Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaŠpanělská vláda uvažuje, že z islámských oslav udělá státní svátky

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Španělská vláda uvažuje, že z islámských oslav udělá státní svátky

Španělská vláda by mohla určit hlavní muslimské slavnosti jako státní svátky, řekl vedoucí diplomat.

Kariérní diplomat, který v současnosti radí ministerstvu spravedlnosti své země v mezi-náboženských vztazích, Javier Herrera-García Canturri řekl, že vláda o tomto kroku „uvažuje“, až během letošního roku s balíčkem reforem pracovního zákonodárství.

V interview s tiskovou agenturou Europa Press rovněž řekl, že vláda by mohla lidem dovolit, aby 0,7 procenta své daně z příjmu mohli určit pro různá náboženství včetně islámu, judaismu, protestantských církví nebo buddhismu.

V současnosti se mohou rozhodnout pouze to dát buď Katolické církvi, nebo alternativně ty peníze určit do vládního kulturního rozpočtu.

Jelikož islám spolu s některými dalšími vyznáními nemá formální institucionální strukturu, tak není jasné, které organizace ty peníze opravdu dostanou.

Veřejné svátky se napříč celou zemí široce liší, ač každá oblast má omezení, že se jich smí určovat jen 13 ročně s tím, že o devíti z nich rozhodne centrální vláda. Pokud by vláda muslimské svátky zavedla, musela by tudíž odstranit svátky jiné, které mají buď křesťanskou, nebo občanskou povahu.

V současnosti je šest celonárodních svátků křesťanskou oslavou včetně Vánoc, Tří králů, Velkého pátku a Dušiček. Ostatní jsou sekulární.

Od roku 2010 severoafrické enklávy Ceuta a Melilla – které jsou v první linii evropské migrační krize a jejichž obyvatelstvo je z 50 procent muslimské – oslavují muslimský svátek Eid al-Adha jako jeden z jejich místních státem uznaných svátků.

Avšak podle vládního Střediska pro sociologické výzkumy se jako muslimové identifikuje méně než dvě procenta celkové španělské populace.

Španělská vládnoucí centro-pravicová Lidová strana se nedávno jen těsně vrátila k moci po dvojích nepřesvědčivých volbách. Ministerský předseda Mariano Rajoy od té doby, co byl z novu jmenován, slibuje boj proti populismu, přičemž také tvrdí, že ta nálada v Evropě, čím dál více zaměřená proti establishmentu, v roce 2017 vyprchá.

„Jestli se budou tradiční politické strany hájit s tou samou energií jako oponenti systému a s dobrými argumenty, tak se situace stabilizuje,“ tvrdil.

O migrační krizi se ani nezmínil.

Zdroj: breitbart.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+41 # mark 2017-01-06 19:26
tohle je primy prenos zanikuevropy... . za 50 let uz bude evropa jen historie....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Vítězslav Crha 2017-01-06 21:40
A já doposud nebyl nikým seznámen o evropských hodnotách. Málem jsem si nevšiml této zprávy. Tak toto jsou ty hodnoty tak to musím utíkat to říci babičce,ta taktéž nemá tuchu o evropských hodnotách. No ta se bude divit,že se už jedna našla. A kdepak se skrývají ty ostatní???? Mršky jedny nadhodnocené. Proč vás tak moc ty co o vás nejvíce křičí skrývají????? Proč tolik tajemna pro každou hodnotu??? Asi ty hodnoty mají cenu zlata pro jejich nositele. Ach ty hodnoty ty nás jednou zničejí,pokud je nenajdeme a nevrátíme původnímu majiteli.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # trton 2017-01-07 04:45
"Evropske Hodnoty" je jakysi virtualni a blize neznamy pojem...
Priblble zarikavadlo zduvodnujici a omlouvajici veskera svinstva ze strany loutkoveho vedeni EU a poskoku v loutkovych vladach vsech zemi...
Ve jmenu "Evropskych hodnot" je Evropa i s puvodnimi obyvateli likvidovana....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # vojta 2017-01-07 12:02
Evropské hodnoty jsou stejná blbost jako např. "Antarktické hodnoty". Světadíl sám o sobě žádný hodnoty mít nemůže, hodnoty vyplývají ze sebeuvědomění jedné skupiny lidí - např. národa, a liší se podle sociální a kulturní úrovně této skupiny. Základní hodnotou pro muslima je např. mít právo kteroukoliv ze svých nezletilých manželek přizabít nebo zabít. A na toto základní lidské právo si nedá sáhnout, je to jeho hodnota. Při její ztrátě by ztratil čest. Pokud bude tuto hodnotu vyznávat dost velká skupina v Evropě, bude to Evropská hodnota.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+28 # Lucif 2017-01-06 22:18
Mám dojem, že dôjde k opačnému efektu ako zamýšľal GP.

Pôvodný úmysel bol premixovať príliš inteligentnú, čiže ťažko ovládateľnú bielu rasu, s ostatnými rasami a získať akýsi sivý tupý netvorivý poslušný a ľahko ovládateľný mix. Veľmi pomalou, nenápadnou nevnútivou salámovou metódou počas niekoľkých generácií by to aj šlo a to bol aj pôvodný plán.

Lenže vstúpili do toho Sorošovci, so svojími plánmi na vyľudnenie a kompletné surovinové vykradnutie Afriky, Blízkeho a Stredného východu a zároveň destabilizáciu Európy a dokončenie farebných revolúcií a inštaláciu bábkových vlád vo všetkých krajinách aby dokončili obkľúčenie Ruska a Číny. Príliš žravému parazitickému impériu Sorošovcov však začali dochádzať zdroje rýchlejšie ako predpokladali a začali urychľovať všetky plány. Variacu sa žabu začali ohrievať príliš rýchlo a tá vyskočila z hrnca a žiadna forma propagandy ani fašistických zákonov už žabu nedostane späť, tie akurát žabu ešte viac vyhecujú (vidíme napr. ako pozitívne vplýva antikotlebovská propaganda na preferencie Kotlebu :-))

Výsledok - dôjde k separácii tej inteligentnejše j časti Európy, ktorá si veľmi dobre uvedomuje čo sa deje, a tá sa presunie smerom na východ (toto sa už deje - čierni migrujú sem, bieli zase na východ). Nehovorím že to musí byť do Ruska, ale mám dojem že to Slovanov zjednotí ako nikdy za posledných 5000 rokov. Chceli tupý mix, budú mať bielu slovanskú elitu = presne opačný efekt. A na západe ostanú len politici, neziskovky, slniečkári, LGBTI, Džanda, Kotov, jeho rodina a jemu podobní a islámsky fašistický chalifát...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+35 # mark 2017-01-06 19:37
prstavte si situaci ze nekde v saudske arabii anebo iraku, iranu, prijedete, dostanete davky za nic, bude vam umoznene pravo volit, stavet kostely, zakazou jim ramadan nebot vam to vadi a prekazi, stejne jak jim vadi nase vanoce a ve francii uz nelze delat betlehem na vonoce ve spoustech mest a vesnicich.... u nich je to nemozen, - urizli byvam hlavu na miste.... proc mi tohle dovolime a kdo tohle organizuje?/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+21 # .lak 2017-01-06 19:58
Otrokáři, nebo programátoři vychovaných. Nebo se vám zdají šelmy vychované. Loví a to samé dělají islamisté a vyznávají sílu a kompromis a dohoda, ohledupost spojená s akceptací stejných podmínek je u nich dočasný ústupek vynucený prostředím s kafíry. A i pro ziskovce úžerů je to jejich krevní skupina a i proto je to jejich preferovaná skupina či "armáda v euálu na staletí ohlupované nevolníky různých koncentráků vykořisťování. Jak prosté Watsone. A politikům alfa samcům a podivuhodným feminám ohánějících se demokracií je to ideální stav k utahování totality s poukazováním na práva těch kteří přišli z cizích prostředí a stejných parazitů jako jich a je to prostor na vítané nastolování orwelovského formátu absolutismu prostřednictvím strachu s nadanými. A s keci vykořisťování kolonií se běžte vyfotit protože ten útlak dělala vždy stejná úzká skupina sociopatů vyvolených s násilníky. A pro příklad stačí vzpomenout že titanik rozžhavenými nýty dělali děti protože ti co živili rodiny se jim zdáli drazí. Takže vztahovat na celou společnost působení (j)elit je podvod tak by si proud semitů a [...]ů do evropy měli platit nejbohatší a ne z daní nejchudších když dnes každý ví že bohatí optimalizují a daně neplatí a je to na ně jimi stejný podvod jako odjakživa na nevolníky feudály.
www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # Josef Švejk 2017-01-06 19:59
Dovolíme, protože vhodně volíme. U nás tyto věci momentálně organizují (v úzké spolupráci) ČSSD, ANO bude líp, KDU-ČSL. Jmenovitě Ozubený Žalud, agent Bureš a Bílá brada. Všichni tři jmenovaní prodělali podrobné školení před nástupem do funkce v USA (někteří i vícekrát). Ke společnému dílu pak ochotně ruce přikládá Sněmovna, Senát a hromada dobře placených neziskovek ve finanční tísni.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # .lak 2017-01-06 20:34
Sem se hodí již použitý citáty z NWOO.
Sasin napsal:
31.12.2016 (20.26)
Ti šmejdi měli přece dycky podraz v očích. Dělají podrazy od narození. Mají podrazáckou agendu, podrazácké předky, podrazáckou HisTórii, podrazácké myšlení kterým podráží nohy všem, se kterými se dostanou do styku jako každá správná pijavica. Blboni, kteří v tom furt hledají nějaký smysl, užitek či příležitost jsou stejná primitivní hovada jako voni.
Sasin napsal:
27.12.2016 (22.08)
Všichni blboni co se domnívají, že mírovým exportováním sklíček a plechovek dosáhnou světového míru jsou naivní, páč nic z toho nemá cenu podílu na půdě a rozpočtu. Všechno harampádí co se obchoduje jsou ve skutečnosti zneuctěné hodnoty a vědění po předcích, které neslouží potomkům, jen kupčickým parchantům co rukama harpagondechajů mění hodnoty. Lež mění na pravdu a stonásobně. Ti to budou potrestáni stejnou nejvyšší mocí. Všichni kupčíci co nakoupí a se „ziskem prodají jsou ve skutečnosti s harpagondechajc i mentálně či rodově spřízněni. Kukačky v každé zemi nakvartýrované takovým dávají diplomy a povzbuzují tyto zaprodané zbloudilce k ještě vyšším výkonům. Největší hovada sedí v parlamentní kantýně a podepisují obchody bez vědomí původních VLASTníků. Gdo pochopí, co ve skutečnosti znamená export, dostane ode mne jedničku. Muheeeeeeeee
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Audit 2017-01-06 19:51
Trochu mimo téma:

V poslední době už dvěma hlavním streamum na netu asi šéfuje jedna parta:

Udělal jsem jenom screen za poslední hodinu, dnes tam bylo dle mého minimálně 10 článku.????????????????????????


????????????????????????
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Croix 2017-01-06 20:04
Asi není náhoda, že tato zrada španělských dějin a státnosti byla vyhlášena začátkem ledna, mezi svátkem Tří králů a - 2. lednem, kdy v roce 1492 vstoupil španelský královský pár do paláce Alhambra v Granadě a zakončil tak reconquistu poloostrova na islámském kalífátu...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # lubinen 2017-01-06 21:09
Pohrávaj si s námi jako kočka s miší , symbolika je má posilovat , že v tomhle boji mají navrh. Ovšem chyba lávky poslední štych bude náš , ten kdo vyhraje poslední bitvu, vyhrál celou válku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+16 # Audit 2017-01-06 20:45
Tak jsem na to přišel.

Mám na Seznamu upravený vzhled.
Pod sebou zprávy z Idnes a Novinek, protože je čtu sporadicky (jenom pro mě důležité zprávy) tak vidím jenom nadpisy - a ty se v některých případech shodují.

Když jsem, ale otevřel nadpis v "boxíku" zpráv Idnes, který má stejný nadpis jako na Novinkách, tak se mi otevřely Novinky.

Borci ze Seznamu tak hackuji do zpráv Idnesu na stránkách Seznamu zprávy z Novinek, aby zvýšili otevírání stránek Novinek.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás