Fond právní ochrany zveřejnil bombastickou zprávu identifikující 75 radikálních státních zástupců financovaných Georgem Sorosem. (Foto: Flickr)

Zpráva nazvaná „Spravedlnost na prodej“ podrobně popisuje, jak Soros dosadil radikály, jejichž politika ničí americká města, a uvádí, že mnozí z nich nemají žádné předchozí zkušenosti se stíháním.

Volby okresních prokurátorů jsou tradičně tichou záležitostí. Kandidáti na své kampaně vynakládali jen velmi málo prostředků, místo toho se přetahovali o místní podporu a vylepšovali svou právní kvalifikaci pro nejvyšší funkci. To se v poslední době změnilo, protože do těchto volebních kampaní proudí miliony dolarů. Většinu těchto velkorysých výdajů na reklamu a poradce vynaložili kandidáti za „sociální spravedlnost“ (nebo jejich jménem).

Ve většině těchto volně utrácejících soutěží zvítězily progresivní síly, které buď porazily stávající demokraty, nebo rozdrtily pole primárních uchazečů. Zarážející je, že většina z nich byli političtí neofité a neměli žádné prokurátorské zkušenosti – což byl dříve předpokládaný předpoklad pro výkon funkce. Mnozí z nich neměli žádné předchozí zkušenosti s trestními případy.

Rozhodujícím faktorem ve většině případů bylo financování zvenčí – bezprecedentní objem peněz na kampaň přímo od velkých dárců nebo prostřednictvím spřízněných skupin třetích stran (tj. politických akčních výborů).

Celou zprávu si můžete přečíst a sdílet níže:

Justice for Sale LELDF Report by Paul Bedard

Zdroj: infowars.com