Už řadu let si lámeme hlavu tím, zda jsme ve vesmíru opravdu sami. Vesmír je konec konců hodně velké místo a vypadalo by to jako, kdyby ta celá spousta místa byla vyplýtvána, kdyby snad jedinou planetou nesoucí život měla být Země. A pak jsou tu ta tvrzení nespočetných lidí v průběhu všech těch let, kteří spatřili neidentifikovatelné létající objekty UFO.

Někteří dokonce věří, že kolem mimozemšťanů navštěvujících naši planetu a dokonce i únosů mimozemšťany dochází k určitému zakrývání. Tato tvrzení jsou však často shazována se stolu jako podvrhy nebo s toho stolu shazována vyššími vládními činiteli ze CIA nebo i z NASA.

Nedávno byl v živém vysílání NASA spatřen rychle se pohybující předmět prolétající kolem Mezinárodní kosmické stanice, načež to živé vysílání NASA náhle život ztratilo a vyvolalo to zajímavé domněnky vědců, kteří předpokládají, že NASA potvrzení výskytu UFO zakrývá.

Tento 0,31 sekundy trvající video-záběr z Mezinárodní kosmické stanice (ISS) pověsil na YouTube uživatel ColdPyro, a na něm jsou spatřeny záhadné bílé paprsky stoupající z kalné temnoty hned nad zemským horizontem.

Avšak překvapivě těsně předtím, než se to „UFO“ ztratilo ze záběru, obrazovku zatemnily nějaké plátky, načež následovalo oznámení žádající uživatele, ať chvilku počkají, protože došlo k technickým problémům.