Nancy Pelosiová a Hillary Clintonová se v pondělí sešly k další diskusi o tom, že Donald Trump v roce 2016 Hillary ve skutečnosti neporazil. (Foto: Twitter)

„Když byla ministryně Clintonová… ministryní zahraničí v nedávné době, tak… realizovala mnoho věcí, čímž ukázala Americe podporu demokracie,“ prohlásila Pelosiová na setkání v městské hale na Kolumbijské univerzitě.

Pokračovala: „Byla to její jasnost a postoj k… prezidentu Putinovi – prezidentu – okupantovi – vůdci – Ruska, co ho přimělo otočit a zajistit nezákonným způsobem, vystoupit proti ní v její kampani,“.

Pelosiová poté prohlásila, že Putin zasahoval do voleb v roce 2016, „protože Hillary Clintonová byla osobou, které se nejvíce obával z hlediska nedostatku demokracie v Rusku“.

Podívejte se: „V roce 2016 se v USA uskutečnil první pokus o vytvoření tzv:

Nesmysl Russiagate byl vyšetřován za obrovských nákladů daňových poplatníků a nepřišlo se na nic jiného než na to, že Hillaryina vlastní kampaň platila za vymyšlený spis, který byl vydáván za „důkaz“ ruského vměšování.

Zdá se, že v myslích Hillary a Pelosiové se nic nezměnilo. Před dvěma lety diskutovali o úplně stejné věci a došli ke stejným závěrům během podcastu typu Konspirační hodina.

Dvojice naznačila, že Trump podnítil „obléhání“ Kapitolu 6. ledna na příkaz Vladimira Putina, přičemž Pelosiová prohlásila, že „v den, kdy povstalci napadli náš Kapitol, mluvil s Putinem“.

Zdroj: yahoo.com