Tzv. ‚kulturní zprostředkovatel‘ v centru přijímání migrantů v Itálii vyvolal pobouření svými komentáři o znásilnění po útoku na Poláky a Peruánce v Rimini v Itálii. Abid Jee na Facebooku napsal, že to znásilnění bylo sice „ohavným činem, ale jen zpočátku, když to té ženy vnikly, tak se uklidnila a užívala si to jako při normálním styku,“ poté, co byl přepaden polský pár a peruánský transsexuál čtveřicí mužů považovaných za severoafrické migranty, uvádí tisková kancelář Agenzia Nazionale Stampa Associat (ANSA).

Tato tisková kancelář říká, že příspěvek Jeeho „vyvolat, i když byl rychle odstraněn, bouři,“ kdy mnozí volali po tom, aby ho vyhodili.

Při přepadení v této populární turistické destinaci na Jadranském pobřeží se 26-letí Poláci stali terčem „brutálního a bestiálního“ útoku.

Muže udeřili do hlavy lahví a zmlátili do bezvědomí, než před ním opakovaně znásilnili jeho dívku a hodili ji do moře. Oba byli po útoku hospitalizováni a muž bude muset nejspíš podstoupit plastickou chirurgii tváře.

Podle hlášení byla tímto gangem hromadně znásilněna i transsexuální osoba z Peru, buď už před útokem na ten polský pár, nebo až po něm.

Tento případ vyvolal v Itálii pokřik a v Polsku značný hněv, když to vyslalo i své vlastní vyšetřovatele, aby pomohli dopadnout podezřelé.

Giorgia Meloni, která vede konzervativní italskou stranu Bratrstvo Itálie, řekla, že během migrační krize v Itálii došlo k erozi zákona a pořádku a že ta místy začíná připomínat „nejhorší favelas Jižní Ameriky.“

Matteo Salvini, který vede italskou populistickou Ligu severu, řekl, že pro tyto pachatele „vězení nestačí“ a opakoval předchozí volání, aby migrantští sexuální útočníci byli chemicky kastrováni.

Polsky náměstek ministra spravedlnosti Patryk Jaki šel v emotivním příspěvku na Twitte ještě dále, když napsal, že „tito bastardi by měli dostat trest smrti, ač v jejich konkrétním případě bych obnovil i mučení.“

Zdroj: breitbart.com