Deanna je matkou dvou dětí a pracuje v kavárně Coffee Bean and Tea Leaf. Její život není snadný, ale tato práce jí umožňuje pečovat o své děti.

Jednoho dne, když ji požádali, aby zaučila jednoho zaměstnance, se jí úplně změnil život.

Deanna netušila, že tento nový zaměstnanec není nikdo jiný než generální manažer kavárny, který se účastnil pořadu Chief Spy. Vystupoval jako běžný zaměstnanec aby zjistil, jak jeho zaměstnanci přistupují ke své práci, jak se chovají a jaká je celková atmosféra na pracovišti.

John Fuller začal svůj první den v práci jako nový zaměstnanec. Deanna ho měla zaučit. John se vůbec nesnažil a ženu chtěl vyprovokovat. Deanna, byla ale velmi trpělivá a snažila se mu pomoct, jak nejlépe uměla.

Ukázalo se, že je vzornou zaměstnankyní. Byla vždy klidná, srdečná, trpělivá a vždy se usmívala. Po několika hodinách společné práce Johnovi řekla, že je pro ni jako pro svobodnou matku se 2 dětmi těžké zvládnout rodinný rozpočet.

Ženě nedávno zemřel otec, který jí pomáhal s placením účtů. Kromě toho, žena zjistila, že má rakovinu jater. Po tom, co slyšel celý příběh, odhalil John svou skutečnou identitu. Byl dojat a ženě nabídl 20 000 dolarů (507 200 Kč) na léčbu a 40 000 dolarů (1 014 400 Kč) na vzdělání dětí.

Tento muž je dokonalým příkladem šéfa, který se stará o své zaměstnance.