Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaPorošenko se v Davosu popral s ruským vicepremiérem

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Porošenko se v Davosu popral s ruským vicepremiérem

Během snídaně vedoucích delegací v Davosu se srazil ruský vicepremiér Jurij Trutnev s prezidentem Ukrajiny Petro Porošenko. Když ukrajinskému vůdci došly argumenty, začal používat ruce.

Ruský tisk si vychutnává epizodu, která se stala během Světového ekonomického fóra v Davosu, kterou ruský prezident Vladimir Putin s úsměvem doprovodil citátem písničky Vladimira Vysockého písní: „Odhalil jsem biceps, a nechtěně si proto i sundal bundu". Ukázalo se totiž, že vedoucího ruské delegace, místopředsedu vlády Jurije Trutneva napadl pěstmi vůdce Ukrajiny Petro Porošenko.

Přítomní na akci potvrdili, že situace byla opravdu napjatá. Porošenko a Trutnev se ocitli v blízkosti a navázali rozhovor. Nejprve se rozhovor vedl v klidné poloze, ale pak se jeho tón začal měnit. Co vedlo k otevřené srážce není známo, ale v určitém bodě se prezident Ukrajiny rozhodl použít ruce.

Nicméně se Porošenko vítězství nedočkal. Někteří si myslí, že čekal na „posily", ale úplně zapomněl, že bodyguardi na jednání chybějí. Každopádně bojovný politik byl zahanben a po akci se snažil opustit místnost před Trutnevem.

Očití svědci sdělili: „Přešli k sobě. Vstali a popadli navzájem za oblečení. Museli jsme je odtrhnout od sebe a odvést. Porošenko si zřejmě neuvědomil, že jeho strážný nebyl poblíž. Akce byla totiž soukromá a pouze pro vedoucí delegací," citovaly Izvestije člena ruské delegace.

Ruský tisk připomíná, že Trutnev, stejně jako Putin, se zajímá o bojová umění. Je držitelem pátého danu v karate-kyokushinkai a téměř si najde čas na cvičení. Putin, když se dozvěděl, co se stalo, s úsměvem citoval Vladimira Vysockého a požádal místopředsedu vlády, aby se příště choval způsobněji.

Zdroj: pz.cz, dni.ru

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+150 # Vítězslav Crha 2016-01-29 18:09
Měl Poroše v kravatě dotáhnout k psychiatrovi a šup s ním do klece.Tam ostatně deviantní psychopati patří.Nebo ho měl naložit k sobě do letadla a předat při mezipřistání Doněckému lidu.To by byla nadílka.Kam se hrabe Jéžišek
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+72 # Quercus 2016-01-29 18:27
Opolčenci by mu udělili výsostné právo dělat terč ukropským dělostřelcům.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+50 # Pavel Nárožný 2016-01-29 20:27
Švédsko se připravuje na válku, prozradil generál
novinky.cz/.../393311-.html
Švédsko se připravuje na válku, která může propuknout v příštích letech. V brožuře, která má být příští týden rozdána účastníkům švédské armádní konference, na to upozorňuje generál Anders Brännström a vyzývá vojáky, aby se připravili na konvenční válku, kterou země nepamatuje dvě století. Stockholm si také v poslední době pohrává s myšlenkou vstupu Švédska do Severoatlantick é aliance.

Takže Švédsko se připravuje vstoupit do NATO a zároveň se připravuje na válku? Nedochází někomu, že ty věci spolu mohou souviset? Tedy že provokace NATO vyvolají válku s Ruskem? Nebo také co zkusit to takto - ŽÁDNÉ NATO, ŽÁDNÁ VÁLKA?

...

Rusové nemají žádný zájem Švédy napadnout, proč by to tak dělali, že... Suroviny mají, ilegální vetřelce ne... co Rusku chybí? "Demokracie" západního typu, kdy mezinárodní společnosti vše rozkradou...? A vládě diktují, co může udělat?! :(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Maestro23 2016-01-29 18:46
Museli jsme je odtrhnout od sebe a odvést. Porošenko si zřejmě neuvědomil www.Proessaywriting.com
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+51 # irena 2016-01-29 19:28
Prominte muj nazor. Ale pokud se politik pere je to jen to, ze mu dochazeji argumenty. Nicmene se stava bezcenym. Dle meho pokud dojde k fyzicke poticce znamena to ze napadajici je idiot. To ostatni nehodla komentovat. A takovy politik ma byt okamzte sesazen. bez ohledu na cokoliv.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-70 # Ing. Miloslav Dědek 2016-01-29 19:48
Současná mezinárodní politika je v podstatě ve velké míře hra bez pravidel. Lidstvo není oficiálně centrálně globálně řízeno, a proto jeho existenci ohrožuje stále větší množství různých krizí, přičemž intenzita i četnost těchto rozmanitých krizí narůstá s rozvojem vědy a techniky. Stagnující mezilidské vztahy je třeba přizpůsobit rychle se vyvíjející materiálně technické základně světa. Sortiment všeho, co lidi ve vyspělých státech světa potřebují k uspokojování svých potřeb, roste stále se zrychlujícím tempem, přičemž stagnuje vývoj mezilidských vztahů. Jinak řečeno: „Bouřlivý rozvoj vědy a techniky se dostává do stále většího rozporu s tradicemi svázaným prováděním praktické politiky, především mezinárodní.“ Nadneseně řečeno: Lidstvo na politické scéně řídí dav vrcholových politiků jednotlivých států, ve kterém se čas od času větší nebo menší část davu dohodne na vykřikování víceméně nejasného hesla, kterým se potom tato část davu více či méně řídí, což má ve svém důsledku zhoubný vliv na současnost i budoucnost. S malou mírou nadsázky je možné označit stávající způsob správy světa jako téměř dokonalý chaos v prožívání současnosti i v očekávané budoucnosti naší civilizace. Existence tak zvaného IS a nárůst terorismu na celém světě je výzvou ke spojení všech světových mocností, které by se mohly dohodnout na společném postupu v boji proti mezinárodnímu terorismu. Při té příležitosti by se mocnosti mohly dohodnout na vytvoření celosvětově uznávaných pravidlech platných při realizaci mezinárodní politiky, to je v podstatě na vzniku nové politické organizace, která by umožňovala efektivně řešit všechny globální problémy. Jedna možná varianta vzniku takové organizace je uvedena v Otevřeném dopise všem lidem na planetě, který je zveřejněn např. na: [...]/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
Ideovým základem centrální globální politické organizace by mohl být Jednotný výklad vědeckého a náboženského vnímání světa, který je zveřejněn na: [...]/2015/12/j ednotny-vyklad- vedeckeho-naboz enskeho.html
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+46 # Quercus 2016-01-29 20:08
Inžinýrku ty si myslíš, že to ještě někdo čte?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-3 # Ing. Miloslav Dědek 2016-01-31 14:49
Nemyslím si. Vím to. Kdyby to tady nemnělo vysokou sledovanost tak to sem nedávám.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+47 # Pavel Nárožný 2016-01-29 20:30
Vážený pane inženýre Miroslave Dědeku,s jakoukoliv globální vládou nesouhlasím, protože stačí, když vidíme, co dělá EU, abychom věděli, jak to skončí. Moc korumpuje. Čím více moci, tím větší korupce. Čím je tyran vzdálenější od svých poddaných, tím je tyranštějsí. Současná situace je přímým důsledkem centralizace moci, která se nezodpovídá NIKOMU! A pracuje PROTI zájmům voličů...! Jak Vaše centrální moc zastaví Islámskou invazi, když ji vyvolala, způsobila a umožňuje ji?!

Stejně, jako nám SSSR diktoval za komančů, tak by nám globalisté diktovali jako SSSR a dnes EU - či spíše ještě mnohem HŮŘE!

Jediná možná odpověď a jakoukoliv centralizaci moci je: nasrat a nikdy - jedině přes mou mrtvolu!

Jediné, za co má podle mě smysl bojovat, je skutečná demokracie, tedy odvolatelnost politiků přímo voliči, jakmile je přestanou zastupovat:
6b.cz/MNy

PS. pro Vás na zamyšlení:
Státy jsou iluzí: www.youtube.com/.../
Státy jsou největši vrazi: www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1 # Ing. Miloslav Dědek 2016-01-31 15:50
Státy jsou staletími prověřené politické organizace. Po jejich odstranění by tu byla globální anarchie, a to si mohou přát jen nerozumní lidé. Zatím globálně mezi státy panuje ve značné míře anarchie, a to vyhovuje především lidem velkých peněz. Je na čase vnést do globální mezinárodní politiky mírový spravedlivý řád např. způsobem popsaným v článku: [...]/2015/01/o tevreny-dopis-v sem-lidem-na-pl anete.html.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+24 # Che 2016-01-30 03:34
Ing. Dědek zase resi problem globalni vladou, nejspise mysli USSaA-ckou jina totiz neni.

Dědeku, kdy se ti uz konecne rozsviti v bedne abys pochopil, ze mlatis jen prazdnou slamu!!!

Citace:
Existence tak zvaného IS a nárůst terorismu na celém světě je výzvou ke spojení všech světových mocností,
Ty korunovany vyklesteny byku, IS je produkt prave globalni USSA-vlady!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # ivana rousalova 2016-01-31 00:43
Dědku, nejsi ty z výpočetky HK? Což takhle T-Pascal? Ten ti šel líp, ne?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # Miro 2016-01-29 20:05
Možno si Poroš myslel,že mu príde na pomoc Obama :))) a jeho slávne letectvo :)))

toto:
www.youtube.com/.../

oni sa radi teraz bijú na UA:))

www.youtube.com/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Vladimír57 2016-01-29 21:39
Pád letadla F-117 Nighthawk v Marylandu byl plánovaný. Nešlo o předvedení vrcholné pilotáže, jak se mnozí diváci mohli domnívat, ale o vrcholovou katapultáž. :-))))
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Lucif 2016-01-30 10:54
Mal mu dat do drzky. A este keby to niekto natocil a dal na youtube :-).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás