V jedné epizodě investigativního televizního pořadu Zembla, který včera odvysílala holandská národní televize, volal Pieter van Vollenhoven, zeť královny Beatrix, po nucené kontrole porodnosti pro lidi s drogovou závislostí, pacienty psychiatrie a další lidi považované za nezpůsobilé k reprodukci. Jako šéf nizozemské bezpečnostní rady van Vollenhoven vyšetřoval několik případů, ve kterých byly zneužívány děti v nízkém věku. Po závěru, že „vláda není dostatečně schopna dostát své odpovědnosti, aby byla zajištěna bezpečnost malých dětí do 12 let v jejich domovech", van Vollenhoven navrhl klasické eugenické řešení:

„Lidé mě budou obviňovat, že jsem zašel příliš daleko. Ale upřímně, je jednoduché tohle říct, když neznáte fakta. Když jsem ty případy viděl, otevřely mi oči. Byl to pro mě šok. Můžete vidět, jak ti rodiče potřebují pomoc, protože nemají žádnou kontrolu nad svými životy. Když je jasné, že se jedná o takový případ, byla by možná antikoncepce nejlepším řešením.

Rozhlasová stanice Netherlands Worldwide oznámila, že ohledně své výzvy k povinné kontrole porodnosti u „nežádoucích“ „má pan van Vollenhoven podporu expertů z nizozemské agentury pro ochranu dětí a z odvětví péče o duševní zdraví.“

Samozřejmě, že má. Vidíme mnoho akademiků, včetně takzvaných etiků, kteří jsou zcela na palubě eugenické praxe, jež se, jak se zdá, v posledních dnech vrací.

V reakci na prohlášení van Vollenhovena, ředitel agentury pro ochranu dětí v Amsterdamu vysvětluje, proč s ním naprosto souhlasí:

„V některých případech tito rodiče již jednou nebo dvakrát prokázali, že nejsou schopni postarat se o své děti, se všemi hroznými důsledky s tím spojenými. Pokud budete těmto rodičům dávat stále další šance, pak vpodstatě přehlížíte týrání dětí.“

Samozřejmě, že všichni až příliš dobře vědí, že pokud vědecká obec dosáhne svého, což není daleko od „klimatického skepticismu“, bude brzy psychiatrický stav, který vyžaduje léčbu, možným důvodem pro povinnou antikoncepci nebo sterilizaci. Vždy lze najít nějaké hrozné případy a využít jich jako záminku ke znovuzavedení eugenických zákonů. A jak OSN a její královští představitelé vědí, vždy se najdou lidi ochotní udělat vše, aby „zachránili planetu“. Následující video z konference UNICEF 2009 „Uniting the Children” ukazuje 17letého studenta s vymytým mozkem, který doslova říká:

„My, děti tohoto světa, se chceme těšit na čistší, jasnější, zelenější budoucnost a jsme připraveni na cokoliv, co pro to bude zapotřebí.“ (od 50. sekundy dále).:

Je znepokojují vidět oživení výzev na redukci obyvatelstva. Jsme svědky toho, jak se v posledních měsících objevují globalisté a volají po snížení populace ve jménu životního prostředí. V případě van Vollenhovena, je eugenika propagována ve jménu „zneužívání dětí“. Další oblíbená témata elit jsou „chudoba“ a „odlesňování“. V roce 1984 nám dal princ Philip nahlédnout do eugenického myšlení elity na kontrolu výběru rodičů, které prosakuje celou Evropou:


Překlad: Martin Entlicher

Zdroj: infowars.com

]]>