Po svém úterním obvinění v New Yorku před „soudcem, který nenávidí Trumpa“, se bývalý prezident Donald Trump před davem v Mar-a-Lago tvrdě pustil do svých nepřátel. (Foto: Twitter)

„Tento falešný případ byl vyvolán jen proto, aby narušil nadcházející prezidentské volby v roce 2024, a měl by být okamžitě zastaven,“ řekl Trump. „Nikdy jsem si nemyslel, že by se něco takového mohlo v Americe stát.“

„Jediný zločin, kterého jsem se dopustil, je, že jsem neohroženě bránil náš národ před těmi, kteří se ho snaží zničit,“ řekl Trump, než se pustil do manhattanského prokurátora Alana Bragga.

„Zločinec je (Alvin Bragg) … měl by být stíhán, nebo by měl přinejmenším odstoupit,“ pokračoval.

A asi nejlepší hláška večera; „Mám tu Trumpa nenávidějícího soudce s Trumpovou nenávidějící manželkou a rodinou, jehož dcera pracovala pro Kamalu Harrisovou a nyní dostává peníze od Bidenovy/Harrisovy kampaně… Je to jako ze starého Sovětského svazu. Tam jsme!“

Podívejte se na celý Trumpův výrok níže.

* * *

(Aktualizace 1900ET): Jak bylo oznámeno již dříve v úterý, bývalý prezident Trump pořádá tiskovou konferenci ze svého sídla Mar-a-Lago na Floridě v návaznosti na své obvinění v souvislosti s penězi za mlčení, které údajně zaplatil bývalé pornohvězdě Stormy Daniels v době před americkými volbami v roce 2016.

Dejte si drink pokaždé, když řekne „hon na čarodějnice“, a dva panáky pokaždé, když nazve manhattanského prokurátora „Tlustým Alvinem“.

Víte, že máte špatný případ, když…

Zdroj: zerohedge.com