AC24.cz

AC24.czZpravodajstvíZe světaInteligence hejna

Sociální sítě

Reklama

Kde koupit Vědomí?

 

Podporujeme

 

Spolupracujeme

 

Nejnovější články

ADHD není opravdovou chorobou, říkají neurovědci

Vytvořeno 21.10.2014 9:09      Napsal AC24      Zobrazeno: 80

ADHD není opravdovou chorobou, říkají neurovědci

Dr. Bruce D. Perry, M.D., Ph.D., jeden z předních neurologů nedávno zveřejnil svůj názor na ADHD, a to ten, že nejde o „opravdovou chorobu“, a že by se měli rodiče mít na pozoru před psycho-stimulujícími medikamenty. Dr. Perry upozornil, že porucha zvaná ADHD (porucha pozornosti a aktivity) by měla být považována za širokou škálu symptomů, které se projevují u mnohých dětí i dospělých a se kterými se každý člověk několikrát za život potká. Dr. Perry pracuje na traumatologickém oddělení v Houstonu a je vysoce respektovaným lékařem a autorem několika knih, mimo jiné i o dětské psychice.

Číst dál...

OSN navrhuje přejít na čtyřdenní pracovní týden

Vytvořeno 21.10.2014 8:08      Napsal AC24      Zobrazeno: 1128

OSN navrhuje přejít na čtyřdenní pracovní týden

Čtyřdenní pracovní týden je lepší, než pětidenní. Je o tom přesvědčena Mezinárodní organizace pro práci (MOP), což je specializovaná instituce OSN. Experti MOP argumentují pro zkrácení pracovního týdne. Podle jejich názoru to, zaprvé, umožní zlepšit zdravotní stav obyvatelstva, protože mnohá onemocnění v současném světě jsou způsobena přepracováním.

Číst dál...

Rozhovor s novinářem placeným CIA: Lžeme a děláme propagandu USA v německém mainstreamu

Vytvořeno 21.10.2014 7:07      Napsal AC24      Zobrazeno: 1849

Rozhovor s novinářem placeným CIA: Lžeme a děláme propagandu USA v německém mainstreamu

Vůdčí USA financované mozkové trusty a německá tajná služba jsou vzájemné doplňky. Pokusy o potlačení hrozbami žalob. Německé mediální zatmění. Exkluzivně pro RI, holandský žurnalista Eric van de Beek vedl interview s vedoucím německým redaktorem, který způsobil senzaci tvrzeními, že profesionály německých médií platí CIA, aby překrucovali svá sdělení podle cílů americké vlády. Psali jsme o tom už před dvěma týdny a článek měl vysokou čtenost, takže se stal jedním z nejsledovanějších článků týdne na naší stránce.

Číst dál...

Valentin Kasatonov: Generál kontrarozvědky proti světovým bankéřům

Vytvořeno 20.10.2014 19:19      Napsal AC24      Zobrazeno: 4543

Valentin Kasatonov: Generál kontrarozvědky proti světovým bankéřům

Valentin Jurjevič Katasonov (1950) je doktor ekonomických věd, předseda Ruského ekonomické společnosti S. Šarapova, profesor katedry mezinárodních financí Moskevské státní univerzity mezinárodních vztahů. Alexandr Dmitrijevič Něčvolodov (25. března 1864 – 5. prosince 1938) – historik, vojenský a veřejný činitel, ekonom. Člen Imperátorské ruské vojensko-historické společnosti. Autor čtyřdílného historického díla „Vyprávění o Ruské zemi“. Práce Něčvolodova A.D. „Od bankrotu k blahobytu“ je jednou z nejvýznamnějších analytik ruské rozvědky z ekonomické oblasti.

Číst dál...

7 věcí, které byste měli vědět o narcistech

Vytvořeno 20.10.2014 16:16      Napsal AC24      Zobrazeno: 5963

7 věcí, které byste měli vědět o narcistech

Narcisti jsou všude a není snadné s nimi vycházet. Existuje 7 položek, popsaných z psychologického pohledu a inspirovaných ze skutečného života, které byste o nich měli znát. 1. VELKÁ ČÁST AMERICKÉ POPULACE JE NARCISTICKÁ Odhaduje se, že 6,2% americké populace trpí narcistickou poruchou osobnosti, jenž se projevuje těmito znaky:

Číst dál...

Novinářka sbírající důkazy o turecké podpoře ISIL zabita při podezřelé autonehodě

Vytvořeno 20.10.2014 11:11      Napsal AC24      Zobrazeno: 4758

Novinářka sbírající důkazy o turecké podpoře ISIL zabita při podezřelé autonehodě

Shim byla zabita v neděli během pracovní mise v Turecku, kde referovala o probíhající válce ve strategickém syrském městě Kobani. Vracela se zrovna do svého hotelu z místa reportáže v tureckém městě Suruç v provincii Urfa, kde do jejího auta narazilo těžké vozidlo. Identita a bydliště řidiče tohoto náklaďáku zůstává neznámá.  Shim, americká občanka libanonského původu, zajišťovala pro Press TV reportáže v Libanonu, Iráku a na Ukrajině.

Číst dál...

Rusko – Západ: Kdo nese vinu za nynější konflikt?

Vytvořeno 20.10.2014 8:08      Napsal AC24      Zobrazeno: 5440

Rusko – Západ: Kdo nese vinu za nynější konflikt?

Co se děje s Ruskem? V čem spočívá krize mezi Ruskem a Západem? Bolí Rusko sankce? To jsou otázky, které v posledním vydání populárního programu dánské televize Elleman a Lykkeloft zaměstnávaly dva známé a zkušenostmi ostřílené dánské politiky: sociálního demokrata Morgense Lykketofta a liberála ze strany Venstre Uffeho Ellemana-Jensena. Řekneme hned na začátku, že, bohužel, nic originálního ve vysílání nezaznělo. Šlo o obyčejné obviňování Ruska ze všech hříchů.

Číst dál...

Tajemná temná hmota konečně zachycena?

Vytvořeno 19.10.2014 18:18      Napsal AC24      Zobrazeno: 7807

Tajemná temná hmota konečně zachycena?

Evropská kosmická observatoř zachytila neobvyklý signál, o němž britští astronomové věří, že by mohl být první přímou detekcí projevů temné hmoty. Toto zjištění by mohlo být historickým průlomem v našem chápání vesmíru. Věří se, že na neviditelnou temnou hmotu – která ani neemituje, ani neabsorbuje světlo – připadá 85 procent hmoty vesmíru, a panuje o ní domněnka, že to ona vysvětluje gravitaci, která udržuje galaxie pohromadě, aby se neroztrhaly na kousky.

Číst dál...

Uznávaný americký novinář napsal pravdu o USA. Manipulace Obamy, destabilizace světa a obchodní válka

Vytvořeno 19.10.2014 14:14      Napsal AC24      Zobrazeno: 12455

Uznávaný americký novinář napsal pravdu o USA. Manipulace Obamy, destabilizace světa a obchodní válka

Pokud jste nervózní ze sledování výkrutů akciového trhu a plni obav o své slábnoucí investiční portfolio či penzijní fond, tak část viny za to spadá na americké neocony, kteří jsou nadále mistry chaosu, kteří ohrožují ekonomiku světa podněcováním geopolitických konfrontací na Středním východě a ve Východní Evropě. Samozřejmě, že existují ještě i další faktory ženoucí ekonomiku Evropy ke třetímu ponoru do recese, čímž hrozí ukončením i toho křehkého zotavení Ameriky. Ale ty neoconské strategie „změn režimů“, které rozpoutaly po celém Iráku, Sýrii, Libyi, Íránu a nedávno i na Ukrajině, k ekonomické nejistotě značně přispěly.

Číst dál...

Taktika USA v Iráku a v Sýrii se neosvědčuje. Džihádisté chtějí rozpoutat světovou válku

Vytvořeno 19.10.2014 11:11      Napsal AC24      Zobrazeno: 6707

Taktika USA v Iráku a v Sýrii se neosvědčuje. Džihádisté chtějí rozpoutat světovou válku

Ozbrojenci z Islámského státu na Internetu zveřejnili novou videonahrávku s britským rukojmím Johnem Cantleym, který jménem džihádistů oznámil jejich připravenost rozpoutat plnohodnotnou světovou válku. Toto videoprohlášení se stalo další odpovědí na letecké údery, které mezinárodní koalice vedená Pentagonem provádí proti pozicím ozbrojenců Islámského státu na území Iráku a Sýrie. Vojáci současně přiznávají, že bez pozemní operace se porazit IS nepodaří. V souvislosti s tím hodlá Washington přistoupit ke své oblíbené taktice: nevysílat svoji armádu, ale vycvičit a ozbrojit místní síly v zóně ozbrojeného konfliktu.

Číst dál...
Top of Page

Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte | Založeno 2011
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Licence Creative Commons Nezávislý webový deník AC24.cz podléhá licenci Creative Commons 3.0 | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás