V šokující nové zprávě o vakcínách COVID-19 bylo zjištěno, že vakcína proti koronaviru Pfizer má dlouhodobé účinky na zdraví, které dosud nebyly zveřejněny, včetně „ALS, Alzheimerovy choroby a jiných neurologických degenerativních chorob“. (Foto: Flickr)

„Současné vakcíny SARSCoV-2 na bázi RNA byly schváleny v USA na základě mimořádného příkazu bez rozsáhlých dlouhodobých bezpečnostních testů,“ uvádí se ve zprávě.

Profesor z Harvardu cenzurován na Twitteru po prohlášení, že ti, co překonali Covid-19, očkování nepotřebují

„V tomto dokumentu byla hodnocena vakcína Pfizer COVID-19 z hlediska potenciálu vyvolat prionová onemocnění (Prionová onemocnění jsou způsobena proteinovými infekčními částicemi, pozn. red.) u příjemců vakcíny.“

Tato onemocnění jsou podle CDC formou neurodegenerativních chorob, což znamená, že vakcína Pfizer pravděpodobně způsobí dlouhodobé poškození a negativní účinky na zdraví mozku.

Francouzský ministr zdravotnictví: Očkování jsou vystaveni největšímu riziku, včetně smrti

Toto je obzvláště znepokojující, protože vakcína Pfizer je vakcína mRNA, nevyzkoušený typ vakcíny, která vytváří nové proteiny a může se skutečně integrovat do lidského genomu, uvádí se ve zprávě Národní lékařské knihovny. Jinými slovy, degenerativní stavy mozku se mohou objevit kdykoliv ve vašem životě po podání vakcíny.

„Sekvence RNA vakcíny, jakožto i cílová interakce proteinu s hroty byly analyzovány na potenciál přeměny intracelulárních proteinů vázajících RNA TAR DNA vázající protein (TDP-43) a fúzujících v sarkomu (FUS) na jejich patologické prionové konformace,“ vysvětluje zpráva.

Vedlejší účinky očkování na Covid-19, které v televizi neuvidíte

TDP-43 je protein, o kterém je známo, že způsobuje demenci, ALS a dokonce Alzheimerovu chorobu, tvrdí Alzpedia. Podobně je známo, že FUS protein podle databáze lidského genomu způsobuje ALS a dědičné základní otřesy.

Experimentem provedeným pro tuto zprávu bylo zjistit, zda se tyto dva škodlivé proteiny ukládají do naší DNA, nebo se neočekává, že to udělá vakcína mRNA.

Čísla mluví jasně, podívejte se na srovnání: Izrael očkuje a Zimbabwe podává Ivermektin

Zpráva stanovila, že „očkovací látka RNA má specifické sekvence, které mohou indukovat složení TDP-43 a FUS do jejich patologických prionových potvrzení“, což znamená, že oba proteiny mají potenciál vniknout do naší DNA a způsobit škodlivé neurologické onemocnění.

V abstraktním souhrnu zprávy se dospělo k závěru, že „Přiložený nález a další potenciální rizika vedou autora k domněnce, že regulační schválení vakcín na bázi RNA pro SARS-CoV-2 bylo předčasné a že vakcína může způsobit mnohem více škody než užitku.“

Nositel Nobelovy ceny Montagnier, varuje před masivním očkováním vůči Covid-19

Samotná zpráva končí tímto varováním: „Vakcína by mohla být biologickou zbraní a ještě nebezpečnější než původní infekce.“

„Vakcína by mohla být biologickou zbraní a ještě nebezpečnější než původní infekce.“

Společnost National File se ve skutečnosti obrátila na CDC s otázkou, proč se vakcína Pfizer navzdory těmto důvěryhodným obviněním stále distribuuje. Před zveřejněním nepřišla žádná odpověď.

Nathaniel Linderman