USA – Reportér Fox News Bill Melugin napsal na X: „V Eagle Pass je to teď úplně volné.“ (Foto: X)

Tisíce nelegálních přistěhovalců nadále zaplavují jižní hranici USA, zatímco Bidenova administrativa předstírá, že je vše v pořádku.

Melugin a jeho tým se nacházejí v Eagle Pass v Texasu, kde pořídili alarmující záběry, které ukazují masivní příliv ilegálů překračujících hranice USA.

Melugin řekl: „Hromadné nelegální přechody probíhaly více než hodinu a půl. Téměř dva roky na to, co jsme pod mostem v Del Riu viděli více než 15 000 Haiťanů, se nyní pod mostem v Eagle Pass shromažďují tisíce převážně Venezuelanů.“

Melugin uvedl, že Texas vyhlásil v Eagle Pass stav nouze.

Elon Musk komentoval příspěvek Melugin’s X: „Je zvláštní, že se o tom v médiích téměř nepíše.“

Musk pokračoval:

„Přes jižní hranici USA se každoročně dostanou asi 2 miliony lidí – ze všech zemí světa. Jejich počet rychle roste, přesto současná administrativa nepodniká žádné preventivní kroky.“

Musk má pravdu v tom, že korporátní média spojená s demokraty o pokračující hraniční krizi neinformují. A proč by to dělala? Je to další selhání této administrativy, a to i poté, co na začátku tohoto roku předložila údajně nová „opatření k prosazování hranic“.

Začátkem tohoto týdne sdílel novinář Fox News Griff Jenkins další šokující video, na kterém je zachycen vlak ilegálů směřující na sever Mexika k hranicím USA.