Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaDokument Rockefellerovy nadace předpovídá 13 000 mrtvých na olympiádě v Londýně

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Dokument Rockefellerovy nadace předpovídá 13 000 mrtvých na olympiádě v Londýně

Dokument Rockefellerovy nadace z roku 2010 nadepsaný „Scénáře pro budoucí technologie a mezinárodní rozvoj nastiňuje scénář, který vede ke smrti 13 000 lidí během Olympiády 2012.

Vzestup autoritářství

Ta první znepokojivá předpověď začíná v roce 2012, kde se předjímá „roky trvající světová pandemie“, která nakonec nákazou postihne téměř 20 procent světové populace a vyžádá si 8 milionů životů. V důsledku této pandemie, podle nástinů Rockefellerovy nadace bude veřejnost vítat daleko autoritativnější vládu a tužší kontrolu nade všemi aspekty života včetně biometrické identifikace všech občanů.


Bombové útoky na Olympiádu 2012 v Londýně

V tomto dokumentu od Rockefellerovy nadace se „předpovídá“, že období 2010-2020 se bude říkat dekáda zkázy kvůli vlně teroristických útoků, přírodním katastrofám, ale také občanským vzpourám a finančním kolapsům.

Roky 2010 až 2020 dostanou přezdívku „dekáda zkázy“ z dobrého důvodu: bombové útoky na Olympiádu 2012, s asi 13 000 mrtvými, krátce nato budou následovat zemětřesení v Indonésii, která budou mít na svědomí 40 000 lidí, tsunami, co téměř smetou Nikaraguu, a propukne hlad v západní Číně způsobený tisíciletým suchem spojeným s klimatickou změnou.

To se odrazí v událostech běžného života, dokument rovněž předpovídá, že do roku 2015 bude velký podíl vojsk USA znovu povolán ze zemí, jako je Afghánistán, aby byla rozmístěna doma, kde budou zjevně představovat pomůcku proti strachu.

V roce 2015 USA přemístí velkou část svých obranných výdajů na domácí hrozby, stáhnou se z Afghánistánu – kde se opět moci chopí znovu oživený Talibán.

Co se týče nynějších událostí, dokument naznačuje, že národy ztratí kontrolu nad svými financemi kvůli masivnímu zadlužení s tím, že zřejmě finanční suverenitu předají bankovní technokracii.

Dokument ale nepojednává jen o tomto tématu. Je v něm také od Rockefellerů pojednána i rostoucí nedůvěra v očkování, když konstatují, že kvůli korupci v národních a globálních orgánech, jako je např. WHO, povedou vakcíny s předstíranou potřebností k masovým úmrtím. Podle této práce následná nedůvěra v očkování povede velké množství rodičů, aby se očkování vyhýbali, což povede ale ke vzrůstu kojenecké a dětské úmrtnosti na úroveň, jakou nikdo od 70. let neviděl.

V kontextu slabého zdravotního systému, korupce a přezírání standardů – ať už v jednotlivých zemích či v globálních orgánech jako Světová zdravotnická organizace WHO – v několika afrických zemích do veřejného zdravotního systému proniknou vadné vakcíny. V roce 2021 zemře na Pobřeží slonoviny 600 dětí kvůli vakcíně předstírající, že je na hepatitidu B, což však bude blednout v porovnání se skandály vyvolanými masovými úmrtími kvůli vadným lékům proti malárii v následujících letech. Tato úmrtí a následné skandály drsně poznamenají důvěru veřejnosti v dodávky vakcín; rodiče se začnou nejen v Africe, ale i jinde vyhýbat očkování svých dětí a stejně, jako tomu už dlouho nebylo, kojenecká a dětská úmrtnost vyroste do úrovní od 70. let nevídaných.

Technologie se ve vzrůstající míře v dekádě zkázy začne stávat bojištěm s tím, jak se organizace kybernetického terorismu a hackerské mafie budou dále a dále šířit. Znepokojivou předpověď nastiňuje pojednání „bio-hackingu“ v tomto dokumentu, kdy GMO a Udělej si sám biotechnologie protlačí globalistickou lásku k transhumanismu dále.

Zajímavé, že ne všechno to „hackování“ bude zlé. Geneticky modifikované plodiny (GMO) a kutilská biotechnologie (DIY) se stanou garážovými aktivitami pro zadní dvorek a budou vytvářet důležité pokroky. V roce 2017 síť afrických vědeckých renegátů, již se vrátí do svých domovských zemí po práci u západních nadnárodních společností, poprvé odhalí sadu nových GMO, která prudce zvedne zemědělskou produktivitu na tomto kontinentu.

Přesně tak, jak už globalisté sto let sní, rozvinutý svět začne upadat zpět do feudalismu, když rozestup mezi boháči a chudáky vyroste do úrovní, které stovky let už nikdo neviděl, jak tak vymizí střední třída.

Boháči se přestěhují do lesních komplexů, zatímco chudina bude nucena se odstěhovat do ghett. Dokument líčí, jak do roku 2030 už nebude rozdělování na „rozvinuté“ a „rozvojové“ národy relevantní ani rozlišitelné.


Agenda 21

Zpráva rovněž nastiňuje několik environmentálních scénářů vycházejících z klimatické změny, mezi něž patří i celosvětový ekonomický systém založený na Zelené infrastruktuře do roku 2018.

Tato nadace popisuje, jak následný kolaps společnosti bude vyžadovat exodus z venkovských oblastí do městských oblastí kvůli přežití, což je bizarní pojetí reality, když ti, kdo žijí v městském prostředí, mají daleko omezenější možnosti k soběstačnosti, než ti ve venkovských oblastech mající možnosti si daleko snadněji vypěstovat vlastní jídlo.

Dalším zrcadlením Agendy 21 je předpověď tohoto dokumentu, že pouze ti velice bohatí budou mít možnost cestovat, jelikož ceny raketově vyrostou a omezení ve jménu bezpečnosti dosáhnou tak vysoké úrovně, že chudí si jednoduše nebudou moci dovolit cestovat mimo svou komunitu.


Závěr

Stejně jako u dalších takových dokumentů, třeba těch vydaných RAND a MoD v Británii, jsou tyto předpovědní práce oknem do snah mozkových trustů, jež pomáhají utvářet světové události. Ačkoliv se tyto dokumenty vždy líčí jako jednoduché predikce, je důležité si uvědomit, že mnoho z těchto spisů bylo v minulosti zlověstně přesných, a tudíž se s nimi musí počítat, když se v budoucnu takové scénáře začnou rozvíjet.


Dokumentace:

Scenarios for the Future of Technology and International Development – The Rockefeller Foundation

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: libertytactics.com

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+13 # Vincenc 2012-06-10 11:52
„Vše co potřebujeme, je velká krize a národy uznají nový světový řád“ (David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Vermont 2012-06-10 14:14
Po více než století se ideologičtí extrémisté na obou stranách politického spektra snažili na základě často publikovaných incidentech útočit na rodinu Rockefellerů kvůli výjimečnému vlivu, který má na americké politické a ekonomické instituce. Někteří dokonce věří, že jsme součástí tajného spolku, který pracuje proti zájmům Spojených států a charakterizují moji rodinu jako “internacionali sty”, kteří konspirují s jinými po světě, aby vytvořily více integrovanou globální politickou a ekonomickou strukturu – jeden svět, chcete-li- Jestli mne obviňují z tohoto, přiznávám vinu, a jsem na to pyšný.
David Rockefeller (vlastní memoáry)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # tricodedolphine9 2012-06-10 15:08
Cituji Vincenc:
„Vše co potřebujeme, je velká krize a národy uznají nový světový řád“ (David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

Budete také klást osobní odpor?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # Pavel Blaheta 2012-06-10 15:43
Inu jestli se to opravdu stane, tak alespoň budeme vědět, kdo za to může a koho je třeba odchytit a "vrátit" mu to i s úroky, s kterými "ONI" tak rádi pracují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Pavel Blaheta 2012-06-10 16:07
Přátelé až přijde čas, najdou se určitě lidé, kteří dokáží potenciál občanů schopných klást osobní odpor, soustředit do organizované síly, schopné i aktivního odporu až útoku proti těm co nás ohrožují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # tricodedolphine9 2012-06-10 18:06
Cituji Vincenc:
„Vše co potřebujeme, je velká krize a národy uznají nový světový řád“ (David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

Neboj, bude ještě větší, protože to co předvádějí ti na které je ještě vidět, je panoptikum bezradnosti v zrcadlovém bludišti. Ať si to vyvrací kdo chce a jak chce, tak jsme byli do příchodu Klause jako republika Hospodářsky soběstační. Místo abychom se starali o vlast, máme tady průchoďák s mnoha vysavači. Takhle země vzkvétat nebude.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Tricodedolphine9 2012-06-10 19:01
Cituji Pavel Blaheta:
Inu jestli se to opravdu stane, tak alespoň budeme vědět, kdo za to může a koho je třeba odchytit a "vrátit" mu to i s úroky, s kterými "ONI" tak rádi pracují.


ylo by mnohem lepší kdyby nemuselo docházet k násilnostem jakéhokoli druhu.
Myslím tím kombinaci neposlušnosti a uvolňování technologií k
energetické nezávislosti a.t.d. Lidé jsou sice dost naštvaní, ale
organizovanost je na minimální úrovni. Mnoho nechce nic riskovat a
raději si nechají vnucovat pocit viny že právě oni udělali něco
špatně. Jahelkové a spol k tomu i mediálně přispívají. Kapitalismus je
založen na strachu a konkurenci. Vyrábí neúspěch jednotlivců, což vede
k úplatkářství za účelem jinak nedosažitelných výhod. V systému
založeném na spolupráci, nežije nikdo ve strachu ze systému samotného.
Byli jsme rozděleni na nespolupracujíc í individuality neschopné kvůli
konkurenci spolupracovat. Strach z neúspěchu je mor na civilizaci.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # Jorge 2012-06-10 19:45
No to nezní zase tak špatně, v celém dokumentu není ani slovo o jaderné válce. V konečném důsledku Rockefelleři, Rotschildové a největší západní finanční instituce vedené Židy vydělají docela slušný balík peněz, při čemž zemře stovky milionů nevinných lidí, ale to není to nejdůležitější, získají ještě větší moc a nadvládu nad neinformovanou částí veřejnosti, lidé už si za chvíli začnou myslet, že zelenina se vyrábí v mrazících boxech, kuřecí maso roste na stromech a že kreativita, inovace, vývoj a individualismus je největším zločinem. Plán s využitím biologických zbraní pro tvorbu aristokratickéh o režimu je vskutku brilantní, v dnešní době je zcela jistě proveditelný. Může mi někdo vysvětlit k čemu potřebuje Izrael tak obrovskou armádu plnou kvalitních technologií, proč je tak úzce spjat s USA a proč se k němu lidé v Evropě a USA staví tak nekriticky? Národní hodnoty v Evropě a USA už jsou dávno po smrti a já začínám uvažovat o konvertování do Islámu, nebo bydliště uprostřed australské pouště, to je bezpečné místo. Západní kultura už je tak zdevastovaná, trhy tak prolezlé monopolními a kartelovými subjekty, že se mi jeví představa života poddaného ve středověkké Evropě jako docela příznivá. Ba ne, zbavme se těch pitomých šustítek bez reálních podkladových hodnot zcela. Vyměnil bych dnešní společnost za život ve starověku, třeba keltské opidum rodu Atkinson někde mezi Walesem a Yorkshirem, když už obchod, tak barterový a hlavním společenským principem je život sám a svoboda člověka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # bobo 2012-06-11 19:21
Jednoducho, žid má všetko v rukách. MMf, Svetovú banku, najväčšie a najsilnejšie bankové domy sveta a všetky národné banky na svete, VŠETKY...okrem troch...a jednou z nich je Iránská národná banka! Len aby bolo jasné prečo budú nepokoje a mŕtvi...a prečo Irán "vyrába jadrové zbrane"..haha
Veď už dávno povedal ktorýsi z tých Rock..., či Rotsch..., - "dajte mi kontrolu nad menou a za pár dní ovládnem ktorúkoľvek krajinu a nepomôžu vám ani zbrane ani tanky...!!!"
Nie je to určite presný citát, ale výstižný a extrémne aktuálny!!! 8)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Zdenka 2012-06-27 12:34
V prvni rade tu Anglanum vybouchne doprava, ktera je nechutna i bez olympiady :-x
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # tricodedolphine9 2012-06-27 16:10
Cituji Jorge:
No to nezní zase tak špatně, v celém dokumentu není ani slovo ...

Až pojedeš do té Austrálie, tak nás asi pojede víc.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+3 # Jaroslav Steiden 2012-07-18 14:20
Cíl je stále stejný a agenda se přizpůsobuje momentální situaci.
Víme, že Ti Šmejdi se už nemohou dočkat a jsou si svým dílem natolik jisti, že se ani moc nesnaží něco zakrývat.
Již tato zveřejněná zpráva může u mnohých vyvolat opodstatněný, tolik potřebný strach, že jim budou stačit výhružky k cestě ke Stannému právu a následně policejnímu globálnímu státu.

Ne vše se těm [...]ům daří dle plánu. Vždy však přijdou s dalším svinstvem a nedaj prostě pokoj. – Co je nejhorší, že nemají žádné zábrany a udělají cokoli, prostředky na to vlastní..
Dříve či později se požerou vzájemně, díky své neukojitelné chamtivosti a osobnímu egu.

Vězte, že strach není na místě. Naopak, banksteři mají opodstatněný strach, že prohlédneme a jednoduše přestaneme spolupracovat, jak to dosud tak ochotně činíme. – V neposlední řadě, - Oni nás potřebují.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # vierona 2012-07-27 11:04
Cituji Jorge:
No to nezní zase tak špatně, v celém dokumentu není ani slovo o jaderné válce. V konečném důsledku Rockefelleři, Rotschildové a největší západní finanční instituce vedené Židy vydělají docela slušný balík peněz, při čemž zemře stovky milionů nevinných lidí, ale to není to nejdůležitější, získají ještě větší moc a nadvládu nad neinformovanou částí veřejnosti, lidé už si za chvíli začnou myslet, že zelenina se vyrábí v mrazících boxech, kuřecí maso roste na stromech a že kreativita, inovace, vývoj a individualismus je největším zločinem. Plán s využitím biologických zbraní pro tvorbu aristokratického režimu je vskutku brilantní, v dnešní době je zcela jistě proveditelný. Může mi někdo vysvětlit k čemu potřebuje Izrael tak obrovskou armádu plnou kvalitních technologií, proč je tak úzce spjat s USA a proč se k němu lidé v Evropě a USA staví tak nekriticky? Národní hodnoty v Evropě a USA už jsou dávno po smrti a já začínám uvažovat o konvertování do Islámu, nebo bydliště uprostřed australské pouště, to je bezpečné místo. Západní kultura už je tak zdevastovaná, trhy tak prolezlé monopolními a kartelovými subjekty, že se mi jeví představa života poddaného ve středověkké Evropě jako docela příznivá. Ba ne, zbavme se těch pitomých šustítek bez reálních podkladových hodnot zcela. Vyměnil bych dnešní společnost za život ve starověku, třeba keltské opidum rodu Atkinson někde mezi Walesem a Yorkshirem, když už obchod, tak barterový a hlavním společenským principem je život sám a svoboda člověka.

pripada mi olympiada ako vojenske manevre sionosti zneuziju vsetko po co zavadia -
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás