Webový portál AC24.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.

AC24.cz

AC24.czZe světaByly na Marsu nalezeny artefakty „druhé světové války“?

Sociální sítě

Reklama

https://www.AUTOdoc.CZ

Byly na Marsu nalezeny artefakty „druhé světové války“?

Američtí vědci zkoumali fotografie povrchu Marsu, které publikovala agentura NASA, a informovali o unikátních nálezech. Na rudé planetě objevili artefakty z období druhé světové války.

Ufologové oznámili, že je na fotografiích možné rozpoznat pistoli a také přilbu, která připomíná model, jejž vojáci používali během druhé světové války. Kromě toho byly odhaleny i méně významné nálezy: hřebík a kola vlaku.

Dříve Pravda.ru informovala o nejnovějším objevu známého ufologa Scotta Waringa. Údajně na rudé planetě našel krátery s troskami zničené vesmírné lodi mimozemšťanů. Americký vědec pečlivě prozkoumal snímky a došel k závěru, že nedávno na tomto místě havarovalo UFO, vlivem čehož se tam vytvořil poměrně hluboký kráter podlouhlého tvaru.

Nedávno během prohlídky archivních videozáznamů, které byly pořízeny při monitorování sopky Colima, Waring zpozoroval dva neidentifikovatelné létající objekty. Videozáznam byl pořízen 29. ledna tohoto roku. Je na něm dobře vidět, jak jasně svítící objekt prudce zabočil. Velké oválné UFO, jež se objevilo v levé části obrazovky, se vodorovně pohybovalo, poté změnilo směr a velkou rychlostí zamířilo dolů k úpatí sopky.

Připomeneme, že na jaře loňského roku kosmolog Stephen Hawking a ruský podnikatel a filantrop Jurij Milner informovali o tom, že začínají s realizací nejambicióznější myšlenky současnosti: vypuštěním sondy k hvězdě Alfa Centauri. Za projekt utratili 100 milionů dolarů. Později byla zveřejněna první zpráva o hledání mimozemského života. Co našli vědci naleznete zde.

Zdroj: pravda.ru

Loading...

 

Loading...

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Komentáře   

+37 # Lubinen 2017-05-11 14:47
Už jsem viděl hodně ale tady jsem opravdu ještě nebyl.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+41 # John Maxwell 2017-05-11 16:19
Asi tak,,,,
Tohle je zajimwvější ....

Pražský Majdan zahájen? Názor
Velitel spolku Českoslovenští vojáci v záloze za mír podplukovník Ivan Kratochvíl v rozhovoru pro [...] vysvětlil, čím včerejší protestní akce připomínají ukrajinský Majdan
cz.[...]news.com/c eskarepublika/2 01705115268163- praha-majda-zah ajeni-ivan-krat ochvil/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Lubinen 2017-05-12 05:56
To mi připadá jako stádo havloidních tupců , které kdykoli na písknutí je schopno přiběhnout na Václavák
Když vidím ty tupý tlamy na fotkách tak si říkám to jsou vśechno naklonovaný [...]ové a hedviky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-05-11 15:25
dobra zprava pro Rusko - az se nekdy dostanou na Mars zjisti jak vypada hrebik a kolo.
Prilbu uz znaji, pouzivaji to namisto nadobi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Pеtkо Коtоv 2017-05-11 22:57
Pratele, jsem jen neinteligentni hovado s IQ pod 50, bohuzel me vihodily z pomocne skoly. Nereagujte na me zvratky, s chorehe hlavy, kde mam misto mosku jen praseci sracku, nevyjde nic poradneho. Nejlepe kdyz me budete uplne ignorovat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # c 2017-05-12 09:28
BOŽÍNKU TY JSI ALE SRANDISTA, MÁLEM SEM SI ZESRAL SLIPY Z TOHO TVÉHO INTELIGENTNÍHO HUMORU, TO AŽ VYRÁŽÍ DECH JAK JSI VTIPNÝ A OKOUZLUJÍCÍ...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-05-12 14:51
Moderné Rusko sa vyrovná USA
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+38 # Lolofon_svk 2017-05-11 15:28
osobne mam názor na Mars asi takí že sme tam niekedy bývali my a vlastnou hlúposťou sme zničily planétu.niektor ý pomocou mimozemskej civilizácie (alebo svojej technologii) unikly na zem.a ostatný si strojmy spravily tunely a žily až pokým nepomrely...ale teraz si zoberte mozog...niekedy vám ukazuje to v čo verite alebo to čo máte zafixované v hlave že tak vyzerá a pretvorí obraz v to čo si myslite(pokiaľ to už neurobila NASA). TOTO NIEJE DOKAZ !!! Mame technológie na medziplanetárne skúmanie.veľa vecí JE ZATAJOVANÍCH a nikto vám nepovie pravdu ! tak čo keby ste prestali hladať hlúposti na fotkách a zamerali sa na reálny život a nie konšpiračný! začnite žiť duchovne a skôr nájdete odpoveď na otázku ktorú si kladiete ako keby vám to potvdila NASA,Štát,média vedci alebo FBI, lebo inak sú takéto videa skutočné asi ako šmolkovia.PEACE
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Petko Kotov 2017-05-11 15:30
nejlepsi kosmickou technologii ma Rusko ( to pisou zdejsi pomatenci a blazni ) - Americani se porad chlubi, NASA zverejnuje nove snimky vzdalenych planet...pritom jsou udajne v kosmu oproti Rusku Americani hodne zaostali.
Jestli tedy nekdo neco zatajuje tak je to Rus - smejd se nechce s nikym podelit na co prisel pri svem mirovem kosmickem programu
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+10 # Piovarči 2017-05-12 12:33
Nová Ruská kozmická loď Federácia pohľad do interieru na riadiaci panel:už čoskoro poletí do kozmu

Sankcie NASA vedú Rusko k „hviezdnym vojnám“
Rusko sa chce zmeniť z „kozmického taxikára“ na vesmírnu vojenskú mocnosť


Ruská kozmická agentúra Roskosmos v súvislosti s americkými sankciami oznámila, že nevidí dôvod na žiadne odvetné opatrenia. Reakcia Ruska však napriek tomu môže byť omnoho razantnejšia. Dokonca by teoreticky mohla vyústiť aj do pretekov v zbrojení vo vesmíre.
Z taxikára bojovníkom?

Dokazujú to najnovšie vyjadrenia niektorých vysokých predstaviteľov ruských silových zložiek.

Je čas na vytvorenie kozmického vojska, povedal predseda špeciálneho výboru vzdušnej a kozmickej obrany (VKO) Ruskej federácie Igor Ašurbejli pre agentúru RIA Novosti pri príležitosti medzinárodného Dňa kozmonautiky.

„Rusko by sa malo z „kozmického taxikára“ zmeniť na „kozmického bojovníka“,“ uviedol I. Ašurbejli v súvislosti s ohláseným prerušením spolupráce zo strany NASA.
zive.sk/.../...

Tak že keď to zoberú do rúk vojaci kozmický program dostane prioritu č.1 a Rusko rýchlo vybuduje vlastnú vojenskú stanicu na orbite a nielen to.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Ondra 2017-05-11 15:41
"Kromě toho byly odhaleny i méně významné nálezy: hřebík a kola vlaku."

mene vyznamne nalezy? na marsu? kolo od vlaku? rly?

ve vesmiru clovek udelal takovej bordel ze me tohle ani neprekvapuje :( ale ze zrovna kolo? bud nekvalitni snimek nebo me nenapada nic prijatelnyho k vysvetleni kola na marsu.. mozna tam chteli postavit zeleznici.. nechci krivdit tomuhle webu ale pride mi to jako fake clanek k odpoutani pozornosti od svetovyho deni
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # Piovarči 2017-05-11 18:59
Bral by som to hodne s rezervou. Je tam otlačok vrtáku sondy ktorá tam odoberala materiál a vŕtala do kameňa to potvrdila aj NASA, a všetky tie podoby to nájdete aj tu v teréne že sa nejaká skala alebo terénny útvar na niečo podobá. Balvany skotúlané zo svahu by som tiež hneď nepovažoval za havarované UFO. Až tam prídu ľudia sa uvidí.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+22 # Josef Švejk 2017-05-11 22:58
Nezapomínejte také na pistoli a přílbu Wehrmachtu. Indicie jsou jasné. Zaujímání předem připravených pozic Wehrmachtem bylo zřejmě tak rychlé, že jejich ešalon neskončil v Berlíně (jak bylo zamýšleno), ale až na Marsu! Kola vlaku přitloukli v té rychlosti ledabyle, hřebík vypadl a pak logicky ztratili i kola. Při následném drncání pak ztratili i přílby a pistole. Dnes tak můžeme na vlastní oči vidět jak to vypadá, když se řekne - hnali někoho svinským krokem.
Znalosti znamenají moc, říká Pjakin. Poučte se. Až bude náš ministr obrany a polní maršál Stropnický s naší hrdinnou armádou na Baltu zaujímat předem připravené pozice, nepleťte se jim do cesty. Mohli by vás v tom fofru přejet aniž by si toho všimli!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # Piovarči 2017-05-12 01:52
Veru tak a bacha, bude problém ak na Marse fašisti prežili.
Prvým americkým kolonistom ktorí tam pristanú sa môže stať že ich hneď po pristáti zatkne Gestapo.
Pomohlo by potom už len lamentovať:
Nicht šízn..
Nicht partizánen...!

Inak parádny film videl som ho len nedávno a bude čoskoro aj dvojka. Pekne urobené a zábavné.
aragonit9.blogspot.sk/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # cocoa darriba 2017-05-12 10:58
Pokud chcete bojovat s reptiliány , tak podpořte tento projekt :
indiegogo.com/.../...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+20 # Piovarči 2017-05-12 02:44
Trochu mimo tému ale zaujímavé

Skupina důstojníků Sil speciálních operací Ministerstva obrany Ruska byla vyznamenána za účast v operaci v Sýrii, veliteli skupiny byl udělen titul hrdiny Ruska, uvedl ve středu televizní kanál Rossija-24.

V reportáži jsou ukázáni čtyři lidé, kteří stojí zády ke kameře. Jeden z nich, velitel, při odpovědi na otázku novinářů uvedl, že skupina 16 ruských členů jednotky rychlého nasazení bojovala proti 300 bojovníkům.

Vladimir Putin
© [...]/ ALEKSEY DRUZHININ
Putin dal pokyn, aby Rusové, kteří zahynuli v Sýrii, dostali státní vyznamenání
„Zůstali jsme bez ztrát díky dobrým úkrytům a pozicím. Také máme mnohem lepší zbraně, včetně termovizních zaměřovačů. To všechno přispělo k našemu úspěchu," řekl.
Velitel jednotky také poukázal na odvahu vojáků, kteří přesně plnili jim vydané rozkazy.

„Jen díky těmto faktorům se nám z boje podařilo vyjít beze ztrát," uzavřel.
cz.[...]news.com/.../...

16 Spetsnaz vs. 300 militantov
southfront.org/.../
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+7 # diamond 2017-05-12 07:32
V Pobaltí se nedá moc ustupovat do předem připravených pozic v zájmu zkrácení fronty, strategického rozptýlení sil a podobných propagandistick ých žvástů. Doufám, že si to náš geniální herecký stratég uvědomuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+19 # Lucif 2017-05-11 17:16
V predchádzajúcom článku, kde by mohla byť rozumná diskusia, tak ju zablokujú. A k takejto číčovine ako tento článok ju otvoria.

A preto na protest píšem k predchádzajúcem u článku sem!

Je dosť smutné, že žiadny účastník blockchainovej konferencie nebude hovoriť o možnostiach použitia blockchainu vo volebných systémoch. Chazari by totiž prišli o možnosť manipulovať voľby a tak je to tabu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+17 # mizera 2017-05-11 18:19
Kryptomeny, áno, bude sa tam hovoriť hlavne o decentralizácii platobného styku. Ale tichúčko je okolo teorie BEZHOTOVOSTI !!! A kryptomena práve toto podporuje. Nie je ti divné, že Rotschild krypto schvaľuje? Ide to predsa v súlade s ich plánom bezhotovosti!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+15 # John Maxwell 2017-05-11 18:30
Jó jó to se jim zamlouvá a je součástí plánu NWO , nejdřív telefony a pak očipovat tomu se řiká novodobé otroctví....
Mimo jiné by to vyřesilo jejich problémy s inflací a ekonomickejma bublinama ....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+14 # Lucif 2017-05-11 18:49
Áno, je to "dvojsečná zbraň". Podozrivá bola už takmer dokonalá kompletnosť bitcoinu hneď na začiatku. Vyzeral skôr ako dekádu pripravovaný projekt celým týmom špecialistov z rôznych oblastí IT so značnými zdrojmi, nie ako za pár rokov na kolene zbúchaný a v domácej sieti odskúšaný výtvor jedného človeka. To proste nejde aj keby bol akokoľvek geniálny. No a dnes už dokonca existuje krypto s názvom "zero cash", podobnosť čiste náhodná :).

Napriek všetkému si myslím že je omnoho ťažšie kompletne kontrolovať kryptomeny, tak ako dnes chazari majú komplet pod kontrolou banky. A ak by to aj dokázali a chceli by všetkých ľudí dostať do krypto a preč z hotovosti, trvalo by to desiatky rokov, tak to vyjde narovnako so snahami proste hotovosť zrušiť.

Pre mňa osobne je zaujímavá technológia blockchain ani nie tak kvôli kryptomenám, ale hlavne kvôli potenciálnym možnostiam vo verejných službách - nemanipulovateľ né volebné systémy, necenzurovateľn é sociálne siete, nezmazateľné/ne falšovateľné úložiská dokumentov (napr. kataster), neprekrútiteľné historické záznamy a pod.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+25 # vlk samotář 2017-05-11 17:43
Taky tam byly nalezeny boty topiče a vesta nástěnkáře, protože o podobný let v raketě na Mars se pokoušel už i Jára Cimrman...!

A nebyl první, ani poslední!!!!

www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+11 # Janinna 2017-05-11 23:13 Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+8 # vlk samotář 2017-05-11 23:46
Ta sedne..!..:-)
Dík.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+12 # Janinna 2017-05-12 00:33
Není zač:) To byl hlas panečku, co?
Z jiného soudku, nebo spíš z jiného světa, za oponou, ze stínu? Zrovna jsem se dodívala na toto:
afinabul.blog.cz/.../...
Možná znáš, já jsem to ještě neviděla a nebudu z toho dobře usínat.
Jo, já vím, není to nic o čem by jsme nevěděli, že se děje. Nesnáším, že si s námi někdo hraje jak kočka s myší. Chtělo by se mi zařvat halóó, lidi budíček, vstávat, probuďte se!
Čas vypršel, je čas na úklid. V sobě i venku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # vlk samotář 2017-05-12 10:48
Dík za odkaz.
Zjistil jsem, že tam mají v odkazu opět link na Brány vnímání, které jsem v minulosti dost navštěvoval, ale potom byl server nějakou dobu nedostupný.

Mají tam zajímavý článek, který mi dělá mnohem větší starosti než to, že si s námi tady hrají nějací pojebaní lžidobankéři...:-)

Když selže Matrix, tak je z nich to stejné co z nás - "prach",.. a jejich prachy jsou jim k ničemu!

Odkaz je zde...:

branyvnimani.cz/.../...Já se nebojím toho, že je to možné, protože ono to tak je.
Tento svět je iluzí a byl stvořený tím světem "tam", odkud jsme přišli a kam se po smrti vracíme, až dohrajeme každý svůj poslední level hry, zvané "život".

Já se bojím toho, že díky takovým informacím i nezodpovědný jedinec pochopí podstatu "stvoření",... a všechno "zhasne"!

www.youtube.com/.../

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-05-12 12:26
Vlku dobrý článok díky o tom už stojí za to sa baviť.

V posledních letech přitvrdili nejen filozofové a futurologové ale i fyzici, že jsou důvody se domnívat, že svět je počítačová simulace.
Nejčerstvěji jde asi o objev počítačového kódu v matematických rovnicích teorie superstrun.
2050 bude lidstvo schopno simulovat celý vesmír

Jedna část vědců ze svých výpočtů vývoje výkonu počítačů usoudila, že přibližně v roce 2050 bude lidstvo schopné vytvořit počítačovou simulaci vesmíru. A v dané studii se zamysleli, že pokud my budeme schopni vytvořit takovou simulaci, tak už v ní možná žijeme. Pokud je totiž taková simulace možná, pak nelze vyloučit, že už k tomu došlo v "minulosti".

A do toho tu máme preteky v zbrojení a vo vývoji kvantových počítačov

Kvantové závody ve zbrojení: Čína předbíhá USA. Názor

Minulý týden vědci z čínské vědecko-technic ké univerzity v Šanghaji oznámili, že dokázali vytvořit nový prototyp kvantového počítače. Kromě toho před několika dny slíbili, že do roku 2018 vytvoří třicetiqubitový systém, který bude schopen soupeřit s nevýkonnějšími „standardními“ počítači.

Technologický efekt

Prvním a nejasnějším důsledkem vytvoření fungujícího kvantového počítače jednou ze světových mocností bude takřka okamžité prolomení vojenských a infrastrukturní ch šifrovacích systémů potenciálního nepřítele.

Navíc podle názoru amerických odborníků další země již dnes Spojeným státům aktivně kradou šifrovaná data. Zatím je pouze uchovávají, aniž by s nimi něco podnikaly, neboť očekávají, že přibližně do deseti let se jim podaří vytvořit kvantový počítač a pak dostanou přístup k americkým utajovaným informacím.
Rychlost počítače a zpracování dat rovněž mají umožnit znatelně zdokonalit bezpilotní a robotizované vojenské stroje, které budou mít v budoucnu bezprostředně za úkol vést válečné operace.

Kvantové počítače mohou být využity pro vytváření nových typů zbraní, nových materiálů, konstrukcí a dokonce i válečných strategií. Kvantové počítače budou rovněž bezesporu využity pro vytváření scénářů a předpovědí. Ray Johnson bývalý technologický ředitel společnosti Lockheed Martin jednou prohlásil, že kvantový počítač umožní předpovědět, jak se zachová software družic, pokud dojde k sluneční erupci nebo k jadernému výbuchu.
cz.[...]news.com/.../...

Tak že kvantové počítače môžu vytvoriť aj simuláciu vesmíru a to skutočne veľmi skoro. V závodoch je vložené USA, EU, Rusko a Čína a ide o čas o preteky kto dosiahne cieľ ako prvý má veľký technologický náskok vo všetkých oblastiach vedy a výskumu a vývoja nových materiálov i netušených technológií
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # ctenar 2017-05-12 21:12
Pardon, ale jsou to chybne zavery z chybnych vychodisek, v tech textech o vesmiru, zivote a vubec.
Jiz tvrzeni, ze vesmir je spojity je nesmysl, atd., krome toho existuje nekolik systemu, ktere definuji mrizku, napr, fyzika alatra, ovsem zde je dukaz vzdy kruhem, takze taky sporne, krome toho, ze generuji vice otazek, nez na kolik odpovidaji.
A navic ty tzv. cerne diry jsou definovane jako vira, protoze pokud by snad skutecne mely existovat, tak nikoliv jako trojrozmerny objekt, jelikoz by v takovem objektu ta tzv. gravitace pusobila anizotropne a selektivne, coz je komicke.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+1 # .lak 2017-05-12 23:58
Jo, cintaji si trika. Naprosto nezohledňují vakuum kromě jiného.
www.youtube.com/.../ 1:02:12
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+4 # vlk samotář 2017-05-12 11:31
Ohledně bankéřů nemusí mít nikdo strach, protože to jejich plánování jim nikdy nemůže vyjít.

A to z jednoho prostého důvodu - nejsme roboti a "člověk je pro ně nevypočítatelný faktor"...

Ani bolševikům se člověka nepodařilo zlomit a jaké k tomu měli represivní nástroje!

Vždy když se jim už bude dařit utáhnout šrouby, vždy se někdo najde, v kom se pohne svědomí, kdo selže a zase jim to celé shodí ze stolu a budou začínat znovu!

youtu.be/AaKECBped20?t=78

Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # .lak 2017-05-13 00:16
Hmm, jestli právě v €pě neplánují s islamisty a ti taky nikdy neplánovali ale vždy konali s neměnným tady to pojmenování sedí neměnným zřízením 14? století a parazit za zápůjčku parazitem (či nová internacionála naruby) dostává privilegia.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+27 # Jan Kristek 2017-05-11 17:50
Na jedné fotce NASA z Marsu byl železniční pražec. Moje vysvětlení je dost jednoduché: místo na Marsu to fotili někde v Americe u trati. Hřebík a kola vlaku tomu také odpovídají.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+18 # John Maxwell 2017-05-11 19:04
Nebo NASA nakonec bude tvrdit, že se jim tam porouchala raketa a to jsou trosky volantu a řidicí páky
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+2 # Věra Štimová 2017-05-11 19:18
To, co se dá najít na Marsu, je pouze podzemní zdroj zmrzlé vody. Ta, která by mohla být v tekutém stavu, je daleko hlouběji. Život na Marsu v podobě jako je na Zemi by byl možný jenom s druhým Sluncem. Podle toho, co se na Zemi objevuje za videa dvou Sluncí, pak je snad tady doba, kdy i Mars dostane víc tepla a světla, aby zde mohl být život jako na Zemi. Jinak je to vlastně planeta bez života, ačkoliv ty skalní útvary jsou podobné tomu, co každý vidí.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+13 # contumacia 2017-05-11 20:26
Jo američtí vědci našli psí houno od psa Laiky z ruského sputníku...!!!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+9 # Miki 2017-05-11 22:24
jj, asi se zaběhnul :D
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Lubinen 2017-05-11 23:47
Nene Lajka nesrala Lajka kakala
Jestlipak znáte filosofii hovna ,jestli ne zkuste
vojina čonkina.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+6 # Věra Štimová 2017-05-11 21:20
Co by to znamenalo pro Zemi, pokud by umělé inteligence začaly vyhodnocovat, že se obejdou bez přirozené inteligence ? Mars a kolo od vlaku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
0 # Standa Wener 2017-05-12 09:40
Vzhledem k současnému stavu lidstva se obávám, že ze Země bude brzy druhý Mars - pustá planeta bez jediné známky života... Alespoň na povrchu...

PS: ow.ly/CXOW30bEPwk !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # radeeeetr 2017-05-12 09:40
Lidi věří jen tomu čemu chtějí :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
+5 # Piovarči 2017-05-12 12:10
.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Top of Page

Podpořte nás

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet, nebo v kryptoměnách BTC, BCH, ETH a LTC, či přes PayPal.

Více informací zde

 

Převodem na účet

Podpořit nás můžete zasláním libovolné částky na český účet.

Více informací zde

V kryptoměnách

Podpořit nás můžete pomocí BTC, BCH, ETH a LTC.

Více informací zde

Přes PayPal

Copyright 2018 © AC24, s.r.o. | Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. | Nezávislé zpravodajství z celého světa aneb Co se jinde nedozvíte |
Máte dotaz? Chcete inzerovat na AC24? Neváhejte nás kontaktovat formou emailu: info@ac24.cz

Provozovatelem serveru AC24.cz je AC24 s.r.o., se sídlem Jaurisova 515/4, Michle, 140 00 Praha 4, IČ: 02988186, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 226266. | O projektu | Tiráž | Napsali o nás | Podpořte nás