Poprvé se stalo, že krevním sraženinám podlehlo miminko, které očkováno nebylo. Očkována byla jeho matka, která ho kojila. (Foto: ilustrační, Flickr)

Škola v USA nenechá pracovat učitele, kteří se nechali očkovat proti covidu-19

180 mrtvých v Indii po vpichu vakcíny Covid-19, 75% zemřelo do 3 dnů

Vakcína Pfizer byla studií potvrzena jako možná biologická zbraň

Lékař varuje, že očkovaní vylučují ze svého těla látky, které můžou poškodit neočkované

Mateřské mléko má nezastupitelnou funkci ve výživě dítěte v prvních měsících života, významným způsobem posiluje jeho imunitu a chrání před infekcemi.

Pokud ovšem kojící matka nepřijme vakcínu schválenou pro nouzové použití, vyvinutou za pár měsíců, jejíž bezpečnost nebyla dostatečně ověřena lety testování.

Systém VAERS (The Vaccine podstudii Reporting System), do kterého se v USA hlásí nežádoucí účinky a úmrtí po vakcínách, eviduje pod číslem ID 1166062 nový případ úmrtí.

Jde o chlapce ve věku 0,42 r., Tedy skoro pětiměsíčního, který zemřel 20.3.2021.

Jeho matka dostala 17. 3. 2021 v práci druhou dávku vakcíny proti COVIDu-19 od společnosti Pfizer / Biontech.

Jako příčina přenosu je uvedena expozice prostřednictvím mateřského mléka.

Diagnóza: TTP.

„Následující den po očkování matky, 18. března se u pětiměsíčního kojeného dítěte vyskytla vyrážka. Do 24 hodin se situace zhoršila, dítě odmítlo jíst a dostalo horečku. Matka přivedla dítě na místní pohotovost, kde provedli vyšetření. Krevní analýza odhalila zvýšené enzymy v jaterních testech. Dítě bylo hospitalizované, ale jeho stav se nadále zhoršoval a nakonec zemřelo. V nemocnici bylo 2 dny. Nemělo žádné známé alergie, ani jiné předchozí potíže, kromě očkování matky předchozí den,“ uvádí se v popisu události v systému VAERS.

Zdroj: techstartups.com