.

„Týká se to takových věcí, jako je právní základ, který umožňuje existenci stálého kádru, jemuž říkáme Senior Executive Service, tisíců lidí, které nelze propustit a kteří funkčně řídí vládu,“ řekl Malone.

Pokus bývalého prezidenta Donalda Trumpa o změnu klasifikace vyšších federálních zaměstnanců na ministerstvu zahraničí pomocí jeho nařízení o harmonogramu F byl zásadním krokem k obnovení rovnováhy ve třech složkách vlády, řekl Malone.

Poté, co prezident Joe Biden nastoupil do úřadu, však výkonný příkaz o rozvrhu F zrušil, což podle Maloneho bylo „příkladem toho, jak mocné jsou tyto zakořeněné státní administrativní zájmy“.

Dalším zásadním krokem k ukončení korupce ve státní správě je oddělení pravomocí federálních úřadů regulovat a zároveň podporovat odvětví, které mají na starosti, řekl Malone.

„[Dr.] Peter McCullough rád poukazuje na to, že FDA v rámci povolení k mimořádnému použití působí jako sponzor i regulátor těchto zdravotnických výrobků,“ řekl Malone. „A korupce FDA a CDC je nyní v takovém stádiu, že je podle mě tak samozřejmá, že ji popírají jen ti nejzhypnotizovanější.“

Představa nové budoucnosti

Tyto kroky samy o sobě pravděpodobně neukončí hluboce zakořeněnou korupci a tajné dohody zpravodajských služeb v rámci agentur, řekl Malone, ale je to krok vpřed.

Lidé jako Dr. Anthony Fauci pracují v tandemu se zpravodajskými agenturami, což je vidět na vývoji nového oddělení Národních institutů zdraví (NIH), Agentury pro pokročilé výzkumné projekty v oblasti zdraví (ARPA-H), řekl Malone.

Deník Epoch Times se obrátil na NIH se žádostí o komentář.

Toto nové oddělení vede bývalý důstojník Agentury pro pokročilé výzkumné projekty v obraně (DARPA) a jeho rozpočet činí přibližně 1 miliardu dolarů. Malone uvedl, že účelem tohoto oddělení „se zdá být prosazování transhumanismu a biometrické identifikace a celé této agendy v rámci NIH. V podstatě se jedná o přesun zpravodajské komunity v rámci NIH“.

Malone se ptal, jak mohou lidé „umožnit decentralizovanou budoucnost pro nás všechny, na rozdíl od této velmi temné, čtvrté průmyslové revoluce, transhumanistické centrální příkazové ekonomiky“.

Zdroj: theepochtimes.com