AC24.cz

AC24.czZpravodajstvíZe světaInteligence hejna

Sociální sítě

Reklama

200x200-02.gif

Kde koupit Vědomí?

Podporujeme

 

Spolupracujeme

 


Nejnovější články

Mohutná exploze na východní Ukrajině; Kyjev obvinil Rusko z použití taktické atomovky

Vytvořeno 21.9.2014 8:08      Napsal AC24      Zobrazeno: 5

Mohutná exploze na východní Ukrajině; Kyjev obvinil Rusko z použití taktické atomovky

V noci se objevily nadpisy s jasně rudými blikajícími texty, že Rusko s Ukrajinou se (zase jednou) dohodly na zastavení palby a přeshraničních podmínkách mezi oběma zeměmi. Asi vůbec nepřekvapuje, že jen o pár hodin později Ukrajina tvrdí, že Rusko porušilo příměří … použitím taktické jaderné zbraně na Luhanském letišti. To přichází v patách tvrzení pro-ruských separatistů, že kyjevské síly v Doněcku zničily velký vojenský závod. Ruský ministr obrany přezíravě ‚jaderný úder‘ popírá s dodatkem, že „to žádný rozumný člověk nevezme vážně.“ Tyhle příměří porušující akce zase jednou zvedly volání mezi Ukrajinci po tom, aby se tato země vrátila ke svému jadernému statutu; proti čemuž se jasně silně staví Rusko.

Číst dál...

Iluminátské fámy o Obamovi: fotka prezidenta s „ďábelskými rohy“ se virálně šíří

Vytvořeno 20.9.2014 17:17      Napsal AC24      Zobrazeno: 6232

Iluminátské fámy o Obamovi: fotka prezidenta s „ďábelskými rohy“ se virálně šíří

Needitovaná fotka amerického presidenta pronášejícího ve středu projev se začala nakažlivě šířit a rozpoutala iluminátské fámy. Lidé tomuto presidentovi přisuzují vazby na tajné organizace prosazující nový světový řád už od jeho první inaugurace v roce 2008. Obama ve středu promluvil k národu z Křížové haly Bílého domu o svých plánech na vojenskou akci proti Islamistickému státu, militantní skupině rovněž známé jako ISIS. Na fotce zachycené během jeho projevu je kvůli výzdobě opony za ním nad Obamovou hlavou vidět ověnčení „rohy“.

Číst dál...

Zkusí zítra USA v Rusku spustit scénář „Majdanu“?

Vytvořeno 20.9.2014 15:15      Napsal AC24      Zobrazeno: 5897

Zkusí zítra USA v Rusku spustit scénář „Majdanu“?

21. září tzv. „opozice“ v Moskvě a v St. Petěrsburgu plánuje demonstrace, které by měly v ulicích shromáždit 50 tisíc lidí za (a u toho jsem se zasmál) zastavení ruské agrese na Ukrajině a proti ruskému potlačování ukrajinské nezávislosti. Myslíte si, že Putin má v Moskvě a v Petrohradu tolika nepřátel, že se ti lidé ze zoufalství a bezmoci vyhrnou do ulic? „Ve skutečnosti chceme změnit vládu, nechceme Putina. Už máme dost jeho politiky. Počkej, až získáme nové politické hnutí, tak ty zdroje, které Rusko má, už nezůstanou v rukou jen malé skupiny tzv. „manažerů Ruska“, a budou daleko rozdělenější v celé komunitě.

Číst dál...

Zkušený novinář Robert Parry odhaluje údajnou americko-syrskou úmluvu o náletech

Vytvořeno 20.9.2014 11:11      Napsal AC24      Zobrazeno: 4177

Zkušený novinář Robert Parry odhaluje údajnou americko-syrskou úmluvu o náletech

Obamova administrativa pracující přes ruskou vládu si zajistila souhlas syrského režimu Bášara Asada povolujícího americké nálety proti cílům Islamistického státu v určitých částech Sýrie, tvrdí zdroj obeznámený s tajnými ujednáními. Dohoda, o níž je řeč, by odstranila jednu z hlavních překážek pro plán presidenta Baracka Obamy na autorizaci amerických bojových letadel pro přelétání Sýrie kvůli útokům na síly Islamistického státu – tj. obavy, že vstup na syrské území by mohl spustit protileteckou palbu raketových baterií syrské vlády.

Číst dál...

Studená válka nikdy neskončila. USA využívají Ukrajinu k potrestání Ruska za Sýrii, tvrdí odborník

Vytvořeno 20.9.2014 9:09      Napsal AC24      Zobrazeno: 4293

Studená válka nikdy neskončila. USA využívají Ukrajinu k potrestání Ruska za Sýrii, tvrdí odborník

Washington nezajímá, co může nastat na Ukrajině. USA používají své agresivní útoky proti Rusku a zkoušejí tak potrestat Moskvu za Sýrii, jako kdyby studená válka nikdy neskončila, uvedl v rozhovoru pro RT politický komentátor Alexandr Nekrassov. [quote align="center" color="#999999"] RT: Speciální statut pro Doněck a Luhansk na východě Ukrajiny zní v této chvíli poněkud nejasně. Co to znamená pro tyto regiony? Dostávají to, co chtěli?

Číst dál...

Ruští pozorovatelé hlasování: Westminster referendum o skotské nezávislosti zmanipuloval

Vytvořeno 19.9.2014 20:20      Napsal AC24      Zobrazeno: 7575

Ruští pozorovatelé hlasování: Westminster referendum o skotské nezávislosti zmanipuloval

Šéf ruského spolku pozorovatelů voleb senzačně obvinil britskou vládu ve Westminsteru z manipulace hlasování o skotské nezávislosti tvrzením, že i když si kampaň za ‚ne‘ osobuje vítězství, tak bylo ve skutečnosti více hlasů za ‚ano‘ než za ‚ne‘. Po politické bitvě, která přilákala globální pozornost, porazila kampaň ‚Lépe spolu‘ při včerejším hlasování své protivníky pro-nezávislost zabezpečením úspěchu 55%-45%, což znamená, že Skotsko zůstává součástí Spojeného království. Avšak v kroku, který je bezpochyby spojen s narůstajícím nepřátelstvím mezi Moskvou a britskou vládou, která tu kampaň na ‚ne‘ vehementně podporovala, šéf jedné z pozorovatelských skupin z této země dnes kontroverzně prohlásil, že hlasování bylo zmanipulované.

Číst dál...

Porošenko v USA neuspěl. Ukrajina straší Západ jadernými zbraněmi

Vytvořeno 19.9.2014 15:15      Napsal AC24      Zobrazeno: 7058

Porošenko v USA neuspěl. Ukrajina straší Západ jadernými zbraněmi

Petro Porošenko z Washingtonu odjel s nepořízenou. Američané mu neslíbili dodat Ukrajině zbraně. Kyjev proto znovu začal hovořit o vlastích jaderných zbraních. Například šéf ukrajinského ministerstva obrany Valerij Heletěj nedávno prohlásil, že Kyjev bude "nucen" znovu přehodnotit svůj nejaderný status, pokud Západ nepodpoří jeho úsilí na "ochranu před Ruskem." A strana Svoboda loni v létě předložila parlamentu návrh zákona, který předpokládá vrátit Ukrajině jaderný potenciál.

Číst dál...

Erik Best: Přerozdělujme bohatství!

Vytvořeno 19.9.2014 11:11      Napsal AC24      Zobrazeno: 3647

Erik Best: Přerozdělujme bohatství!

Znáte starý vtip o tom, jak se stal farmář milionářem? Začal s deseti miliony a sledoval, jak peníze mizí, zatímco farmařil. Dva články z poslední doby nutí člověka k zamyšlení nad tím, jak budou naše vlády a centrální banky řešit celosvětovou rostoucí propast mezi bohatými a chudými. První článek s názvem „Print Less but Transfer More“ („Tiskněte méně, ale více přesuňte“) z posledního vydání časopisu Foreign Affairs objasňuje, proč by banky měly jakoby „naházet peníze z vrtulníku“ přímo lidem do rukou. Podle autorů Marka Blytha a Erica Lonergana by 80 % obyvatel s nejnižšími příjmy mohlo peníze dostat převodem přímo na své bankovní účty. Horních 20 % by nemělo nárok, takže ve výsledku by se snížila kupní síla těch, kteří by nic neobdrželi.

Číst dál...

8 způsobů, jak rozpoznat emocionální manipulaci a osvobodit se od ní

Vytvořeno 19.9.2014 10:10      Napsal AC24      Zobrazeno: 11587

8 způsobů, jak rozpoznat emocionální manipulaci a osvobodit se od ní

Lidé mají velmi silný sebestředný aspekt našeho bytí, nazvané ego. Pokud se nám naše ego vymkne kontrole, vzniká pak spousta problémů. Manipulace vždycky byla a taky bude oblíbeným nástrojem, díky kterému ego dostane to, co chce. Taková manipulace může být jak na fyzické, tak i na emocionální úrovni. Když se naučíte manipulaci správně a hlavně včas rozpoznat, můžete si ušetřit hodně trápení. Tím, že budeme chránit sami sebe, budeme schopni se nadobro osvobodit od manipulace druhými a dát tak prostor právu svobodné vůle, které každý má.

Číst dál...

Text rakouského omluvného dopisu prezidentovi Putinovi

Vytvořeno 19.9.2014 9:09      Napsal AC24      Zobrazeno: 7796

Text rakouského omluvného dopisu prezidentovi Putinovi

[quote align="center" color="#999999"] Milý presidente Putine, Přijměte, prosím, naši omluvu za chování našich vlád a médií. Západní národy jsou pod vedením Spojených států zjevně odhodlány zahájit s Ruskem válku. Střízlivý člověk rozpozná strašlivé důsledky takové války a udělá vše, co je v jeho moci, aby jí zabránil. Ve skutečnosti to vypadá, že přesně to vy děláte. Musí se vám tváří v tvář nekonečnému proudu lží a provokací podařit zabránit, aby Rusko bylo vtaženo do jaderné války. (1, 2)

Číst dál...
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás