Anomálie požárů. Selektivnost požárů. Domy, které údajně chytily od lesních požárů, shořely na padrť, avšak lesy stojí. Zbraně na řízenou energii – DEW. Smart Meters – chytrá měřidla spotřeby energie. Jak dokážou klimateroristé zapálit dům a ne jeho okolí? 

Mainstreamová média nejen v USA, ale na celém světě se snaží udržovat dojem, že v Kalifornii jde o přirozený lesní požár, a že jeho mimořádná síla a rozsah jsou zřejmě způsobeny, podobně jako ostatní světové „přírodní“ katastrofy poslední doby, změnami v klimatu planety. 

Samozřejmě je to lež jako věž. 

Veškeré „přírodní“ katastrofy posledních let („lesní“ požáry, záplavy, sesuvy, zemětřesení, tsunami, jaderné katastrofy atd.) proběhly pod taktovkou geoinženýrských klimateroristických zbraní. Vědci – geoinženýři – klimateroristé ovládající meteorologické /klimatické zbraně jsou zde nástrojem elit, které tyto katastrofy záměrně organizují za účelem dosažení různých svých cílů, a neexistuje žádný zločin, před kterým by se zastavily. Existují o tom veškeré důkazy, o nichž však oficiální média nikdy nebudou informovat, dokud jsou ovládána oněmi elitami. Budou o nich co nejdéle mlčet, a když to už nepůjde, tak se důkazy a jejich nositele budou snažit všemi prostředky diskreditovat. Ale obyčejní lidé přesto díky internetu tyto informace hojně sdílejí, a jeví se, že důvěryhodnost „oficiálních“ médií za poslední rok – dva skokově poklesla a stále klesá. 

Zpět k současným požárům v Kalifornii, které dosud hoří, a zanechaly již desítky mrtvých a stovky pohřešovaných, které bych mezi živými už nečekal… 

Svědkové z Kalifornie na soukromých kanálech youtube, webových stránkách a v alternativních médiích zveřejňují dokumenty o podivných anomáliích požárů, nasvědčujících tomu,  že tyto požáry byly zažehnuty záměrně, a to pravděpodobně pomocí zbraní DEW, umístěných na satelitech a/nebo dronech. (DEW = Directed Energy Weapons = zbraně používající řízenou energii – laser, mikrovlny, skalární vlny.)

Dokumentů (v angličtině) je  k tomu spousta, dokonce i snímky přímo dokazující působení DEW. Nejlepší souhrny fotografií, videí a komentářů najdete asi na webech State of the Nation Alternative News a Millenium Report, a je i mnoho dalších. (Neuvádím přímé odkazy, protože přístup na některé alternativní weby přes odkaz/záložku je v současné době elitami/googlem monitorován/blokován a ukázala by se vám možná hláška, že web neexistuje, či varování, že je nebezpečný. Tak se to aspoň děje mně. Ale vyhledávačem se dají snadno najít.)

Takže sem dnes dám pár fotografií, abyste si udělali představu, a eventuálně si vyhledali další informace.

Aspoň jeden odkaz na článek s fotodokumentací (anglicky):  Důkazy, že Kalifornie je pod útokem zbraní DEW:  http://stateofthenation2012.com/?p=108152

Nejpodivnější požár všech dob – různé anomálie.

1. Selektivnost

Nejnápadnější zvláštností je selektivnost požárů. Jak ukazují fotografie, požáry si své cíle dokázaly přesně vybrat. Domy jsou zničeny do základů (prý celkem 8 000 domů), ale stromy/lesy v okolí zůstávají nedotčeny, a to i v těsné blízkosti. Jak to, když domy prý byly zapáleny od lesního požáru?

Viz satelitní snímky níže:

Foto: Město Paradise před požárem

 

Foto: Paradise po požáru – domy zničené do základů, les stojí.

Foto: Severní Kalifornie: Tady zřejmě les opravdu hořel – typické černé spáleniště.

Snímky výše pocházejí z videa  https://youtu.be/323UpVNryYY (které je googlem mazáno, kdekoli se objeví (mají ho zatím i Novinky.cz,  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/490089-ridic-autobusu-to-riskl-a-vyvezl-z-mordoru-dve-desitky-skolaku.html), takže neváhejte se shlédnutím, záhy zmizí; vkládám ho níže.)