Potřebujete potvrzení, že globalisté ve svém pandemickém plánu selhali? Stačí si přečíst četné nedávné rozhovory s elitami establishmentu, v nichž se kysele a sklíčeně baví o svých očkovacích kampaních proti mRNA. (Foto: Flickr)

Proč tak vážně? Proč jsou tak rozhořčeni nad nedostatečným očkováním proti viru s průměrnou mírou úmrtnosti na infekci pouhých 0,23 %?

Chelsea Clintonová při svém vystoupení na konferenci Brainstorm Health časopisu Fortune, která se konala v dubnu 2023 v kalifornském Marina del Rey, tvrdí, že váhavost a naprosté odmítání vakcín jsou „nešťastným“ vedlejším účinkem pandemie koronavirů. Dále propaguje partnerství se Světovou zdravotnickou organizací a Gatesovou nadací, jehož cílem je prosadit program hromadného očkování dětí, který by nahradil klesající proočkovanost.

Chelsea Clintonová se vyslovila pro porno pro školáky

„Myslím, že dnes jsme méně připraveni, než jsme byli pravděpodobně v lednu 2020 – částečně kvůli nedostatku důvěry nejen v naše vědce, ale i ve vědu jako takovou a rozhodně v odborníky na veřejné zdraví. Všichni si zasloužíme, abychom snad nebyli tak nepřipraveni, jak se obávám, že v současné době jsme.“

Clintonová si stěžuje na rostoucí odpor proti očkování, který naznačuje celkovou účinnost hnutí proti očkování. Polovina států v USA a skupiny v zemích po celém světě se postavily proti pokusům vyvíjet nátlak nebo nutit veřejnost k dodržování drakonických programů očkovacích pasů. Nyní se establishment vzpamatovává a přeskupuje síly. Někteří členové, jako například Anthony Fauci, se pokoušejí přepsat historii, jako by nikdy neměli v úmyslu používat autoritářská opatření.

Clintonová zjevně ignoruje stádo slonů v místnosti – protimandátoví aktivisté měli pravdu ohledně výluk, pravdu ohledně masek a pravdu ohledně svých obav z mRNA vakcín. Věda je na jejich straně. Ale i když odhlédneme od omylů kolem mandátů a technologie mRNA, vždy tu byla otázka individuálních práv. Zneužití pandemie k centralizaci politické a společenské moci zanechalo miliony lidí rozzlobených a podezřívavých jako nikdy předtím.

Globalisté jako Gideon Lichfield z MIT nám v březnu 2020 přesně řekli, jaký je plán. V článku nazvaném „Nevracíme se k normálu“ navrhuje, aby mandáty a omezení pasů vakcín trvaly ještě mnoho let, ne-li navždy. Z článku:

„Nakonec však předpovídám, že obnovíme schopnost bezpečně se socializovat tím, že vyvineme sofistikovanější způsoby, jak identifikovat, kdo je rizikový a kdo ne, a diskriminovat – právně – ty, kteří rizikoví jsou.

… Lze si představit svět, ve kterém se možná budete muset pro vstup do letadla zaregistrovat do služby, která bude sledovat váš pohyb prostřednictvím telefonu. Letecká společnost by nemohla zjistit, kam jste letěli, ale dostala by upozornění, pokud byste se pohybovali v blízkosti známých nakažených lidí nebo ohnisek nákazy. Podobné požadavky by byly i u vstupu do velkých sportovních zařízení, vládních budov nebo uzlů veřejné dopravy. Všude by byly teplotní skenery a vaše pracoviště by mohlo vyžadovat, abyste nosili monitor, který sleduje vaši teplotu nebo jiné životní funkce. Tam, kde noční kluby požadují doklad o věku, by v budoucnu mohly požadovat doklad o imunitě – občanský průkaz nebo nějaký druh digitálního ověření prostřednictvím telefonu, který by prokazoval, že jste se již zotavili z nejnovějších kmenů virů nebo jste proti nim byli očkováni.“

A jak prohlásil zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab:

„Pandemie představuje vzácnou, ale úzkou příležitost k zamyšlení, novému pojetí a přenastavení našeho světa.“

To jsou skutečné důvody rozšířeného odporu proti mandatorním vakcínám, kromě obecné skepse vůči vakcínám s omezeným testováním a bez dlouhodobých údajů, které by prokázaly jejich bezpečnost.

Američané lidem, jako jsou Clintonovi a jejich elitářští přátelé, nevěří z dobrého důvodu – jsou motivováni touhou po moci, nikoliv oprávněnými obavami o veřejné zdraví. Nyní vytvořili přesně to, čeho se obávali: armádu lidí, kteří dávají pozor.

Zdroj: summit.news