Otec Novaka Djokoviče prohlásil, že byl obětním beránkem a „ukřižován“ v probíhajícím sporu o zdravotní výjimku covid-19 v Austrálii. (Foto: Youtube / SkyNews)

Novak a jeho tým podali stejné dokumenty jako 25 dalších tenistů (kteří dostali výjimku) a neměli žádné problémy, jen Novak.

Chtěli ho ponížit. Mohli říct ‚nechoď, Novaku‘ a bylo by to v pořádku. Ale ne, chtěli ho ponížit a pořád ho drží ve vězení.

Není ve vazbě, je ve vězení. Vzali mu všechny věci, dokonce i peněženku, nechali ho jen s telefonem a bez oblečení na převlečení, neměl se kde umýt.

Naše hrdost je vězněm těch idiotů, styďte se, celý svobodný svět spolu se Srbskem by měl povstat. Tohle není bitva za Srbsko a Novaka, to je bitva za miliardy lidí, za svobodu projevu, za svobodu slova, za svobodu chování.

Novak neporušil žádné zákony, stejně jako sedm miliard lidí neporušilo žádné zákony, chtějí si nás podmanit a abychom byli všichni na kolenou.

Splnil všechny požadované podmínky pro vstup a účast na turnaji, který by určitě vyhrál, protože je to Novak, nejlepší tenista a sportovec na světě.

Ježíš byl ukřižován a vytrpěl mnoho věcí, ale stále žije mezi námi. Novak je také ukřižovaný… Vydrží.

Srdjan Djokovic, otec

Celé Srbsko je s ním a naše úřady podnikají veškerá opatření, aby špatné zacházení s nejlepším tenistou světa co nejdříve skončilo.

Zdroj: irishpost.com