Joe Biden během úterního projevu působil nevyzpytatelně a nervózně, nejprve se choval zdrženlivě, pak se rozčiloval a byl plný energie, přičemž po celou dobu téměř nemrkal. (Foto: Twitter)

Bílý dům zveřejnil silně upravenou verzi Bidenova bizarního vystoupení na konferenci Národní organizace černošských manažerů prosazování práva, což vyvolalo na internetu humbuk ohledně příčiny Bidenových podivných manýrů, přičemž někteří spekulovali, že jde o hluboký podraz, zatímco jiní dospěli k závěru, že je prostě jen pod vlivem drog.

Moderátor Fox News Tucker Carlson nedávno uvedl, že mu zdroj sdělil, že Biden byl pravidelně krmen prášky – pod dohledem Jill Bidenové – aby se během prezidentské kampaně v roce 2020 „nechoval jako malé dítě“ a byl aktivní.

Minulý týden Biden údajně chytil COVID – opět – (přestože byl dvakrát očkován a dvakrát posilněn), což přimělo představitele Bílého domu zveřejnit videa s důkazem života Bidena, aby uklidnili americký lid.

Každopádně tento incident dále zdůrazňuje, proč si podle průzkumu CNN 75 % demokratů nepřeje, aby se Biden ucházel o druhé funkční období v roce 2024.

Podívejte se na celý Bidenův projev a posuďte sami:

Zdroj: infowars.com