Stínová vláda zase tlačí na svou měsíce starou agendu svržení Trumpa, tentokrát pomocí vyhození ředitele FBI James Comeye jakožto casus belli. Ne moc dlouho po zprávách, že byl Comey vyhozen, se objevil v časopise Foreign Policy – tj. v hlavní hlásné troubě globalistů – ohavný článek požadující odstranění Trumpa z úřadu a to „čím dříve, tím lépe,“ protože Amerika se stává „hroutícím se státem.“


„To bude vyžadovat oddanost pravdě a spravedlnosti napříč oběma stranami,“ píše ve Foreign Policy David Rothkopf. „Nakonec, a čím dříve, tím lépe, to bude vyžadovat, aby náš systém a lid odmítli Trumpa a ty, kteří jej obklopují – kteří toho už udělali tolik, aby znevážily své úřady, které zastávají, a kteří podvrací americké postavení ve světě.“

Tento článek je hrozně zaujatý i na měřítka Foreign Policy – kdy Rothkpf Trumpa nazývá „karikaturou vůdce“, který projevuje „hluboce znepokojivý“ vzorec chování.

Je ironií, že tvrdí, že Trump teď jedná „ještě nestoudněji a zoufaleji,“ což ve skutečnosti výstižně popisuje tento proti-Trumpovský článek pocházející ze Foreign Policiy a od dalších globalisticky orientovaných magazínů z poslední doby.

Co je ale opravdu v tomto Rothkopfově článku významné, je popis USA pod Trumpem jako „hroutícího se státu“, což by samo o sobě znělo jako ulítlá rétorika, až na to, že hluboký stát se pokouší využít mechanismu „kontinuity vlády“, který zatím funguje ke svržení celé Trumpovy administrativy.

Aby to globalisté mohli udělat, potřebují přesvědčit americkou veřejnost, že USA jsou „hroutícím se státem,“ který je třeba zachránit.

5. května referoval Clifford Cunningham na Infowars, že Kongres už pořádá tajná zasedání o odstranění Trumpa z úřadu.