Dvakrát zkrachovalá prezidentská kandidátka Hillary Clinton oznámila, že se chce stát ředitelkou Facebooku, aby mohla kontrolovat obsah zpráv konzumovaných Američany na „této největší platformě světového zpravodajství.“

Ve čtvrtek Facebook oznámil, že během voleb a v dalších citlivých momentech využije „Digitální výzkumnou jednotku monitorovacích misí Atlantické rady,“ aby zajistil, že nedojde k žádnému vměšování do voleb.

Investmentwatchblog hlásí

Přeloženo do normální lidské řeči to znamená, že se budou vměšovat do voleb, aby zajistili, že nikdo jiný na ně nebude mít vliv. Ale ani to není úplně přesně, budou zajišťovat, aby bylo slyšet co nejméně konzervativních hlasů, co to půjde, a aby je neslyšeli ani ti, kteří touží po konzervativním obsahu, a aby liberální, globalističtí, anti-američtí komouši získali pro jejich platformu většinu prostoru.

S kým lepším by se mohli sdružit v takové nestoudně otevřené snaze protlačovat globalistické cíle než s Georgem Sorosem? A s tím, jak se blíží mezitermínové volby a prezidentská kampaň 2020, tak se načasování pro ty proti-americké, za otevřené hranice bojující bandy blíží, aby se daly dohromady a zadusily americké hlasy, aby ty už nikdy nedostaly příležitost.

Ta proti-Trumpovská a proti-americká Atlantická rada je financována Georgem Sorosem přes jeho síť Open Society Foundation. Facebook, když činil toto prohlášení, tak uvedl, že „intenzivně zkoumají, jak zabránit, aby se jejich služeb nezneužívalo během voleb.“

Zní to skoro úctyhodně, dokud si nevzpomenete, že i Zuckerbergova FWD.us je také jen jedna ze skupin prosazování otevřených hranic, které se svými partnery sdílí ty samé politické postoje k cenzurování informací jako globalisté George Soros a Hillary Clinton.

V současnosti je Susan Rice ve správní radě Netfix, zatímco Barack a Michelle Obama právě podepsali, že pro ně budou vytvářet politický obsah. Pracovat pro Facebook není v roce 2018 pro Hillary Clinton vlhký sen – a je to příšerně děsivé pomyslet, že ji právě zaznamenali, jak přiznává, že touží cenzurovat svobodu slova a prosazovat levičáckou propagandu.