George Soros chce, aby lidé převzali kontrolu nad zemskou atmosférou a zastavili tak „změnu klimatu“. (Foto: Flickr)

Tento nápad by mohl způsobit globální katastrofu, která by vedla k úmrtí milionů lidí a zvířat.

Podle Fox News Soros ve čtvrtek vystoupil na Mnichovské bezpečnostní konferenci a pochlubil se, že objevil proces, při němž se vytvářejí bílé mraky, které odrážejí sluneční světlo od oteplujících se oblastí, aby se zabránilo tání ledovců. Tvrdil, že tání ledovců zejména v Grónsku by mohlo lidskou civilizaci zničit.

„Naší civilizaci hrozí kolaps kvůli neúprosnému postupu klimatických změn,“ řekl Soros.

TRENDING: VELKÝ: Volební systémy společnosti DOMINION včetně Erica Coomera věděly, že jejich volební systémy mají závažné bezpečnostní problémy, že byly hacknuty a že jsou „plné chyb“.

„Tání grónského ledovce by zvýšilo hladinu oceánů o sedm metrů. To představuje hrozbu pro přežití naší civilizace,“ pokračoval. „Nechtěl jsem se s takovým osudem smířit, a tak jsem se snažil zjistit, zda by se tomu dalo nějak zabránit.

„Byl jsem odkázán na sira Davida Kinga, klimatologa, který byl hlavním vědeckým poradcem předchozích britských vlád.“

„Sir David King má plán na nápravu klimatického systému. Chce obnovit albedo efekt vytvořením bílých mraků vysoko nad Zemí,“ dodal. „S náležitými vědeckými zárukami a po konzultaci s místními domorodými komunitami by tento projekt mohl pomoci znovu stabilizovat arktický klimatický systém, který řídí celý globální klimatický systém.“

„Pokud nezměníme způsob, jakým se vypořádáváme se změnou klimatu, bude naše civilizace důkladně narušena rostoucími teplotami, které učiní velké části světa prakticky neobyvatelnými.“

„Plán“, který Soros a King prosazují, se nazývá solární geoinženýrství. Tento nápad civilizaci nezachrání, ale má potenciál ji zničit.

Jak již Gateway Pundit dříve informoval, nebezpečí solárního geoinženýrství jsou hluboká. Jedna studie ukazuje, že tento typ inženýrství může ohrozit divokou přírodu. Zavedení a neudržení této technologie by způsobilo, že by se druhy na celém světě nedokázaly vyrovnat s měnícími se podmínkami, což by způsobilo masové vymírání.

Solární geoinženýrství by také mohlo vést ke globálnímu hladomoru. Podle internetových stránek DowntoEarth by vypouštění uměle vytvořených mraků do atmosféry nad Arktidou, jak navrhuje Soros, mělo katastrofální následky. Narušilo by to monzuny v Asii a zvýšilo sucha, zejména v Africe, což by ohrozilo zdroje potravin i vody pro dvě miliardy lidí.

Ještě děsivější pravdou je, že solární geoinženýrství je relativně levná technologie. Jedna země by mohla tuto technologii plně financovat a realizovat sama.

Jen si zkuste představit, že by touto silou disponovala například Čína. Komunistická diktatura by v případě potřeby neváhala tuto technologii použít jako zbraň k dosažení svých geopolitických cílů a jako sebeobranný mechanismus.

Protože jedna země by mohla mít potenciál změnit klima a potenciálně zabít miliardy lidí, mohlo by to vést ke třetí světové válce. Nová globální válka s výměnou jaderných zbraní by ukončila život na Zemi, který sluneční geoinženýrství mine.

Vlády na celém světě včetně té americké musí tento nebezpečný technologický plán zakázat dříve, než se prosadí. Osud světa visí na vlásku.

Zdroj: thegatewaypundit.com