V pondělí 7. listopadu vystoupil na zasedání Valného shromáždění kapitán Alan Dana s prezentací, která otevřela oči a která se týkala jeho přímých zkušeností pilota během zavádění očkování Covid-19. (Foto: Twitter)

Kapitán Dana je velmi zkušený pilot, který vždy pečoval o své zdraví. Je držitelem britské, americké a australské profesionální licence leteckého dopravce, včetně jmenování radním FAA pro prevenci nehod.

Jeho celková praxe činí více než 35 let a nyní přesahuje 23 000 letových hodin. Když jeho zaměstnavatel Qantas trval na tom, aby si nechal aplikovat novou injekci Covid-19, Alan odmítl. Společnost Qantas ho propustila. Nyní je spolu s dalšími členy posádky letadla žaluje u soudu.

Ve videu mimo jiné uvedl:

Mnoho pilotů v současné době umírá nebo onemocní uprostřed letu od začátku očkovací kampaně. Letecké společnosti ruší mnoho letů. Kapitán Alan Dana vyzývá k vyšetřování.

Naposledy na letu z Vídně do Berlína 1. listopadu 2022 – OS235. Druhý pilot se pozvracel do kokpitu, přístrojů, kde jsou důležité ovládací prvky, a zhroutil se. Druhému pilotovi se podařilo s letadlem přistát.

Zdroj: worldcouncilforhealth.org