Když se řekne kancelářský software, obvykle se vybaví řada Office od společnosti Microsoft. Společnost Microsoft představila verzi Microsoft 365 založenou na předplatném, kterou si musíte měsíčně nebo ročně předplatit, abyste ji mohli používat, což z dlouhodobého hlediska představuje značné náklady.

Pokud kancelářský balík Office používáte často a nechcete nést náklady na předplatné, je pro vás nejlepší volbou stálá verze kancelářského balíku Office. Možná se vzdáte koupě Office 2021 Pro kvůli jeho oficiální ceně 439,99 USD, ale nyní si jej můžete koupit za pouhých 25,61 € ve slevové akci Godeal24. Při koupi více kusů můžete zakoupit originální doživotní verzi Office 2021 Pro již za 13,32 €. Nezapomeňte použít slevový kód a získejte slevu 62 %! Nejen slevy na operační systém Windows a kancelářský balík MS Office, ale také mnoho slev na software pro počítačové nástroje, komplexní řešení problémů s počítačovým softwarem!

62% SLEVA! Microsoft Office 2021 od 13,32 € (kupon „SGO62“)

Předpokládá se, že společnost Microsoft vydá v říjnu 2022 systém Windows 10 ve verzi 22H2, což je důležitější aktualizační verze systému Windows 10. Zatímco se společnost Microsoft v současné době zaměřuje na upgrady a aktualizace systému Windows 11, systém Windows 10 je skvělou volbou pro uživatele, kteří si nemohou nainstalovat systém Windows 11. Po několika opravách a aktualizacích je systém Windows 10 také stabilnější a kompatibilnější. Na Godeal24 stojí Windows 10 Pro jen 7,59 €. Pokud chcete přejít přímo na Windows 11, můžete mít nejnovější Windows 11 Pro za pouhých 13,01 €.

50% SLEVA! Originální operační systém Windows (kód kupónu “ SGO50″)

62% sleva na balíčky a další MS Office (kód kupónu „SGO62“)

62% sleva na MAC (kód kupónu „SGO62“)

Godeal24 má kompletní a profesionální obchod s rozsáhlým katalogem 100% zaručených a legálních digitálních licencí. Stejný software můžete získat s více než 80% slevou, a to ještě oficiální. Nejen oblíbené operační systémy Windows a Office, ale také praktičtější software pro počítače a mobilní nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších.

Další počítačové nástroje: Nejlepší cena, nejlepší produkty!

Nástroje pro MAC

Godeal24 je prodejcem licencí Microsoft a významného softwaru pro zabezpečení IT, který vám umožní zakoupit operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za zvýhodněné ceny, stejně jako užitečné počítačové nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Ušetřete až 90 %! Licence jsou 100% originální a pravé. Godeal24 zná „historii“ každé prodávané licence a uživatelé je mohou bez problémů používat. Z tohoto důvodu jsou licence, které lze na Godeal24 zakoupit, „doživotní“, tj. lze je používat bez omezení: operační systém bude aktualizován a podporován společností Microsoft po celou dobu jeho životnosti.

Spolehlivost společnosti Godeal24 se plně odráží v dobré pověsti, které se těší na internetu, a v mnoha pozitivních recenzích na TrustPilot, kde je společnost v 98 % recenzí hodnocena jako „vynikající a skvělá“. Je to dáno kvalitou nákupního zážitku a mnoha výhodami, které obchod nabízí: kromě možnosti vybrat si z mnoha originálních produktů se slevou až 90 % vám digitální doručení umožní obdržet software přímo na vaši e-mailovou adresu během několika sekund po nákupu. Jedná se o velmi pohodlný způsob doručení pro kupujícího.

Godeal24 slibuje, že nabízí nepřetržitou profesionální technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete používat bez problémů!
Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Komerční sdělení.