V noci na neděli se ve čtvrti Inner Harbor v Baltimoru rozpoutalo peklo, když se ozvaly výstřely a stovky mladých lidí o jarních prázdninách se rozutekly do ulic. (Foto: Twitter)

Chaos zachycený na videu připomínal apokalyptickou scénu. Starosta Brandon Scott proto navrhl, aby byl v nadcházejících letních měsících pro nezletilé vyhlášen celoměstský zákaz vycházení.

Policejní komisař města Baltimore Michael Harrison uvedl, že více než 200 „mladých lidí“ se dalo na útěk poté, co se ozvala střelba pouhých 50 metrů od policistů, uvedla stanice Fox Baltimore. Čtrnáctiletý a šestnáctiletý mladík utrpěli střelná zranění.

Zde je videozáznam chaosu:

„Buď je [ty děti] nezajímají následky, nebo jim nevěří, a nemají žádnou úctu k lidskému životu nebo posvátnosti života nebo autoritě, aby provedli takový drzý zbabělý čin přímo v přítomnosti policistů,“ řekl Harrison.

Starosta Scott uvedl, že na letní období bude zaveden zákaz vycházení pro mládež.

„Chci, aby mě všichni slyšeli a slyšeli mě velmi jasně. Vracíme se do starých časů. Budeme prosazovat používání zákazu vycházení pro mládež v Baltimoru, jakmile přejdeme do pozdějších jarních a letních měsíců,“ řekl starosta.

Nic z toho by vás nemělo překvapit…

Více než padesát let demokratického vedení přivedlo toto strádající město do pekelné díry plné vražd, rozvrácených rodin, kolabujícího vzdělávacího systému a stále se zhoršující opiátové krize.

… a Bidenova administrativa samozřejmě o rychlém úpadku Baltimoru mlčí.

Zdroj: foxbaltimore.com