Vnitřní popud opustit Spojené království a přestěhovat se do Kalifornie dává nyní vévodkyni ze Sussexu Meghan Marklové smysl, protože věří, že tím jí bylo předurčeno zúčastnit se aktuálně se zaktivizovaného boje proti systémovému rasismu ve Spojených státech. S touto informací přišel portál DailyMail.com. (Foto: Youtube)

Blízký přítel bývalé herečky nyní prozradil anglickému portálu DailyMail.com, že Meghan dnes považuje svou někdejší nutkavou myšlenku naléhavě opustit Anglii za osudovou, protože teď prý se může dostat do popředí antirasistického hnutí v Americe. Dodává také, že Meghan již konverzovala s předními aktivisty o tom, jak může „být součástí řešení“.

„Meghan má pocit, že její mise přesahuje úkoly příslušné pro herectví. Řekla, že chce použít svůj hlas ke změně a nevylučuje, že by mohla zahájit kariéru v politice,“ uvádí se.

Vévodkyně dokonce nedávno přednesla studentům své staré školy srdečný projev o Georgi Floydovi. Ve videu adresovaném střední katolické škole Neposkvrněného srdce v Los Angeles totiž řekla, že jeho smrt byla pro ni „naprosto otřesným oznámením“, a dodala, že na jeho životě jako na životě každého jedince „určitě záleželo“.