Nový příběh z Life Science hlásí gigantickou 70 mil dlouhou trhlinu, která se v poslední době otevřela v ledu na Antarktidě. Je přinejmenším stejně široká, jako fotbalové hřiště (cca 300 stop-91,5 m) a noří se do hloubky asi třetiny míle, dolů k oceánu

Jednou nám bylo řečeno, že tato trhlina se táhne po celé šíři ledové plochy na Antarktidě, to vytvoří ledovec o velikosti Delawaru (2400 čtverečních mil-6216 čtverečních km). Můžete tuto trhlinu vidět na první fotografii níže a také v prvním videu v dolní části tohoto článku.

A zatímco NASA nám ukazuje tuto relativně novou puklinu zachycenou na satelitních snímcích z tohoto roku, je jasné, že něco velmi podivného se na Antarktidě chystá již delší dobu, jak ukazuje i fakt, že bývalý ministr zahraničí John Kerry za vlády Obamy navštívil „konec Země“ v čase, kdy se tam střídala jedna záhadná událost za druhou, jak je uvedeno v příbězích a videích níže.

Jak jste se mohli dočíst v tomto předchozím článku z Mysterious Universe, Kerryho návštěva se konala brzy poté, co Wikileaks uveřejnilo velkou koláž fotografií z Antarktidy díky uniklým emailům. „Znamená to, že jsme svědky celosvětové zástěrky….?“ ptá se jejich příběh.

Můžete zde spatřit Podestovi obrázky Antarktidy na Wikileaks níže ve videu.