Exprezident Donald Trump na závěr každoroční konference konzervativních vůdců CPAC vyřkl spoustu stížností a slíbil, že jedině on může zachránit Ameriku. (Foto: Twitter / CPAC)

Před tím, aby se stala „špinavou komunistickou noční můrou“, a to tím, že se zbaví „hlubokého státu“ a zvrátí politiku prezidenta Joea Bidena, pokud dostane druhou šanci v nejvyšším národním úřadu.

„Pokud mě vrátíte do Bílého domu, budeme svobodným národem. Jejich vláda skončí,“ řekl jásajícímu davu na třídenní pravicové konferenci nedaleko Washingtonu. „Už nejsme svobodnou zemí. Nemáme svobodný tisk. Nemáme svobodné nic.“

Bývalý vrchní velitel strávil většinu svého projevu urážením svých politických nepřátel na levici i na pravici a stavěl se do pozice jediného člověka, který může učinit Ameriku opět velkou.

„Naprosto zničím hluboký stát,“ řekl Trump. „Vyhodím nevolené byrokraty a stínové síly – zvrácené – to jsou zvrácení lidé.“

Dav šílí. Mnoho Američanů nyní chápe, že nepřítelem není Rusko ani Čína. Nepřítelem je americká oligarchie deep state, která vyzbrojuje zpravodajské služby, uplácí politiky a ovládá média.

Zdroj: yahoo.com