Podle dr. Boiana Alexandrova z Centra nelineárních studií v Národní laboratoři Los Alamos v Novém Mexiku, terahertzové (THz) vlny ničí lidskou DNA. Tyto vlny doslova rozbalí vlákno dvojité šroubovice. Tým technologů z UT v Dallasu nyní plánuje čipy vysílající terahertzové vlny zabudovat do mobilních telefonů a umožnit tak jejich použití jako zobrazovací systém, pro vymáhání práva a pro zaměstnance ve zdravotnictví… Tato potenciálně smrtící technologie může zabít nebo způsobit nemoci milionům lidí. Kontroverzní terahertzový skener, který používá bezpečnostní úřad TSA na mnoha letištích, bude upraven pro použití v mobilním telefonu. Experti ale na základě studií o vlivu terahetzových vln varují před výrazným vlivem na zdraví lidí.

Nedávno byl v hlavních médiích nabízen čip, který lze upravit pro generování terahertzových vln a vložit do mobilního telefonu.

Nadšené zprávy v tisku představovaly možnosti použití takové technologie k vidění skrze zdi a jiné objekty, lékaři ji zase mohou využít u pacientů k hledání malých nádorů bez nutnosti invazivní chirurgie.

Terahertzové vlny – nacházející se ve spektru elektromagnetického záření mezi mikrovlnným a infračerveným – byly vybrány pro bezpečnostní zařízení proto, že procházejí oblečením, dřevem, papírem a jinými porézními nevodivými materiály. Tehdy odborníci věřili, že se jedná o neškodný typ záření. Ale mýlili se.

Terahertzové vlny rozbalují molekulu DNA

V přelomové studii vedené doktorem Boianem Alexandrovem z Centra nelineárních studií v Národní laboratoři Los Alamos v Novém Mexiku a týmem lékařů byl nalezen děsivý důkaz toho, že expozice terahertzových vln kumulativně ovlivňuje lidskou a zvířecí DNA. V podstatě to vede v rozbalení molekuly DNA. [Viz: Uvnitř skeneru TSA: Jak terahertzové vlny roztrhaji lidskou DNA, článek byl již stažen z neznámých důvodů.]

Zdroj: redice.tv