Nový americký prezident Joe Biden se zjevně nedokáže vyrovnat s kritikou. A spousty z nich sbírá na oficiálním kanálu YouTube v Bílém domě. (Foto: Youtube)

Po pouhých třech dnech ve funkci Bidenova administrativa deaktivovala komentáře ke všem třinácti videím, která tam byla zveřejněna.

Tímto způsobem byly smazány tisíce komentářů. Kanál Bílého domu obdržel neúnavné negativní komentáře od mnoha Američanů. Funkce palec dolů byla stisknuta tisíckrát, jen málokdo podporuje svého nového levicového prezidenta palcem nahoru. Tzv. Downvotes překonal upvotes více než významně. Důsledek: Funkce komentáře byla rychle deaktivována. Zdá se, že člověk nechce takový negativní obraz zviditelnit na veřejnosti. I když přísahal „Sleepy Joe“, nálada se ve skutečnosti nezvýšila. Pouze 10 000 se tento nápad líbilo, více než 50 000 projevilo svou nelibost pomocí tlačítka palec dolů.

 

Krátce nato velký technologický cenzor YouTube skočil na stranu nové tiskové mluvčí společnosti Biden Jen Psakiové – známé také jako „ zbraň pravdy “ -.

Pro zástupce médií, jí nakloněných, uspořádala tiskovou konferenci po prvním oficiálním činu Joe Bidena, který měl zvrátit řadu Trumpových rozhodnutí o WHO, imigraci a klimatu .

U americké veřejnosti to bylo méně populární. Přehlídka se nelíbila ani 2 000 lidí, více než 10 000 odmítlo zvolený směr. Je nejvyšší čas, aby YouTube zakročil. Bez dalších okolků byla čísla trochu manipulována: v 19:31 hodin negativní hodnocení magicky pokleslo na 3,1 tisíce hlasů.

Další důkaz, že technologičtí giganti dělají vše pro to, aby pomohli svým ideologickým spojencům, zatímco cenzurují a mažou konzervativní obsah a hlasy.

AC24.cz je také na  Facebooku Twitteru Telegramu a   GAB

Zdroj: pz.czjournalistenwatch.com