Doktor Rašíd Buttar zemřel ve věku 57 let a krátce předtím tvrdil, že byl otráven – v posledním proudu svého života však tvrdil, že přijde mimozemská invaze. (Foto: Youtube)

Lékař milující konspirační teorie, který několik dní před svou smrtí tvrdil, že byl otráven, tvrdil, že se blíží mimozemská invaze pod „falešnou vlajkou“.

Doktor Rašíd Buttar, který byl členem skupiny přezdívané „dezinformační tucet“, náhle zemřel o víkendu (sobota 20. května) ve věku 57 let.

Byl známý jako velký odpůrce vakcín a během pandemie se stal kultovní postavou – se nechal slyšet, že pandemie Covid byla „plánovaná“ a „politicky motivovaná“.

Jeho teorie a dezinformace byly natolik známé, že ho Centrum pro potírání digitální nenávisti označilo za jednoho z dvanácti hlavních lidí zodpovědných za vytvoření přibližně 65 % veškerého obsahu zaměřeného proti očkování v letech 2020 až 2023.

Zemřel však jen několik dní poté, co tvrdil, že mu byl během pobytu na jednotce intenzivní péče podán „jed“ obsahující „200násobek toho, co je ve vakcíně“, a že to byla reakce na rozhovor, který poskytl rok předtím televizi CNN a v němž přirovnal amerického lékařského experta Anthonyho Fauciho k Adolfu Hitlerovi.

A nyní se znovu objevil jeho poslední živý přenos, v němž pronesl šílené tvrzení, že bude ohlášena invaze mimozemšťanů – s tím rozdílem, že půjde o událost „pod falešnou vlajkou“ vytvořenou vládou.

Během streamu, který se 17. května objevil na sociálních sítích, hubený Buttar, který byl na videu také téměř plešatý, řekl: „Když se podíváte… jak byla celá ta věc s Covidem naplánovaná a jak byla naplánovaná celá ta měnová emise a ty věci s očkováním, tak si myslím, že to bude akce pod falešnou vlajkou.

„Dojde k nějakému typu události a úvodu, kde se bude mluvit o životě mimo planetu Zemi – a my budeme propagováni a poháněni všemi těmi informacemi, které nejsou pravdivé, o tom, že se jedná o invazi.“

Pokračoval v tirádě o tom, že „nikdo by nevěřil“, že by došlo k pandemii Covidu, jenže zopakoval své tvrzení, že šlo o „masovou vraždu“.

Dodal: „To jsou velmi příčetné myšlenky.

„Globálně řečeno, všechna náboženství světa by o tom nechtěla mluvit ani diskutovat.“

Zdroj: dailystar.co.uk