Syn miliardáře George Sorose, který podporuje zločin, Alex, vyvolává pozdvižení kvůli více než desítce schůzek v Bílém domě od října 2021, kde se setkal s mnoha úředníky včetně tehdejšího šéfa personálu Rona Klaina a několika představiteli národní bezpečnosti. (Foto: Instagram / Alex Soros)

Podle návštěvních knih Bílého domu, které prověřila stanice Fox News (a o nichž jako první informoval deník NY Post), navštívil 38letý Alex Soros Bílý dům více než 14krát.

Mezi jeho poslední cesty patří návštěva 1. prosince u tehdejšího personálního šéfa Bílého domu Rona Klaina, poradkyně Niny Srivastavy, která pracovala i na Bidenově prezidentské kampani, vyplývá z deníků.

Později téhož večera. byl Soros mladší jedním z 330 lidí, kteří se zúčastnili honosné státní večeře na jižním trávníku Bílého domu pořádané prezidentem a první dámou Jill Bidenovou na počest francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a Macronovy manželky Brigitte.

O den později se Alexander Soros – který předsedá mocné liberální grantové síti Open Society Foundations založené jeho otcem – setkal jak s poradkyní prezidentova poradce Marianou Adame, tak s náměstkem poradce pro národní bezpečnost Jonathanem Finerem, jak ukazují záznamy. -NY Post

„[Je] pozoruhodné, že téměř všichni, s výjimkou Rona Klaina, který měl prezidentovo ucho, se zjevně zabývali národní bezpečností,“ řekl Matt Palumbo, autor knihy „Muž za oponou“‚ během pondělního vystoupení v pořadu „Fox & Friends First“.

„Ukrajina je země, kde se Sorosova rodina bohužel pyšnila velkým vlivem. Rozhazují se tam desítky, ne-li stovky miliard dolarů. Takže si myslím, že to bude něco, kolem čeho se v příštích měsících nebo letech vyplatí kroužit.“

Navzdory pověstnému vlivu George Sorose v politických kruzích se podle Palumba může mladší Soros jednoho dne pochlubit ještě větší mocí, přičemž poznamenal, že Alex se svým vlivem chlubí na sociálních sítích fotografiemi, na nichž je po boku vůdce senátní většiny Chucka Schumera, bývalé předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiové a bývalého prezidenta Baracka Obamy. -Fox News

„Stojí na 11 milionech dolarů ze svých vlastních peněz. Ve srovnání s jeho otcem se to teď může zdát jako kapka v moři. A také je, ale nebude to tak navždy,“ pokračoval Palumbo.

„Řekl bych to tak, že George Soros za svou kariéru utratil asi 20 miliard dolarů, jeho nadace Open Society Foundation, která je nástrojem, jímž tyto výdaje uskutečňuje, má ve své bilanci asi 20 miliard dolarů. Takže když Alex převezme vládu, má válečný fond, který je v podstatě schopen, řekl bych, minimálně zdvojnásobit škody, které napáchá jeho otec, a pravděpodobně i více.“

„Sorosova agenda je agendou smrti a ničení ve jménu otevřených hranic a konce západní civilizace. Bidenova administrativa a hnutí darebáckých prokurátorů může být [jeho] dosud nejškodlivějším nákupem v Americe,“ řekl Mike Howell, ředitel projektu Heritage Foundation’s Oversight Project (prostřednictvím PJ Media).

A podle Toma Fittona z organizace Judicial Watch ukázaly návštěvy Alexe Sorose v Bílém domě „nadměrný politický vliv v Bidenově administrativě„.

„Nenechte se rozptýlit Alexovým jménem v návštěvní knize; je to zástupce George Sorose, se kterým se chtějí setkat v Bidenově Bílém domě,“ pokračoval Fitton a dodal: „Stále rozhoduje, jsou to jeho peníze, jeho nadace.“

Schůzky prostřednictvím deníku The Post;

 • 12/2/2022: Mariana Adame, poradkyně poradce Steva Ricchettiho.
 • 12/2/2022: Jon Finer, zástupce poradce pro národní bezpečnost
 • 12/1/2022: Státní večeře na jižním trávníku pro francouzského prezidenta Emmanuela Macrona za účasti prezidenta Bidena.
 • 12/1/2022: Nina Srivastava, poradkyně tehdejšího vedoucího štábu Rona Klaina
 • 14. 10. 2022: Mariana Adameová, poradkyně poradce Steva Ricchettiho (x2)
 • 10/6/2022: Jon Finer, zástupce poradce pro národní bezpečnost
 • 10/6/2022: Kimberly Langová, výkonná asistentka poradce pro národní bezpečnost
 • 9/15/2022: Jon Finer, zástupce poradce pro národní bezpečnost
 • 9/14/2022: Nina Srivastava, poradkyně tehdejšího vedoucího štábu Rona Klaina (x2)
 • 22. 4. 2022: Madeline Strasserová, poradkyně tehdejšího vedoucího štábu Rona Klaina
 • 12/15/2021: Jon Finer, zástupce poradce pro národní bezpečnost
 • 10/29/2021: Madeline Strasserová, poradkyně tehdejšího vedoucího štábu Rona Klaina

Zdroj: foxnews.com