V sobotu na konferenci Conservative Political Action Conference v National Harbor v Marylandu veřejně vystoupila statečná whistleblowerka společnosti Pfizer. (Foto: CPAC)

Po boku zakladatele organizace Project Veritas Jamese O’Keefea, který byl po svém odhalení údajných plánů společnosti Pfizer na mutace virů za účelem prodeje většího množství vakcín kontroverzně vyhozen z vlastní organizace, vystoupila na pódium Debbie Bernalová, konzultantka společnosti Pfizer, aby vyprávěla svůj příběh.

„No, jak řekl James, trochu jsem se zdráhala přijít,“ řekla publiku. „Nejdřív jsem se bála o svůj život. Bála jsem se, že skončím v pytli na mrtvoly nebo při autonehodě. Ale uvědomila jsem si, že duch strachu nepochází od Pána. A jako věřící jsem věděla, že tam nemůžu jen tak sedět, že tam nemůžu jen tak sedět a dívat se, jak lidi obelhávají, jak lidi zplynují. Rozzlobilo mě to a promluvil jsem si s Jamesem a on mi dodal odvahu, abych sem přišel. A jsem moc vděčná, že tu máme lidi, kteří jsou ochotní naslouchat.“

Řekla také davu účastníků CPAC, aby se „postavili“ za své přesvědčení.

„To je důvod, proč vás neustále zplynují,“ řekla. „Postavte se, vstaňte, buďte stateční. Udělejte něco pro tuto zemi, jinak jsme všichni zatraceni. Děkuji vám.“

James O’Keefe dodal, že po svém působení v Projektu Veritas neskončil.

„Řeknu vám všem, že nepřestanu, nevzdáme to,“ řekl James O’Keefe.

„Zůstaňte naladěni,“ dodal.

O’Keefe hovořil o Bernalových zásluhách o jeho zpravodajství a vyložil příběh společnosti Pfizer, který předcházel jeho odvolání z Project Veritas.

Zdroj: beckernews.com