Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaIS vyhrožoval v poslední baště v Sýrii. Rusko vyslalo 6 bombardérů a přišlo něco, co zřejmě nečekali

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

IS vyhrožoval v poslední baště v Sýrii. Rusko vyslalo 6 bombardérů a přišlo něco, co zřejmě nečekali

Šest dálkových bombardérů Tu-22M3 zaútočilo na objekty skupiny IS v oblasti syrského města Al Búkámal, jsou zničena shromáždění živých sil, techniky a zbraní teroristů, uvedlo v sobotu ruské ministerstvo obrany.

„Osmnáctého listopadu roku 2017 zaútočilo šest dálkových bombardérů Tu-22M3 letadly na objekty teroristické skupiny IS v oblasti města Al Búkámal (provincie Dajr az-Zaur).

Nad územím Sýrie vykonávaly letecké krytí bombardérů stíhací letouny Su-30SM, které jsou umístěny na základně Hmeimim," píše se ve sdělení.

V důsledku útoku byla zneškodněna shromáždění živých sil, techniky a zbraní teroristů, oznámili na ministerstvu obrany.

„Zničení všech určených cílů je potvrzeno prostředky objektivní kontroly, která je vykonávána s pomocí speciálních technických prostředků. Po splnění bojového úkolu se ruská letadla vrátila na základnová letiště," uvádí ruský vojenský úřad.

Zdroj: snews.com

 

Loading...

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit. Nemáte účet? Zaregistrujte se.

Komentáře   

+48 # Publius Scipio 2017-11-18 20:34
"IS vyhrožoval v poslední baště v Sýrii. Rusko vyslalo 6 bombardérů a přišlo něco, co zřejmě nečekali". Hmm, tak nějak mi asi utekl význam titulku a kdo co nečekal.
+33 # Piovarči 2017-11-19 00:57
No museli to očakávať iste nečakali že budú z oblohy padať krémeše. Už ich takto 6 dní bombardovali a prečkali to
Tygrie sily zachytia mesto Salhiyah, a vytvori kotol s členmi ISIS v Eufratovom údolí

Tigrie sily opäť o kúsok postúpili ale ide to skutočne ťažko
The Syrian Arab Army Tiger Forces have captured the town of Salhiyah in the Euphrates Valley and imposed a siege on the ISIS-held area between Mayadeen and Salhiyah on the western bank of the river, according to pro-government sources.
Now, the Tiger Forces will likely advance to clear this area from the remaining ISIS members. After this, the elite force will continue its advance towards al-Bukamal.
southfront.org/.../

V Al-Bukamal sa to konečne pohlo
Syrská armáda zachytila ​​väčšinu mesta Al-Bukamal a začala zabezpečovať zostávajúce oblasti.

southfront.org/.../
Americké koaličné letecké útoky zabili 31-krát viac civilistov než Pentagon priznal

southfront.org/.../

Sýrska armáda prekvapila a obsadila dialnicu z T2 ku Kharai.
Teraz už sú ich zámery jasné vyčistili kus územia v púšti a uzavierajú tak oblasť údolia pravého brehu Eufratu. Obsadením ďalšieho diaľničného úseku z Majadinu do T2 vytvoria veľký kotol v púšti.Pasca v juhozápadnej časti púšte od Deir Ezzor čoskoro definitívne zaklapne
aragonit9.blogspot.sk/.../...
+80 # Vít Henoch 2017-11-18 20:39
To, co se nyní děje na Středním východě, je vlastně vítězství těch, kteří se podle tajných plánů, měli spojit jako jeden a zaútočit na lidstvo. Proto bylo potřeba, aby Rusko šlo opačným směrem. Zdá se, že se to podařilo díky práci, přáním a modlitbám těch, kteří si nepřejí genocidu lidstva. Chápu pak i pocity, o kterých se vlastně mluví v motlitbách Růžence. Je tam zmínka o pocení krve. Pokud by totiž Putin a vlastně celé Rusko spadli do plánů na redukci lidí na deset procent, pak by cedil krev každý, a to nejenom tak, jak je o tom zmínka v Bibli. Lidi pomohli a překazili i silou svých přání o záchranu svých rodin tomu, kdo je v Bibli označován jako Otec. Myšlenka se šíří rychleji než světlo, protože má vyšší energii a využívá síť nejmenších částic hmoty, po které se šíří jako vítr po lánu s pšenicí. Prostě jako stojaté vlnění v daném směru. Pokud by se tyto síly pudu sebezáchovy sečetly u každého člověka a použily k danému cíli, pak by ve výsledku byly schopné vytvořit život na jiné planetě. Třeba na Měsíci. Život proto, protože energie živých se týká života. Jiná energie je chemická, fyzikální - elektřina, magnetismus, znáte to. Co nikdo nezná a tak s tím nepočítá, je právě energie lidí, jejich myšlenek, tužeb, pocitů, nálad, strachů, obav, radostí, lásek, euforie a snahy se dopátrat, jak to vlastně ve Vesmíru chodí. Pokud elektřina roztočí stroj, je to strojová záležitost. Pokud lidi na planetě Zemi vytvoří život na planetě Měsíc, je to duchovní záležitost. Ono ale nešlo o Měsíc, ale o život na Zemi. Protože lidem nebyl život jejich rodin a přátel lhostejný a duchovně podporovali Rusko, nenaplnily se plány tajných organizací a nyní jsme za bodem, odkud by nebylo návratu. Osvobozením Sýrie se změnilo rozložení sil zabíječů a půjdou ne do ohně, ale do hoven. Tam v těch hovnech jsou užitečnější. Ty rostliny, pole, louky, lesy, zahrady, plné sajrajtu z letadel, budou očistit tak, aby rozložili ty jedy na humus. Už byly udělány kroky k tomu, aby se tak stalo. Díky Bohu !
+3 # Publius Scipio 2017-11-18 20:53
Cituji Vít Henoch:
Ty rostliny, pole, louky, lesy, zahrady, plné sajrajtu z letadel, budou očistit tak, aby rozložili ty jedy na humus.
Proboha, když ráno budeš vstát, budeš jít na záchod, tam se budeš vyprázdnit a pak se budeš nasnídat? To je děs běs, jak lidi dovedou tu češtinu kurvit!
+15 # Vít Henoch 2017-11-18 20:58
Podmět z kontextu je zabíječ.
+3 # Publius Scipio 2017-11-18 21:41
Nepochopil. Takže zcela po lopatě. Tvar " budou očistit" je nesmyslný. Jedná se o dokonavé sloveso, které, byť zdánlivě ve tvaru "očistí" vypadá jako čas přítomný, není jím. Je to tvar budoucí, tak zvaný budoucí čas prostý. Nebo snad řekneš "budu skočit" místo českého "skočím"?
+32 # Vít Henoch 2017-11-18 23:04
Mělo být čistit, jenže mi tam skočilo tohle slovo, protože jsem se asi dotknul těch blbej nápověd, co přidávaj do slovníku. Tak se z toho nezblázni. Já budu klidně spát. Mě to tak nebere.
-2 # Publius Scipio 2017-11-18 23:13
Taky tě nebere, když ti někdo spočítá výplatu nebo ti zaplatí fakturu podle známého pravidla 2x15=19?
+23 # Vít Henoch 2017-11-19 02:09
Výplatu dostáváš podle známého pravidla nula od nuly pojde. Uvědom si konečně, že pokud pracuješ a měsíčně ti posílaj na účet čísílka, jakým zlatem jsou ta čísílka podložená. Na bankovkách muselo být napsáno, že jsou podloženy zlatem, přestože nejsou. Na účtě si ale nepřečteš ani tohle. Říkám, že i hovno má větší cenu !!!
+16 # smrťák 2017-11-19 10:02
.
+6 # .lak 2017-11-19 10:06
Zdydlatávají nejdydelnatější dydlační dydloforie dydlatorní dydlárie dydlaté dydlavé dydelnatosti dydlatosti dydlavosti dydlatat dydlavat dydlace.

Gdyž se mi záhadným způsobem parkrát zaplo dokončování z nápovědou debila tak moc nechybielo k letu dokonalé nefunkčnosti šmejdu.
+20 # Piovarči 2017-11-19 01:13
Henochu ale napísal si to pekne. Aj keď ešte nie je vyhrané ale našliapnuté je dobre.
+48 # Dagmar 2017-11-18 21:20
Když jsem se podívala na video, tak si myslím, že opravdu přišlo něco co v žádném případě nečekali. Zvláště jestli tam někde v jejich blízkosti byli jejich souputníci a podporovatelé z jůesesej!
+7 # Vaclav2 2017-11-19 06:46
ty články by měly být trochu domyslené, to jsou info pro blbce...
píše se o bombardérech!
první video - to je cílený útok řízenými raketami ze stihaček nebo vrtulníků, bombardování z labutí apod. vypadá jinak, to vidět není...
a jinak jsou tam i starší záběry
+14 # Vladimír57 2017-11-19 13:20
Fotky a videa bývají často jen ilustrační, v tom problém nevidím. Podstatné je, že se tu vrahounskou pakáž daří ničit.
+3 # Vaclav2 2017-11-19 20:21
no jasně, o tom není pochyb...jen houšť...
+42 # Monika 2017-11-19 06:37
Výborně Rusko ! Přiště by to chtělo veselo na USA základně maji jich tam dnes požehnaně bez souhlasu Sýrie !

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás