Šerif Clarke slíbil, že udělá-li z něj Trump příštího ředitele FBI, tak hned zavře Hillary Clinton. Prezidentem Trumpem upřednostňovaný šerif tweetnul tento slib v úterý večer poté, co byl James Comey vyhozen z místa ředitele FBI, což vyvolalo zuřivé spekulace ohledně toho, kdo je nachystán tuto roli plnit. Je to tak vážná mela, že je čas hodit klobouk do ringu.


Šerif Clarke se přidává ke kongresmanovi Trey Gowdymu jako další populární favorit k náhradě zneuctěného Jamese Comeye, ukázaly v úterý Twitterové ukazatele popularity na míře schvalování obou kandidátů veřejností.

Ať si ale Trump vybere kteréhokoliv kandidáta, tak to bude pro Hillary Clinton záruka bezesných nocí, jelikož s nástupem ředitele FBI dbalého spíše zákona, pořádku a spravedlnosti než kamarádíčkovské ochrany korupce, se to dlouho očekávané stíhání za její zločiny začíná vážně rýsovat.

Jak řekl Alexander Hamilton: „Opovržení zákonem je široká dálnice k anarchii,“ a ani Clark, ani Gowdy nejsou fanoušky anarchie.

Skutečností je, že skandály s emaily Hillary Clinton a s Nadací Clintonů zase plní zprávy, což budou nejspíš i v nadcházejících letech. Ministr spravedlnosti Jeff Sessions při svém potvrzujícím slyšení řekl, že se oprošťuje od slibů jakýchkoliv vyšetřování týkajících se Clintonů.

A ač prezident Donald Trump řekl, že by radši Hillary Clinton nebo Nadaci Clintonů nevyšetřoval, tak to neznamená, že na stíhání nikdo nepracuje.

Washington Times referuje: Rozhodnutí (které, jak to vypadá, nebylo ještě učiněno) o nepokračování ve vyšetřování vyvolává nejméně tři obavy:

1)Rozhodnutí, zda by někdo měl být stíhán, není přeci normálně na prezidentovi. Tohle je práce „systému“.
Loading...