Co je to ten děsivě proslulý ID2020? Je to aliance veřejných a soukromých partnerů, k nimž patří i agentury OSN, a té tzv. občanské společnosti. Jde o elektronický identifikační program využívaný pro obecné očkování jako platforma pro digitální identitu.

Vypadá to, že čím více se píše o věcech kolem koronaviru, tím více jsou písemné analýzy zastíněny propagandou a řízeným šířením děsu. Otázky ohledně pravdy a argumenty o tom, kde hledat původ viru a to, jak by se mohl šířit a jak s ním bojovat, se ztrácí v chaotickém šumu matoucího kvičení. Není to ale přesně tím, co ten ‚Černý muž“ v pozadí za touto záměrnou pandemií chce – chaos, paniku a beznaději, co lidi vede k zranitelnosti – takže se lidé snadno stávají kořistí manipulátorů?

WHO dnes vyhlásila „pandemii“ koronaviru COVID-19 – i když to nemá ani lehké náznaky pandemie. Pandemií by mohly být podmínky, kdyby smrtnost na tuto infekci dosáhla více než 12%. V Evropě je smrtnosti asi 0,4%, čili menší. Kromě Itálie, což je speciální případ, kde byl vrchol smrtnosti na 6% (níže viz další analýza).

V Číně, kde se smrtnost dostala na vrchol před několika týdny byla asi 3%, teď už je zpět na 0,7% a prudce klesá, když Čína už tu chorobu dostává pod plnou kontrolu – a to i za pomoci medikace, o které se moc nemluví, kterou před 39 lety vyvinula Kuba, zvané „Inferon Alpha 2B (IFNrec)“, což je velice účinné v boji proti virům a dalším chorobám, ale ve světě to není moc známé a používané, protože USA, které drží Kubu pod ilegálním embargem, nedovolí mezinárodní obchod s těmito léky. 

WHO tedy s největší pravděpodobností dostala rozkazy „shora“, od těch, kdo řídí také Trumpa a ty „vůdce“ Evropské unie a jejích členských států, od těch, co chtějí svět řídit silou Jediného Nového světového řádu.

Toto vše měli na tabuli rozkreslené už roky. Konečné rozhodnutí rozběhnout to TEĎ bylo přijato v lednu 2020 na Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu, a to samozřejmě za zavřenými dveřmi. Gates, tj. GAVI (asociace pro propagaci očkování farmaceutiky), Rockefellerové, Rothschildové atd., ti všichni za tímto rozhodnutím jsou – jde o realizaci Agendy ID2020 – viz níže.

Poté, co byla oficiálně vyhlášena pandemie, může přijít také další krok na doporučení buď od WHO, nebo od jednotlivých zemí, „nucené očkování“ pod policejním nebo vojenským dohledem. Ti, co odmítnou, mohou být trestáni (pokutami nebo vězením a s prosazením nucené vakcinace tak, jako tak).
Pokud opravdu k nucenému očkování dojde, tak vznikne další bonanza pro Velkou farmakologii, nikdo neví, jaký typ koktejlu bude namíchán do vakcíny, možná i nějaký pomalý zabiják, který začne působit až po nějakých letech – nebo choroba, která postihne jen později generace – nebo nějaká debilizační látka, co z nás nadělá Gretény, nebo gen k blokování plodnosti žen… možné je všechno – vždy s cílem kontroly populace a redukce populace. Během pár let nebude nikdo vědět, odkud ta choroba pochází. Takovou úroveň technologie naše biologická válka už dosáhla (v USA, UK, Izraeli, Kanadě, Austrálii…).
Další hypotéza, v tomto okamžiku jen hypotéza, ale realistická, je ta, že spolu s vakcinací, pokud ne s těmito, tak s těmi pozdějšími, přijde i injekce nano-čipu, o níž očkovaná osoba neví. Na ten čip by se mohla na dálku nahrát všechna vaše osobní data, včetně bankovních účtů – digitálních peněz. Ano, i digitální peníze jsou tím, k čemu „oni“ směřují, takže už nebudete mít žádnou kontrolu nad svými zdravotními a dalšími intimními daty, i o těch o vašich příjmech a výdajích ta data budou. Vaše peníze vám mohou zablokovat nebo zabavit jako sankci za neposlušnost, za plavání proti proudu. Můžete se tak stát pouhými otroky pánů. Nová forma feudalismu se tu může zjevit, jak během procházky parkem.

Není vůbec nevýznamné, že Dr. Tedros, DG z WHO, před pár lety řekl: musíme přejít na digitální peníze, protože papírové peníze a mince mohou přenášet choroby, zvláště endemické choroby jako koronavirus. Že by to byla předzvěst toho, co má přijít? – Nebo předzvěst toho, co tu už je? – V mnoha skandinávských zemích je hotovost už z větší části zakázaná a elektronicky si tam můžete koupit i tabulku čokolády.

Postupujeme směrem k totalitnímu státu světa. Toto je součástí Agendy ID2020 – a kroky k tomu se realizují teď – když se to připravovalo už dlouho, včetně počítačových simulací koronaviru na John Hopkins v Baltimore 18. října 2019, které sponzoroval WEF a Nadací Billa a Melindy Gatesových.

Bill Gates, jeden z hlavních prosazovatelů očkování pro každého, zvláště v Africe, je také důrazným prosazovatelem redukce populace. Redukce populace je jedním z cílů elit v rámci WEF, Rockefellerů, Rothchlidů, Morgenů a pár dalších oligarchů. Cíl: méně lidí, takže ta malá elita bude moci žít déle a lépe s těmi omezenými zdroji Matky Země, které tato obecně nabízí.

Toto přeci v 60. a v 70. letech propagoval bývalý ministr zahraničí Nixonovy administrativy Henry Kissinger, spolu-strůjce Vietnamské války a hlavní odpovědný za tajné bombardování civilistů v Kambodži. Kissinger se CIA zrežíroval převrat z 11.9.1973 v Chile, v němž zabili demokraticky zvoleného Salvadora Allendeho a k moci uvedli vojenského diktátora Pinocheta, přičemž Kissinger spáchal i válečné zločiny. Nyní je řekněme mluvčím „Společnosti Bilderberg“ a Rockefellerů.

Dva týdny poté, co počítačová simulace na John Hopkins Medical Center v Baltimore v Marylandu „vyprodukovala“ (čili nasimulovala) 65 milionů mrtvých (!), tak se virus COVID-19 objevil ve Wuhanu. Až dosud je téměř jisté, že virus byl do Wuhanu zanesen zvenčí, s největší pravděpodobností z biolaboratoře v USA. Podívejte se také na toto a toto.

*

Co je to ten děsivě proslulý ID2020? Je to aliance veřejných a soukromých partnerů, k nimž patří i agentury OSN, a té tzv. občanské společnosti. Jde o elektronický identifikační program využívaný pro obecné očkování jako platforma pro digitální identitu. Do programu je začleněna současná registrace narození a provedení očkování, aby se pro novorozence zajistila trvalá s biometrií propojená digitální identita. Globální aliance pro vakcinaci a imunizaci GAVI sama sebe na své webové stránce identifikuje jako globální zdravotní partnerství organizací veřejného a soukromého sektoru oddané „imunizaci pro všechny.“ GAVI podporuje i WHO a netřeba říkat, že jejich hlavním sponzorem je farmakologický průmysl.

Aliance ID2020 se na svém summitu v roce 2019, který se jmenoval „Řešení dobra řešením identifikačního problému“ v září 2019 v New Yorku, rozhodla rozběhnout svůj program v roce 2020, kdy toto rozhodnutí potvrdil WEF v lednu 2020 v Davosu. Program digitální identity bude testovat vláda Bangladéše. Vakcinační aliance GAVI a její „partneři z akademií a humanitární pomoci“ (jak je nazývají) jsou také součástí tohoto pionýrského seskupení.

Je to snad jen shoda okolností, že ID2020 se rozbíhá při rozběhu toho, co WHO nazvala Pandemií? – Nebo je pandemie zapotřebí, aby se ‚rozběhly‘ několikeré zkázonosné programy ID2020?

Toto k tomu musel říci politický poradce uvedeného bangladéšského vládního programu Anir Chowdhury:

„Realizujeme přístup nasměrovaný na budoucnost pro digitální identitu, která dá lidem kontrolu nad jejich vlastními informacemi, přičemž se to bude budovat na existujících systémech a programech. Vláda Bangladéše uznává, že konstrukce systému digitální identity přinese dalekosáhlé důsledky pro přístup lidí ke službám a k živobytí a s nadšením budeme pionýry tohoto přístupu.“

Výborně. Ví pan Anir Chowdhury, do čeho se pouští?

Zpět k pandemii a k panice. Ženeva, Evropské sídlo Spojených národů včetně ústředí WHO, je prakticky uzavřené. Není to moc odlišné od karantény zahájené v Benátkách a později před několika dny rozšířené na severní Itálii, kdy teď je karanténa nad celou Itálií. Podobná karanténa by mohla být brzy přijata ve Francii a v dalších evropských vazalských státech Anglo-sionistického impéria.

V oběhu jsou i četná memoranda s podobným panikářským obsahem od různých agentur OSN v Ženevě. Jejích klíčovým poselstvím je – zrušte veškeré cestovní mise, všechny akce v Ženevě, návštěvy Paláce národů, Ženevské katedrály, dalších památek a muzeí. V posledních směrnicích mnoho agentur dává zaměstnancům pokyny, aby pracovali z domova a neriskovali nákazu z veřejné dopravy.

Takové šíření paniky a strachu převáží nad jakýmkoliv smyslem pro realitu, kdy už na pravdě nezáleží. Lidé už ani nad takovými věcmi nepřemýšlí, ani nad tím, co je za nimi. Už vám nikdo nevěří, když mluvíte o Akci 201, tj. o simulaci koronaviru, o wuhanských vojenských manévrech, které skončily 7. srpna, o vysoce zabezpečené laboratoři biologické války ve Fort Detrick v Marylandu, což by ale mohlo mnohé dovést až k otevření očí, když dnes je to čirá konspirační teorie. Taková je síla propagandy. Destabilizující síla – ta destabilizuje země a lidi, ničí ekonomiky, vytváří pro lidi těžkosti, neboť mohou přijít o práci, a to obvykle ti, kteří si to mohou dovolit nejméně.

Tentokrát je také navíc důležité lidem připomenout, že ta v Číně vypuknuvší epidemie cílila na čínský genom. Zmutovalo to snad později, aby překročil ‚hranice‘ čínského DNA? Kdy k tomu došlo, pokud k tomu došlo? Protože na počátku bylo jasné, že i oběti infikované v jiných částech světa měly z 99,9% čínské předky.

K čemu došlo později, když se virus rozšířil do Itálie a Íránu, je už jiný problém a otevírá se tím cesta pro spoustu dalších spekulací.

(i)    Byly to různé kmeny virů se sekvencemi rozesílanými tak, aby destabilizovaly různé země po světě a k obalamucení obyvatelstva a médií tak, aby nikdo hlavně v mainstremu nedospěl k závěru, že první kmen byl na Čínu cílenou biologickou válkou.

(ii)    V Íránu mám silné podezření, že virus byl vylepšeným MERS (Středovýchodní respirační syndrom, člověkem vyrobený, který poprvé vypukl v Saúdské Arábii v roce 2012 a zaměřený na arabský genom) – který byl nějak zaveden do kruhů vlády (že by aerosolovým sprejem) – kdy by mohlo jít o cíl „Změny režimu“ pomocí COVID19 upraveného na smrtonosný. Přinejmenším by to splnilo zbožné, aspoň 30 let staré přání Washingtonu.

(iii)    A proč Itálie? – Možná ji chtěl Washington a Brusel tvrdě postihnout, že to byla oficiálně první země, co s Čínou podepsala připojení k Hedvábné stezce (ve skutečnosti bylo první Řecko, ale nikdo už asi neví, že Čína přišla Řecko zachránit poté, co jej zničili bratři Řecka z EU, hlavně Německo a Francie).

(iv)    Je tu humbuk s obrovskou smrtností v Itálii, v době psaní: 10 149 nakažených a 631 mrtvých = smrtnost 6,2 (srovnáme-li to s Íránem: 8042 nakažených a 291 mrtvých = smrtnost 3,6). Smrtnost v Itálii je skoro dvojnásobná oproti Íránu a téměř desetinásobná oproti evropskému průměru. (Jsou snad ty diskrepance důsledkem špatného sběru dat ohledně „infikovaných“, podívejte se níže na naše pozorování týkající se Itálie).
Proč? – Byla Itálie postižena virovou panikou? Byl v Itálii nasazen silnější kmen?

Běžná chřipka v sezóně 2019 / 2020 zjevně zatím v EU zabila asi 16 000 lidí (v USA na ni podle webové stránky CDD, na kterou se díváte, pomřelo mezi 14 000 a 32 000).

Mohlo být to tak, že mezi italskými obětmi koronaviru jsou oběti běžné chřipky, jelikož postižené oběti jsou většinou senioři s respiračním postižením? Také symptomy jsou mezi koronavirem a běžnou chřipkou velice podobné a přitom nikdo nezpochybňuje a nekontroluje oficiální povídačku?
Možná, že ne všechny kmeny koronaviru jsou ze stejné laboratoře. Žurnalistka ukrajinského původu v Berlíně mi dnes ráno řekla, že na Ukrajině je asi 5 vysoce tajných biolaboratoři USA. Pravidelně na obyvatelstvu testují nové viry, ale když kolem těch laborek vypukají divné choroby, nikdo o tom nesmí mluvit. Podobné to je, říká, i v Gruzii, kde je ještě více bio-laborek Pentagonu a CIA a kde také vypukají nové a divné choroby.

Toto vše ten poskládaných obrázek ještě více komplikuje. Vším prostupuje fakt, že za tímto super-humbukem je zisk, snaha o rychlé prachy, rychlé výhody ukořistěné z utrpení lidí. Dělá se panika stokrát větší, než za co to stojí. To, v čem se ti kmotři z mocenského podzemí, kteří předstírají, že jsou smetánkou nad světem, asi přepočítali, je fakt, že v našem globalizovaném světě plném outsoucingu závisí Západ nesmírně na čínských dodavatelských řetězcích, jak ve spotřebním zboží, tak ve zprostředkovaném obchodování a hlavně s léky se zdravotními pomůckami. Nejméně 80% léků nebo ingrediencí do léků, stejně jako zdravotních pomůcek pochází z Číny. Závislost Západu na Číně v antibiotických lécích je ještě vyšší, asi 90%. Potenciální dopad na zdravotnictví je zkázonosný.

Během vrcholu epidemie COVID-19 byl produkční aparát pro skoro vše téměř odstaven. Obchodní lodi byly a stále jsou posílány zpět z přístavů po celém světě. Takže Západ se sám postihl režimem nedostatku všeho tím, že vedl de facto „ekonomickou válku“ s Čínou. Jak dlouho to potrvá? – Nikdo neví, ale čínská ekonomika, která byla utlumena skoro o polovinu, se už skoro zotavila na více než 80% toho, co bylo před koronavirem. Jak dlouho to potrvá, než se doženou výpadky?

Co je za tím vším? – Naprosté zdrcení uměle vyvolanou panikou do té míry, že lidé začnou křičet: „Pomoc, dejte nám očkování, rozmístěte policii a vojsko pro naši bezpečnost,“ nebo i kdyby zoufalství veřejnosti nedošlo tak daleko, bylo by pro úřady v EU a USA snadné uvalit stanné právo ve stavu obležení kvůli „ochraně zdraví lidí.“ Ve skutečnosti CDC (Centrum pro kontrolu chorob v Atlantě) už napsalo tvrdě diktátorské směrnice pro „zdravotní nouzi.“
Spolu s nucenou vakcinací, také kdo ví, co budou obsahovat koktejly „mini-chorob“ v injekcích pro nás a jaký by jejich dlouhodobý účinek mohl být.

Podobně jako se to dělá s GMO, tak by do nás mohli nacpat, aniž by to veřejnost věděla, všemožné bacily.

Ve skutečnosti jsme pořád teprve na začátku realizace ID2020, do čehož patří nucené očkování, redukce populace a totální digitální kontrola každého ve stylu Jediného Nového světového řádu – a globální finanční hegemonie – v rámci Plného spektra dominance, jak po tom volá plán PNAC (Plán na nové americké století).

Vinobraní v Číně. Na Čínu účelově zaútočili k její „ekonomické destrukci“, protože její rychle rostoucí ekonomika brzy překoná toho, kdo je teď hegemonem, tj. USA, a také silná čínská měna Yuan potenciálně vytěsní jako hlavní rezervní měna světa dolar.

Vznik obojího by znamenal konec dominance Ameriky nad světem. Onemocnění koronavirem, teď už ve více než 80 zemích, zhroutilo akciové trhy s nejméně 20% poklesem během několika posledních týdnů, a to je terpve v rozběhu; děsivá perspektiva ekonomického zvolnění kvůli viru, pokud ne rovnou recese, srazila během dvou týdnů ceny ropy skoro na polovinu. Avšak cena Yuanu, aniž by to toho vstupovala čínská centrální banka, se drží tváří v tvář dolaru dost stabilní na asi 7 Yuanech za dolar. To znamená, že i přes COVID-19 se čínská ekonomika těší po celém světě vysoké důvěře.

Číně se dá poradit, aby na zhroucených trzích cenných papírů nakupovala všechny americké a evropské korporátní akcie, co může za propadlou cenu, plus nakupovala spoustu ropných futures. Až se ceny zase zotaví, tak nejenže si od Západu nahrabou miliardy a nejspíš i biliony, nýbrž mohou urvat ohromný vliv přes akciové podíly ve většině největších amerických a evropských korporacích a budou schopni začít hrát v řízení těch trhů první housle.

Je tu však i jedno malé pozlátko, prosvítající k nám na horizontu plném temných mračen. Že by mohlo dojít k zázračnému probuzení uvědomění kritické masy lidí, která by s tím vším mohla skoncovat. Ač to vypadá, že k takovému zázraku máme ještě daleko, něco se nám v mozku za rohem skrývá, všem z nás začíná to uvědomění trochu blikat. Máme duchovní kapacitu, abychom z té katastrofické cesty Západního neoliberálního korporativismu sešli a spíše k sobě v naší společnosti projevili vzájemnou solidaritu, soucit a lásku. To by mohlo být jediným způsobem, jak prolomit to uváznutí v Západní egocentrické hrabivosti a ve zkáze tím přinášené.

Peter Koenig

Zdroj: globalresearch.ca