JERUZALÉM, Izrael – Izraelský chlapec, který se objevil ve videu používaném k propagaci vakcín COVID dětem v celostátní kampani, koncem září tragicky zemřel na náhlý infarkt. Chlapci bylo pouhých 8 let. (Foto: X)

Podle zpráv Yonatan Moshe Erlichman, vnuk významného lékaře v Bejt El, Dr. Mati Erlichmana, „nečekaně zemřel na zástavu srdce při koupání“.

Osmiletý chlapec prý „sklouzl pod vodu poté, co mu náhle přestalo bít srdce, a utopil se“. Poté, co byl převezen do nemocnice Hadassah na hoře Scopus, Yonatan o několik dní později, 28. září, zemřel.

V roce 2020, ve věku pěti let, se dítě objevilo ve videu, které natočila regionální rada Mateh Binyamin. Video bylo součástí vládního programu, jehož cílem bylo vnutit dětem vakcínu COVID, a to navzdory téměř všeobecné imunitě dětí vůči vakcíně COVID-19.

Díky videu se z Yonatana stalo „plakátové dítě“ očkovací kampaně v Izraeli, který se stal jedním z nejdrastičtějších států na světě, pokud jde o opatření proti očkování. Video bylo odvysíláno těsně před zahájením celostátní očkovací kampaně.

Přečtěte si více: Osmiletý chlapec, který byl tváří celostátní kampaně na podporu falešných vakcín pro děti „Covid“, zemřel po náhlém infarktu.

Zdroj: lifesitenews.com