Když byl Dr. Robert Malone v nedávném rozhovoru dotázán, co mohou lidé milující svobodu a jejich rodiny udělat, aby se bránili globálnímu prosazování lékařského despotismu, navrhl, aby jmenoval a povolal všechny osoby spojené se Světovým ekonomickým fórem (WEF). (Foto: Red Voice Media)

Malone a jeho kolegové již dali dohromady „obrovskou tabulku“ obsahující jména a osobní údaje stážistů WEF, mezi nimiž je – což může být pro někoho překvapením – i Ivanka Trumpová, dcera bývalého prezidenta Donalda Trumpa.

„Jednou z věcí, kterou jsme se snažili udělat – a investoval jsem do toho tisíce dolarů – jsme se spojili se skupinou ve Švédsku, která se chystá vydat knihu o Světovém ekonomickém fóru,“ vysvětlil Malone během rozhovoru.

Podle Maloneho jsou závody WEF všude v americké společnosti, včetně průmyslu, vlády, médií a technologií. Jejich loajalita leží mimo Spojené státy a nemají žádnou lásku ani loajalitu k ústavě, svobodě ani k žádným hodnotám, které jsou nám blízké a drahé.

„Východiskem je, že lidé musí vědět, s kým mají tu čest,“ říká Malone. „Musíme tyto lidi odhalit. Myslím tím, že se používá termín ‚doxing‘, pokud jde o tyto lidi, doxing je dobrý. Pojďme je dostat. Zjistěme, kdo jsou, a ujistěme se, že nejsou v naší vládě, protože jejich loajalita není vůči americké ústavě, není vůči národnímu státu.“

„Vycházejí ze systému víry, který říká, že národní stát je zastaralá myšlenka a musíme mít vládu jednoho světa, která je v podstatě spojením zájmů korporací a politiky, globální politiky. A my musíme začít tím, že zjistíme, kdo jsou, budeme je volit z funkcí a zajistíme, aby nebyli součástí našich vlád.“

Guvernéři Gavin Newsom z Kalifornie a Jay Inslee z Washingtonu jsou zrádci WEF
Jak si jistě vzpomínáte z našeho dřívějšího zpravodajství, Malone nadále otevřeně hovoří o korupci a podvodech, které stály v pozadí plandemie koronaviru Wuhan (COVID-19), kterou z velké části vedli rekruti WEF.

Dva z nich, jak Malone prozradil, jsou kalifornský guvernér Gavin Newsom a Jay Inslee z Washingtonu. Oba jsou zrádci WEF, kteří pracují ve prospěch zahraničních globalistických zájmů, a nejsou to v žádném případě praví Američané.

„Musíme tyto lidi vyloučit,“ říká Malone. „Musíme je donutit, aby se zodpovídali z toho, zda jsou Američané, nebo globalisté, a pokud jsou globalisté, pak musí vypadnout. Musíme se jich zbavit, musíme si vzít zpět vlastnictví naší země.“

„Pokud věříte v ústavu, pokud věříte v principy svobody slova a osobní autonomie, lékařské autonomie a autonomie na všech ostatních úrovních, pak je čas bojovat. Jinak budou vaše děti žít v podstatě v technofašismu po zbytek svého přirozeného života jako nevolníci.“

Zdroj: redvoicemedia.com