V sobotu byl zveřejněn rozšířený trailer k očekávanému dokumentárnímu filmu 2000 Mules uznávaného filmaře Dineshe D’Souzy. (Foto: Rumble)

Dokument odhaluje nezákonné taktiky, které demokraté nasadili, aby ukradli prezidentské volby v roce 2020, včetně sběru hlasů a vhazování volebních lístků do uren.

Na webových stránkách 2000 Mules se tvrdí, že dokument odhalí „rozsáhlé, koordinované podvody na voličích ve volbách 2020, které postačují ke změně celkového výsledku“ prostřednictvím geosledování a videodůkazů:

Důkazy z geosledování, založené na databázi 10 bilionů pingů mobilních telefonů, odhalují propracovanou síť placených profesionálních agentů, tzv. mulů, kteří doručovali podvodné a nelegální hlasy do poštovních schránek v pěti klíčových státech, kde se volby rozhodovaly.

Geotrackingové důkazy potvrzují i videozáznamy získané z oficiálních bezpečnostních kamer instalovaných samotnými státy. V závěru filmu je zkoumána řada způsobů, jak zabránit opakování podvodů.

Trailer měl premiéru během sobotního shromáždění bývalého prezidenta Donalda Trumpa v Ohiu.

V prohlášení poskytnutém webové stránce 2000 Mules Trump uvedl, že dokument „odhaluje lži demokratů, RINO a Fake News, kteří tvrdí, že to byly ‚nejbezpečnější volby v historii‘. Byly to možná nejméně bezpečné volby v historii.“

„Vysoce respektovaný Dinesh D’Souza ve spolupráci s Catherine Engelbrechtovou z organizace True the Vote právě zveřejnili upoutávku na svůj nový film „2000 mul“, který světu přesně ukazuje, jak byly prezidentské volby v roce 2020 zmanipulovány a ukradeny. Film odhaluje lži demokratů, RINO a Fake News, kteří tvrdí, že šlo o „nejbezpečnější volby v historii“. Byly to možná nejméně bezpečné volby v historii. Volební urna byla napěchovaná, a to tak, jako nikdy předtím – a vše je na videu. S hlasovacími lístky se obchodovalo a prodávaly se v rámci rozsáhlé operace v každém státě, kde se hlasovalo. Důkazy jsou tak usvědčující, co teď řeknou zbabělci, kteří seděli a nic proti ukradeným volbám neudělali? Způsob, jakým nám byly odebrány hlasy, je ostudou našeho národa. Musí se to napravit.“

Oficiální premiéra dokumentu ve vybraných kinech proběhne 2. a 4. května, virtuálně pak 7. května ve 20:00 našeho času.

Trump bude 4. května hostit premiéru filmu 2000 mulek ve svém letovisku Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě.