Zcela zbytečným ústupem se uzavřela prezidentská kampaň Rona Paula, kterou charakterizovala významná opomenutí a podivná a otevřená doporučení nelibertariánských politiků. Nyní ještě navíc k tomu všemu syn Rona Paula, Rand, vyslovil otevřenou podporu pro kandidáta republikánů, neupřímně přívětivého chameleona a spolumajitele firmy Bain Capital, Mitta Romneyho. Přibližně rok se ke mně prostřednictvím týmu Infowars dostávají znepokojivé informace o pochybných osobách v nejbližším okolí texaského kongresmana. Tito lidé, jako například vedoucí Paulovy prezidentské kampaně Jesse Benton, kolem kongresmana postupně vybudovali něco na způsob zdi.

Přes tuto zeď se nyní obtížně dostává dokonce i Alex Jones, i když to bylo právě jeho vysílání, jejž sledují miliony lidí a které umožnilo vznik Paulovy „kampaně za svobodu“. Jak je ta zeď vysoká, se zdá být zřejmé: Benton se s několika dalšími lidmi dokázal prodrat na rozhodující pozice Paulovy volební kampaně. Tito lidé dokázali vyčistit vlastní řady takovým způsobem, že se zbavili bystrých kritiků jako je Adam Kokesh, Penny Freemanová a mnoha dalších.

Ony nové politické rockové hvězdy pracují v rámci kampaně nyní dohromady s kariéristy, kterým je kolem 25 let a kteří ani nejsou libertariáni.

Našeptali snad tito lidé 76letému politikovi, že je nezbytné, aby se distancoval od hnutí za pravdu o 11. září? Našeptali snad tito lidé Paulovi rovněž, že je třeba se zbavit „konspiračního teoretika“ Alexe Jonese? Našeptali mu snad, že Romney by nakonec mohl být lepším prezidentem, než je Obama, a že by jeho syn Rand, mohl prostřednictvím velkých kompromisů dokázat obnovit republikánskou stranu pod vedením Mitta Romneyho?

Pravděpodobnost, že vojenskoprůmyslový komplex odposlouchává všechny důležité osoby z Paulova tábora, hraničí se 100 %. Nepřítel naslouchá a přesně ví, jakým způsobem koho a v jaké oblasti ovlivnit. Je jasné, že tento proces je postupný, ale probíhá trvale.

Cílem Paulovy kampaně mělo být, že se nyní hraje o vítězství za každou cenu, ať to stojí, co to stojí. Prostřednictvím maximálně agresivního úsilí bylo možné získat potřebné množství volitelů. Díky tomuto úsilí by bylo bývalo možné použít mnohonásobný volební podvod (Paul vyhrál nejméně v 5 státech, jak později přiznala i oficiální média, ale byl v rozhodující fázi volebního boje republikány podveden –p.p.) a mlčení masmédií k diskreditaci nepřítele. Přinejmenším by takový přístup během republikánské konvence v srpnu v Tampě vedl k pokoření nepřítele a ukázal by v tom nejlepším světle nekompromisní postoj Paulova poselství.

Namísto toho zní nyní pokyn pro volitele, o které se tak tvrdě bojovalo: „Chovejte se s respektem“. S respektem ke stranickým zájmovým skupinám, které proti Paulově kampani vystupovaly vždy co nejostřejším způsobem, aby ho pak ve volbách podvedly? Tento postoj znamená ponížení všech, kteří podporují svobodu. Vypadá to, že dohoda zní takto: „Nebudou žádné útoky na Romneyho a za to obdrží Ron Paul nebo Rand Paul nějaký ministerský post a takovým způsobem budou moci uplatňovat svůj vliv v rozumné míře“.

Strategie uplatňovaná proti Paulovi se dala vždy dobře předvídat: publiku, jež se orientuje spíše doleva, je třeba nalhat, že Ron Paul je chladný, sociálně darwinistický a nelítostný kapitalista, konzervativcům bylo třeba říci, že Paul má anarchistické názory, které ohrožují samotné základy kapitalismu (FED, IRS atd..), a těm, kteří jsou důvěřiví, mělo být objasněno, že Paul je podezřelý jednoduše z toho důvodu, že je úspěšný. Přitom hlavní poselství, jež je nad veškerou politikou, se týká principů svobody. Tyto principy nebyly vymyšleny ani Paulem, ani Hayekem, ani Miesesem. Mít práva znamená jednoduše to, aby byl člověk ponechán na pokoji a nemusel financovat ilegální války, bankéře a policejní stát.

Ron Paul ztroskotal na stejné věci jako mnozí ostatní libertariáni: dobře rozumějí tomu, co je to svoboda, ale o tyranii toho příliš nevědí. Nepřítel je expertem v obou těchto věcech. Každá organizace, ať už malá či velká, s pevnou či volnou strukturou, ať už je orientovaná doleva či je svobodomyslná ze své podstaty, není atakovaná pouze opozicí, ale přitahuje rovněž nejrůznější hochštaplery bez morálky, kteří v ní s hrozivou pravidelností uchvacují vůdčí pozice. Není náhoda, že se v tomto bodě naše činnost pokaždé zastaví. V Německu se používá podobná taktika: libertariáni by se měli dát dohromady s FDP, měli by FDP změnit zevnitř a přestat podporovat PDV (stranu rozumu – p.p.), protože tato strana je příliš malá a její zakladatel otevřeně hovoří o Bilderbergu a o CFR.

Kolem 95 procent posluchačů show Alexe Jonese vehementně odsoudilo tyto kroky Paulova tábora, nicméně na oficiální stránce Paulovy kampaně si můžeme přečíst:

„Zjištění, že Ron Paul se nestane prezidentem a že Rand Paul podpořil pravděpodobného kandidáta republikánské strany jsou pouhými margináliemi, jež nemohou nijak zastínit trvalý a očividný úspěch nejvíce transformativní kampaně naší doby.“

V následujících dnech budeme o těchto událostech informovat obšírněji.

Překlad: freeglobe.cz

Zdroj: infokrieg.tv

]]>