Hollywoodský herec Jim Caviezel, který hrál roli Ježíše v eposu Mela Gibsona Umučení Krista, tvrdí, že hollywoodské elity unášejí děti a obchodují s nimi. (Foto: Rumble)

Podle Caviezela elita zábavního průmyslu „znásilňuje a vraždí“ děti kvůli adrenochromu, který otázku obchodování s dětmi v Hollywoodu nadnesl během vystoupení na konferenci Claye Clarka Zdraví a svoboda nedaleko Tulsy v Oklahomě, kde propagoval svůj nový film.

Podle Caviezela, který v současné době propaguje svůj nový film Sound of Freedom , jsou hollywoodské elity závislé na adrenochromu a „zdravě žijící děti“, aby získaly svou dávku drogy, která se uvolňuje jako chemická látka v tělech vyděšených dětí:

Video na toto téma:

Sound of Freedom vypráví příběh Tima Ballarda, bývalého agenta CIA, který opustil svou práci zvláštního agenta u Homeland Security Investigations (HSI). Podle prvních zpráv film odhaluje VIP pedofilii a obchodování s dětmi.

Caviezel také prozradil, že Tim Ballard, autor, kterého ve filmu ztvárňuje, „je tam dole a zachraňuje děti, zatímco spolu mluvíme, protože právě vytahují děti z nejtemnějších koutů pekla, na skládkách a na všech možných místech. Adrenochromie dětí, podívejte se na to…“.

Není to poprvé, co Caviezel odhalil hrůzu obchodování s dětmi ze strany hollywoodské elity a označil ji za „nejhorší hrůzu, jakou jsem kdy viděl“.

„V podstatě máte v těle adrenalin, a když se bojíte, produkujete adrenalin. Když jste sportovec ve čtvrté čtvrtině, tak z vás adrenalin vychází. Když dítě ví, že zemře, jeho tělo vylučuje tento adrenalin a má spoustu termínů, které používá, ale hm… Je to ta nejhorší hrůza, jakou jsem kdy viděl. Křičí to samo o sobě, i když jsem to nikdy neviděl. Tihle lidé, kteří to dělají, pro ně nebude žádné slitování.“

Zdroj: thepeoplesvoice.tv